Izasao drugi broj casopisa Fungi Planet (Porucite)

  • Začetnik teme fungiplanet
  • Datum pokretanja
Dokle god budemo mogli reklamiracemo se.
Mi smo mlad casopis koji govori ocuvanju prirode.
U ovo vreme kada ljudi jure za poslom zaradom ili cak samo prezivljavanjem, svakom ce dobro doci da se opusti uz gljive, floru i faunu koje samo priroda moze da kreira.Ljudi ne vode racuna o planeti na kojoj zive a upravo nas casopis pokusava da to ispravi.
Pozdrav
 
Za mesto koje je predvidjeno za reklamu(tv, radio...)mi nemamo dovoljno sredstava.A posto sam siguran da je ovo nesto sto bi podiglo svest ljudi kada je ocuvanje prirode u pitanju mislim da je dobro da se reklamira gde god bude moglo.Jer zarade na ovoj temi koju prezentuje nas casopis skoro da i nema, a svi saradnici svoje clanke pisu besplatno.
Pozdrav
 
strasno...nadam se da nikad neces doci da zivis u Beogradu, pa da nam kazes e, nemam para za reklamiranjje, sad cu markerom da pisem po autobusu i na taj nacin popularisem casopis.
Ili ne, jos bolje, sto lepo na svakoj zgradi nekim crnim sprejom ispises svoj telefon i svoju reklamu.
To sto nemas sredstava za reklamu je tvooj problem, jedan od sastavnih delova casopisa je i reklama, ako je nemas, da izvines ko te je*e...
 
Fungiplanet:
Gospodine to sto tebi smeta reklama na forumu je samo tvoj problem.Zao mi je ako zbog toga nemozes da spavas.

ne nije samo moj probem, to se zove spam i zabranjeno je.
u slucaju da nisi citao pravilnik krstarice, evo ti izvod

Reklamiranje proizvoda i usluga na Forumu je strogo zabranjeno. Ukoliko želite da se reklamirate na Krstarici, kontaktirajte Marketing Krstarice.

detaljno sve mozes pogledati na http://forum.krstarica.com/faq.php#6
 

Back
Top