Kako preziveti?

Young_blood

Poznat
Poruka
7.391
Stvrno vise ne znam sta cu.
Svega mi ej dosta,sve bih da polomim.
Sve drugarice sam izgubila.
ostavile su me.
Iskoristile.
Ni da me pozovu sad za raspust.
Prosla sam danas pored njih na ulici,nisu mi se ni javile a ne daj boze pozvala.
Kako su to mogle da mi urade,uvek sam im pomagala i dolazila u susret..
Dokle ckle ce ovo ovako da ide?
Koliko cu vise da patim,kad ce prestati?
Osam godina mi svi mazu oci i tek sam sad ''progledala''.
Nemam srece u prijateljstvu,nemam srece u ljubavi,pa sta ce to biti sa mnom?
Pomagajte,inace cu poludeti.
 
Poslednja izmena:
ih narocito prijatelji znaju da sjebu posle xxx godina za sitnicu..ili kad nadju partnera pa prestane javljanje..na sve se to covek treba pripremiti i shvatiti da je sam i da ne zavisi od drugih
 
Ahh, i ja sam iako bas starija, pa na raspustu i ne volim sto sam, al imam prijateljica nekih, dugogodisnjih prijatelja. U ljubavi srece, samo iz daleka, do sad.. Mislim ono, ja sam srecna , a ni ne moram da sam sa njim, pa srecna sam pa sta mi mogu.. Da, prijateljstvo nije ono sto se misli, uvek si na gubitku. prihvati, bice ti lakse. Posveti se sebi. Razmisljaj, zamisljaj do najvecih dubina, sta bi zelela, al sama, za svoj svet, nezavisno od drugih ljudi, jednom ce i da ti se ostvari. Ne mozes racunati na druge, zivot je surov. Neki pre neuce, neki dobiju udar. Al ne mogu ti reci da ne postoji Bog, Say a pray, it ll forfield, ask, n it ll b given, sooner or later, probaj, Upali svecu, zamisli se..
Meni je eto dosadno za ovaj raspust i ja sam dosta smrsala, bas se prolepsala, onako nemam sta da radim, pa ajde to nesto ka sebi, krenucu i u teretanu, Imam ja drugarica, al meni ne zove se ot raditi, ja malo vise godina imam i naizlazila sam se i nije mi bas do toga. Mada nekad bude ok, nejedem nista ceo dan, pa deluje malo alkohola, pa smejem se.., inace mi ne deluje alkohol. Nisu mi izlasci, dozivljaji zivota. al drugarice ti trebaju i bez toga, budi strpljiva, daj im sansu, stisaj svoj bol, a zivot je dug, nacices jos koju, koja ce stvarno biti uz tebe, najvise sto ona moze.
 
Stvrno vise ne znam sta cu.
Svega mi ej dosta,sve bih da polomim.
Sve drugarice sam izgubila.
ostavile su me.
Iskoristile.
Ni da me pozovu sad za raspust.
Prosla sam danas pored njih na ulici,nisu mi se ni javile a ne daj boze pozvala.
Kako su to mogle da mi urade,uvek sam im pomagala i dolazila u susret..
Dokle ckle ce ovo ovako da ide?
Koliko cu vise da patim,kad ce prestati?
Osam godina mi svi mazu oci i tek sam sad ''progledala''.
Nemam srece u prijateljstvu,nemam srece u ljubavi,pa sta ce to biti sa mnom?
Pomagajte,inace cu poludeti.

eh ovi teensi danasnji, misle da je njima najgore :mrgreen:
zaebanciju u stranu, ti ljudi koji te sad kuliraju ce iovako za par godina nestati iz tvog zivota tako da se ne trebas previse cimati oko njih...
eo npr. ja od drustva iz srednje imam kontakte sa svega njh desetak, neki se odselili, neki ozenili, udali, ebg nema se vise vremena za staro drustvo, tako to ide
a opet kad krenes na fax otvaraju ti se nova vrata, novi svet, za cas ces zaboraviti na te ljude koji te sad kuliraju, a i bicete svi malo stariji pa cete ceniti jedni druge malo vise

samo opusteno, sve ce to doci na svoje :super:
 
Radi na sebi, citaj, gledaj filmove, bavi se necim sto volis.
Necu ti reci da odes na random mesto sa random ljudima i da ces na kraju izaci sa 5 kumova-meni je samoj to jako tesko, nisam od onih koji imaju muda da odu negde gde nikog ne znaju, i uspeju lepo da se provedu.
Uzivaj u tome sto sad imas vremena za sebe, jer ga nekad neces imati. Ne deluje ti to sad tako, verovatno imas osecaj da ce to tako biti celog zivota, da ces da budes usamljena itd, ali nije tako. Kad promenis sredinu, okruzenje, nadjes nekog novog, sve ce krenuti na bolje.
 
Pa neznam sta da radimo sa tobom sa dve teme gde te drustvo izbegava(ili te je odbacilo kako ti kazes) i gde imas manjak samopouzdanja????Mozda je problem u tebi?razmisli malo!jer ako ti jedan ili dvoje "prijatelja"okrenu ledja,deluje mi normalno ali ako svi sa kojima si se nekada druzila izbegavaju ili odbacuju mozda i imaju razloga?Naravno,nemoj ovo shvatiti licno,ali ja te ne poznajem i ne mogu samo na osnovu tvog misljenja da dajem sud.
Pozabavi se malo sobom.
 
Stvrno vise ne znam sta cu.
Svega mi ej dosta,sve bih da polomim.
Sve drugarice sam izgubila.
ostavile su me.
Iskoristile.
Ni da me pozovu sad za raspust.
Prosla sam danas pored njih na ulici,nisu mi se ni javile a ne daj boze pozvala.
Kako su to mogle da mi urade,uvek sam im pomagala i dolazila u susret..
Dokle ckle ce ovo ovako da ide?
Koliko cu vise da patim,kad ce prestati?
Osam godina mi svi mazu oci i tek sam sad ''progledala''.
Nemam srece u prijateljstvu,nemam srece u ljubavi,pa sta ce to biti sa mnom?
Pomagajte,inace cu poludeti.

Nista ne pada s neba.
Odnosi se grade godinama.
I svako je kovac svoje srece.
 
Stvrno vise ne znam sta cu.
Svega mi ej dosta,sve bih da polomim.
Sve drugarice sam izgubila.
ostavile su me.
Iskoristile.
Ni da me pozovu sad za raspust.
Prosla sam danas pored njih na ulici,nisu mi se ni javile a ne daj boze pozvala.
Kako su to mogle da mi urade,uvek sam im pomagala i dolazila u susret..
Dokle ckle ce ovo ovako da ide?
Koliko cu vise da patim,kad ce prestati?
Osam godina mi svi mazu oci i tek sam sad ''progledala''.
Nemam srece u prijateljstvu,nemam srece u ljubavi,pa sta ce to biti sa mnom?
Pomagajte,inace cu poludeti.
ne primaj sve ksrcu,i ja sam bio takav u tim godinama,teraj ih u k.....,naci ces sigurno druge prijateljice,samo razmisljaj pozitivno....:zag:..mozda nadjes i nekog slatkog decacica....njih barem ima puno....
 
Prestani da zavisis od drugih ljudi, mada to ne mora da znaci da su drugi ljudi nepotrebni, naprotiv.
Ljudi prolaze i odlaze, evo znam moje drustvo, svi su bili bliski dugo godina, sada svako ima svoj put i relativno retko se vidjamo.
Naravno, nailazices i na koristoljubive i glupe ljude u zivotu, jednostavno predji i zaboravi ih, jer nisu vredni razmisljanja.

Kao sto svi kazu, radi ono sto volis, sto te cini srecnom, ne opterecuj se mnogo prijateljima i ljubavlju, to ce sve na svoje mesto vremenom doci ako se malo potrudis, a to nikako ne znaci da treba deprimirati se zbog toga, vec uzmi i radi nesto pametnije, uci iz svojih iskustava i guraj dalje i nemoj dozovoliti da zavisis od drugih ljudi, jer ako ne umes da budes srecna sa sama sa sobom, uvek ces zavisiti od drugih i uvek ce ti drugi trebati za srecu.

Ne da je to toliko lose, drugi ljudi su potrebni naravno, ali ljudi moraju da nauce i da budu srecni sami sa sobom a posebno kada su sami.
 
Stvrno vise ne znam sta cu.
Svega mi ej dosta,sve bih da polomim.
Sve drugarice sam izgubila.
ostavile su me.
Iskoristile.
Ni da me pozovu sad za raspust.
Prosla sam danas pored njih na ulici,nisu mi se ni javile a ne daj boze pozvala.
Kako su to mogle da mi urade,uvek sam im pomagala i dolazila u susret..
Dokle ckle ce ovo ovako da ide?
Koliko cu vise da patim,kad ce prestati?
Osam godina mi svi mazu oci i tek sam sad ''progledala''.
Nemam srece u prijateljstvu,nemam srece u ljubavi,pa sta ce to biti sa mnom?
Pomagajte,inace cu poludeti.

Nađi druge drugarice, iskoristile te, još jači razlog da im se ne obraćaš.
Koliko godina imaš, ljubav će doći, tvoje vreme će doći devojko.
Pogledaj ovog lika, on je srećan što je živ, šta mi to hoćemo, zašto mi nismo srećni?
http://4.***************/-KvHO8B1vyAM/TqQEnT8MY7I/AAAAAAAAAkE/EcCAEcs6Ofs/s1600/Nick+Vujicic.jpg

Potrudi se da svaki dan naučiš nešto novo da ti svaki dan bude svetla tačka, posmatraj sve sa lepše strane, idi u crkvu i osećaćeš se prelepo.

Da li ti uopšte shvataš kroz kakve paklove i rajove ćeš prolaziti kroz svoj život, okameni se malo bre. -.-
 
Poslednja izmena:
Stvrno vise ne znam sta cu.
Svega mi ej dosta,sve bih da polomim.
Sve drugarice sam izgubila.
ostavile su me.
Iskoristile.
Ni da me pozovu sad za raspust.
Prosla sam danas pored njih na ulici,nisu mi se ni javile a ne daj boze pozvala.
Kako su to mogle da mi urade,uvek sam im pomagala i dolazila u susret..
Dokle ckle ce ovo ovako da ide?
Koliko cu vise da patim,kad ce prestati?
Osam godina mi svi mazu oci i tek sam sad ''progledala''.
Nemam srece u prijateljstvu,nemam srece u ljubavi,pa sta ce to biti sa mnom?
Pomagajte,inace cu poludeti.

ne brini draga,prvih sto godina je najtezhe,posle ide ko podmazano! :lol:
 
Mnogo je ljudi sa sličnim problemom, razočaranih u prijateljstvo ili ljubav (ili i jedno i drugo). Sam ih znam poprilično. Možda je najbolje rešenje da ih i ti nađeš u svojoj okolini, zbližiš se s njima, i tako usrećiš i sebe i još nekog (ili neke).
 

Back
Top