Kako ...

lavica76

Početnik
Poruka
21
...reci zbogom nekome posle vise od 10 godina veze, jer iako ste svesni da je to pre svega navika, ipak se pitate da li je prava odluka, a i to je ceo vas zivot????
Da li je nekada neko od vas bio u slicnoj situaciji?
 
ne vredi da kzaes zbogom ako ti nisi odlucila da bude kraj...Ako si svesna da ta veza nema buducnost kakvu bi ti zelela, onda preseci...kazes sebi da ces ga uvek voleti kao deo tvoje proslosti.Eto to je moje misljenje
 
Vendi9:
ne vredi da kzaes zbogom ako ti nisi odlucila da bude kraj...Ako si svesna da ta veza nema buducnost kakvu bi ti zelela, onda preseci...kazes sebi da ces ga uvek voleti kao deo tvoje proslosti.Eto to je moje misljenje

Slazem se u potpunosti :!:
Sa takvim stavom sam ja skoro okoncao vezu posle 3,5 godine :wink:
 
lavica76:
...reci zbogom nekome posle vise od 10 godina veze, jer iako ste svesni da je to pre svega navika, ipak se pitate da li je prava odluka, a i to je ceo vas zivot????
Da li je nekada neko od vas bio u slicnoj situaciji?

Морам признати, веома с.ј.ебана ситуација.
Зависи који је разлог због чега би рекао збогом. Преиспитај себе да ли је довољно јак разлог за разилажење и да ли је разилажење једино решење...
 
a sto bi ti njemu rekla zbogom?! :cry:
patices jaaaaako.i zivot ce ti se promeniti iz korena.sad,na bolje il' na gore-to proceni sama u zavisnosti od povoda i uzroka za razlaz. :(
razmisli o posledicama,a zbogom je najlakse reci!
ako imas za sta-bori se,nisi valjda tih 10 godina tek tako na njega stracila,valjda jos uvek imate ono "nesto"...ili ne? :roll:
 
lavica76:
...reci zbogom nekome posle vise od 10 godina veze, jer iako ste svesni da je to pre svega navika, ipak se pitate da li je prava odluka, a i to je ceo vas zivot????
Da li je nekada neko od vas bio u slicnoj situaciji?
Moj ortak je iz veze koja je trajala 12 godina, stupio u brak, onda kad su im svi prognozirali kraj.
Mnogo toga su prosli zajedno, mnogo je razloga kojih ih vezuju.
Tacno je da se stvaraju navike, ali je vazno da ne tapkas u mestu, vec da se neprestano kreces napred, tempo je manje bitan, naravno, da nema ljubavi u svemu tome sve to ne bi ni imalo smisla, niti bi trajalo toliko dugo.
 
peach:
a sto bi ti njemu rekla zbogom?! :cry:
patices jaaaaako.i zivot ce ti se promeniti iz korena.sad,na bolje il' na gore-to proceni sama u zavisnosti od povoda i uzroka za razlaz. :(
razmisli o posledicama,a zbogom je najlakse reci!
ako imas za sta-bori se,nisi valjda tih 10 godina tek tako na njega stracila,valjda jos uvek imate ono "nesto"...ili ne? :roll:

Ово је веома провршна да не кажем тупава констатација.
Па шта ако је била са њим 10 година? Једноставно је пукло, а она не мора само због тога што је била са неким 10 година, да испашта до краја живота. Ко каже да је изгубила 10 година?
Било јој је лепо, више није- и то је то.

А то да ће да пати, то је сигурно. Ако не због љубави, онда барем због навике... Ипак 10 година...
 
Jedva sam uspjela da okoncam petogodisnju vezu, u kojoj je samo navika ostala... Isprva, bilo mi je uzasno tesko, ali nakon toga pocela sam da se osjecam kao da sam iznenada dobila krila... I poletjela, slobodna kao ptica...
 
lavica76:
...reci zbogom nekome posle vise od 10 godina veze, jer iako ste svesni da je to pre svega navika, ipak se pitate da li je prava odluka, a i to je ceo vas zivot????
Da li je nekada neko od vas bio u slicnoj situaciji?

A ljubav, nisi napisala da li ga voliš ili ne?
Navikneš se i posle godinu dana, a ne deset.
 

Back
Top