adrese koje smetaju?

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.514
Od danas imam problem sa konekcijom na krstaricu, bolje receno, dok se izredjaju sve adrese na koje krstarica linkuje, jedna od njih mi rusi Netscape!
Radi se o linku na a.as-us.falkag.net, koji kad se u toku ucitavanja strane izvrsi konkecija (valjda zbog nekog placenog banera), blokira nesto i pojavi mi se ona zloglasna poruka sa pitanjem da li zelim da obavestim M$ o problemu i Netscape pukne...
U Zone Alarmu sam namestio blokadu svega i svacega, sad mi se ta adresa ne pojavljuje na system tray-u dok se formska strana ucitava, i sve je ok...
Mozda bi trebalo da se na Krstarici povede racuna na koje se sve adrese linkuje i da se to blokira po potrebi. Definitivno problem pravi pomenuta adresa. Ne znam da li se jos nekome to desavalo ili desava. Blokirao sam sve moguce, pa je problem resen, ali zbog prirode posla kojim se bavim, mislim da bas necu moci dugo ovako potpuno blokitran da radim, pa me zanima, sta se moze uciniti. Naravno pitanje je vise namenjeno onima koji mogu nesto uciniti na krstarici u vezi toga
 
ja sam postavio temu krstarica linkuje do virusa i to je tacno.Evo sad ti imas taj problem(ja ga licno nemam jer koristim operu).Ocigledno je da krstarica bira nepouzdane sponzore.
Moj je predlog da administratori krstarice otvore jedan servis preko koga bi clanovi ovog foruma mogli da uplacuju donacije krstarici putem sms-a.Neka te donacije budu na dobrovoljnoj bazi i neka jedan sms bude 20din.
Verujem da bi tako dobili vise novca a nas bi postedeli raznoraznih neprijatnosti.A i podigli bi forum na jedan visi nivo. :idea:
 
Ma ovo je propao forum, a svaki pokušaj dizanja istog na viši nivo je uzaludan. Jedino rešenje je da administrator poduzme nešto, a svi smo mi svedoci da se na ovom forumu nikad ništa i ne menja. Tako da,...
 
loop:
ja sam postavio temu krstarica linkuje do virusa i to je tacno.Evo sad ti imas taj problem(ja ga licno nemam jer koristim operu).Ocigledno je da krstarica bira nepouzdane sponzore.
Moj je predlog da administratori krstarice otvore jedan servis preko koga bi clanovi ovog foruma mogli da uplacuju donacije krstarici putem sms-a.Neka te donacije budu na dobrovoljnoj bazi i neka jedan sms bude 20din.
Verujem da bi tako dobili vise novca a nas bi postedeli raznoraznih neprijatnosti.A i podigli bi forum na jedan visi nivo. :idea:

To sto ti nemas problem, verovatno, jer koristis Operu, ne znaci da sa tog sajta ne dolazi nesto maligno do tebe... Mislim da treba da proveris sistem da ti nesto vec nije zaslo u sistem a da to i ne znas.
Radi se o tome, da sa tog sajta nesto rusi Netscape, ali ne znam sta moze biti, da li je upereno bas na Nestacape ili je nesto toliko nezgodno da se Nestcape ne ume snaci sa time,e ne mogu da detektujem. U svakom slucaju nimalo mi ne prija saznanje da neka adresa pravi probleme bilo kom softveru koji koristim. Sta znaci na primer, ako Operi ne pravi probleme? Da li je Opera to "progutala" i nesto dozvolila ili ga je "ladno" spercila ili je nesto trece u pitanju?
IE takodje ne pravi "pitanje". Ali IE je i inace toliko pun rupa, da o njemu i ne razmisljam kao ozbiljnom browseru.
Instalisao sam, cisto probe radi i Netscape 8.0 ali se i u toj verziji pojavljuje isti problem.

Stvarno mislim da treba o tome da se na Krstarici malo vise povede racuna.
 

Back
Top