Najbolji fudbaleri u Evropi?

ns_rogue:
napadaci:
Prema meni to su:
1.Andriy SHEVCHENKO
2.Michael OWEN
3.Thiery HENRY


Najbolji golman-DIDA
odbrambeni igrac:Roberto Carlos,Stam
sredina:Beckam,Cristiano Ronaldo

A Sta vi mislite?

hahaha!
dida i roberto carlos su braziltzi, a pojawilo se bar 30ak maltene maloletnih igracha po tzeloj ewropi koji su za tu "najbolju troitzu" mashine...
i chu owen...
ne mozhe ni od onog bogalja raula da igra...
de njega nadje...
 
RaiKkonen 911:
Za zadnja 2 si maksimalno u pravu :wink:

Za golmana-u ovom konkretnom momentu bolji je Dida, ali Bufon zadrzava formu preko cele godine, tako da je tesko reci, u svakom slucaju nema nekih legendi kakvih je bilo :?

Odbrana-Nesta 8)


daaaaj bre...
odbrana, terry definitiwno, a napad martins...
mozhda ne josh, ali ima potentzijal da bude 2 shewchenka...
a golman, znachi, cech, bez ikakwe konkurentzije...
pogotowo mu buffon nije konkurentzija...
drugi golman, marshal iz celtica, a tretji dida...
a i mislim da je ibrahimowitj mnogo korisniji od shevchenka...
shevchenko se pokazao protiw psv-a...
smeshno, nije imao 2 kontakta sa loptom..
ne kazhem da je losh, ali, ima dosta boljih...
 
Nema nijedan bolji :wink:
Shevchenko ne samo da ima kvalitet sirovog napadaca kao van Nist. ili Inzaghi, vec ima tehniku najboljih srednjaka ,mozda ne atraktivnu kao brazilci ali definitivno pametnu-kao npr. Toti. :wink:
Dodatni plus je sto svoje sanse koristi-a to je u relativno zatvorenom timu kao sto je Milan kljucno.
Zatim, fizicka spremnost. :wink:
A ako se setis golova protiv Juventusa ili ove sezone Lacia, Intera, kada je sa 20 i 30 metara skidao paucinu sto levom sto desnom nogom... 8) 8) 8)
Ponekad je nevidljiv, ali odjednom neko drugi iz Milana da gol.Sto?Pa kako i ne bi kad svaki normalan trener stavlja minimum dvojicu na Sevcenka :wink:
Da je Ukrajina ista bolja tesko da bi iko drugi mogao da se nada zlatnoj lopti, ovako Sheva samo zbog Milana... :?
 
Од голмана предност Чеху, одбрана Неста и Фердинанд, везни без дилеме Роналдињо, од Европљана Зидан је још увек тата, а нападач Шевченко, опет без дилеме.
 
GK Dida
RB Cafu
LB Zambrotta
CB Puyol
CB Nesta
DMC Pirlo
MRC Gerrard
MLC Kaka
AMC Ronaldinho
SC Henry
SC SHEVCHENKO

coach: Anchelotti

SHEVCHENKO: Brz,jak,fenomenalno pripremljen i pokretljiv.Svaku priliku koristi.sjajan tehnicar.
pametan igrac.univerzalan,podredjuje se timu a opet je ubedljivo najvazniji igrac i uvek tu kad je najpotebniji.jedini napadac na svetu koji ima tako ravnomerno rasporedjene golove koje daje levom nogom,desnom i glavom....Protiv PSV se malo video ali bio je jedini napadac a totalno je bio odsecen od ostataka tima a za to je kriv vezni red koji je dozvolio da ih psv tako sabije u odbranu.
Protiv juventusa kad god je dobio loptu cetvorica su bila uvek oko njega+Kanavaro je jako prljav igrac,mada se to tesko primeti...ali gledajte utakmice cele sezone i svih proslih sezona- SHEVCHENKO je jedan od retkih koji konstantno igraju dobro,bez oscilacija u formi....

Martins je brz i jak...i to je sve. slab golgeter koji daleko od toga da ima kvalitet ili bar potencijal da se ikada priblizi SHEVCHENKU.
 
haha, ne sprdaj se, ima bolju tehniq, samo shto mu je takwa situatzija u timu da nema hrabrosti da je koristi...
igra i Drogba jedinog napadacha, nema Kaku, pa uradi neshto na swakoj utakmitzi...
a u onaj sastaw nisi stawio lamparda, gerrard je prosechan...
a ti raikkonen, nemoj mi pominjati nistelroya u inzaghija molim te, mrzim njihowe klubowe zbog njih, i njihowe "sirowe napadachke sposobnosti", ili kako si to wetj nazwao...
nije to fudbal, fudbal je zanimljiwa i lepa igra... to je zaposlenje za te likowe... nadji negde shta je henry rekao za nistelroya, a inzaghija ne wredi ni komentarisati...
p0z...
 
nisu najbolji...
po meni je udinese, ali sam pristrasan:)
dobro, neka su najbolji owe godine, ali, ne igraju lepo, osim Kake...
a mogu biti najbolji josh owe sezone, a sledetje chelsea dowodi josh 10 wanzemaljatza i ostwaruje fudbalsq dominatziju u sledetjih 50 godina...
swrshawajte dok mozhete...
(:
 
[LoG:
]haha, ne sprdaj se, ima bolju tehniq, samo shto mu je takwa situatzija u timu da nema hrabrosti da je koristi...
igra i Drogba jedinog napadacha, nema Kaku, pa uradi neshto na swakoj utakmitzi...
a u onaj sastaw nisi stawio lamparda, gerrard je prosechan...
p0z...

matrins ima bolju tehniku od sheve?
aj' pogledaj malo bolje...sve sto martins radi je da sutne loptu pa trci za njom,i to kako mu je dobra tehnika i koliko osecaja ima cesto je sutne tako da ni on ne moze da je stigne...a drogbu mi ne moj ni spominjati,tek taj sto je los...
gerrard sad i nije u nekoj formi,ali inace - vise je on bolji u defanzivi,nego sto je lampard bolji u ofanzivi(valjda razumes sta ocu da kazem)...

e da,mourinho...trener koji forsira presing svakog igraca na svom delu prostora i to ti je to. sve sto sada radi pokupio je od bobi robsona...a ne mislis valjda da chelsea igra lepsi fudbal od milana?

Ancelotti/sjajan trener,taktika,i sve ostalo stoji...
ali ono sto je meni najbolje kod njega je sto zna da napravi pravu ekipu i zna tacno koji mu igrac za sta treba.ovu ekipu milana je on stvorio(za male pare). jedan od najboljih trenerskih poteza je to sto je PIRLA koji je pre igrao napad i koji tada nikom nije trebao,prebacio na zadnjeg veznog i evo ovaj sada najbolji igrac na svetu na toj poziciji. (milan bez njega stvarno ne moze). a to mora da
se postuje.

aj' p0z...shto bi ti rekao...
 
.pissbottleman:
[LoG:
]haha, ne sprdaj se, ima bolju tehniq, samo shto mu je takwa situatzija u timu da nema hrabrosti da je koristi...
igra i Drogba jedinog napadacha, nema Kaku, pa uradi neshto na swakoj utakmitzi...
a u onaj sastaw nisi stawio lamparda, gerrard je prosechan...
p0z...

matrins ima bolju tehniku od sheve?
aj' pogledaj malo bolje...sve sto martins radi je da sutne loptu pa trci za njom,i to kako mu je dobra tehnika i koliko osecaja ima cesto je sutne tako da ni on ne moze da je stigne...a drogbu mi ne moj ni spominjati,tek taj sto je los...
gerrard sad i nije u nekoj formi,ali inace - vise je on bolji u defanzivi,nego sto je lampard bolji u ofanzivi(valjda razumes sta ocu da kazem)...

e da,mourinho...trener koji forsira presing svakog igraca na svom delu prostora i to ti je to. sve sto sada radi pokupio je od bobi robsona...a ne mislis valjda da chelsea igra lepsi fudbal od milana?

Ancelotti/sjajan trener,taktika,i sve ostalo stoji...
ali ono sto je meni najbolje kod njega je sto zna da napravi pravu ekipu i zna tacno koji mu igrac za sta treba.ovu ekipu milana je on stvorio(za male pare). jedan od najboljih trenerskih poteza je to sto je PIRLA koji je pre igrao napad i koji tada nikom nije trebao,prebacio na zadnjeg veznog i evo ovaj sada najbolji igrac na svetu na toj poziciji. (milan bez njega stvarno ne moze). a to mora da
se postuje.

aj' p0z...shto bi ti rekao...

Stvarno moram da se slozim.
 
Анри је убедљиво најбољи , а Милан везе нема . А добри су и Рекоба , Лампард , Ди Микеле и Ди Натале, Ђилардино , Мартинс , Жунињо , Бергкамп , Емерсон , Асунсао , Жулио Баптиста , Роналдињо ,Фернандо Торес , Ендрју Џонсон , Ѕола , Кристијано Роналдо , Тери , Марселињо , Хавијер Занети....
 
Sunsuke N:
Анри је убедљиво најбољи , а Милан везе нема . А добри су и Рекоба , Лампард , Ди Микеле и Ди Натале, Ђилардино , Мартинс , Жунињо , Бергкамп , Емерсон , Асунсао , Жулио Баптиста , Роналдињо ,Фернандо Торес , Ендрју Џонсон , Ѕола , Кристијано Роналдо , Тери , Марселињо , Хавијер Занети....
:lol: :lol: :lol: :lol: Dobar si :lol: :lol: :lol:
 
Sunsuke N:
Анри је убедљиво најбољи , а Милан везе нема . А добри су и Рекоба , Лампард , Ди Микеле и Ди Натале, Ђилардино , Мартинс , Жунињо , Бергкамп , Емерсон , Асунсао , Жулио Баптиста , Роналдињо ,Фернандо Торес , Ендрју Џонсон , Ѕола , Кристијано Роналдо , Тери , Марселињо , Хавијер Занети....
:lol: :lol: :lol: :lol: Dobar si :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top