Zasto ovako???

JEdino sto ja mogu primetiti je da se ne vidi nista na meniju sa gornje leve strane. Tamo imas neke slike za meni opcije?
Proveri:
1. tacan naziv slika u HTML
2. Poneki puta moze i "case sensitivity" da bude problem, iako ti nazivi izgledaju identicno.
3. Proveri u HTML, putanju do slika ako je drugacija od ruta. I opet tacnost navedene putanje.

Lici mi da imas tu negde u ove tru tacke problem
 
rajkec:
Pogledajte na sta mi lici sajt. Ubacio sam samo radi probe pa je zato malog sadrzaja. Sto nece da mi lepo prikaze j*e*b*e*n*u temu i sto je sve drugacije nego na mom racunaru? www.kontejner.co.yu

I garant si ti vukao slike dok si ga pravio iz jednog foldera a onda ih nisi sacuvao tamo gdje treba kad te je prog upitao hoces li da ih sacuvas... E posle si se sjetio pa si ih samo prebacio u IMAGE fajl ili koji god... ali tako ne moze vec moras odatle da ih vuces... Sve slike drzi u poseban folder(recimo SLIKE) i kad ih tamo stavis, otvoris ga i odatle samo DRAG & DROP u editoru... i rijesio si prob. Meni se to nekada davno desavalo... Sto mrzim ta vremenaaaaaaa :evil:

Moguce da je ovo problem!
 
loop:
Macro_ek:
loop:
a na kojoj to strani imas zabranu klika desnim misem :?:
Bas sam hteo da isprobam maxthon :D

Samo na prvoj valjda... I kod maxtona vazi zabrana 8)

ma nema ni na jednoj stranici zabrane desnim tasterom misa, sve sam obisao.
eto sad kad mi treba da testiram nigde da nadjem a pre...

JA koristim MAXTON i samo na prvoj ima... Nemam pojma sta je to kod tebe :D
 
Imam folder koji se zove images i odatle sam vukao slike a ono sto nece da ucita nisu slike nego je to FRONT PAGE TEMA!!! A sto se tice zabrane klika okanite se toga jer je samo na pocetnoj strani trenutno.
 
rajkec:
Imam folder koji se zove images i odatle sam vukao slike a ono sto nece da ucita nisu slike nego je to FRONT PAGE TEMA!!! A sto se tice zabrane klika okanite se toga jer je samo na pocetnoj strani trenutno.

Sto si nervozan... :?: 8) Najbolje bi bilo da koristis neki WYSIWYG program za pravljene site-a... Ja ne znam sta bi onda moglo da pravi problem... Ja sam radio nekoliko sajtova sa temama iz FP ali nije bilo ovakvih... Meni ipak lici na problem sa slikama... Ne znam...
 
Macro_ek:
rajkec:
Imam folder koji se zove images i odatle sam vukao slike a ono sto nece da ucita nisu slike nego je to FRONT PAGE TEMA!!! A sto se tice zabrane klika okanite se toga jer je samo na pocetnoj strani trenutno.

Sto si nervozan... :?: 8) Najbolje bi bilo da koristis neki WYSIWYG program za pravljene site-a... Ja ne znam sta bi onda moglo da pravi problem... Ja sam radio nekoliko sajtova sa temama iz FP ali nije bilo ovakvih... Meni ipak lici na problem sa slikama... Ne znam...

A sta mu dodje WYSIWYG??? Ja nisam neki webmaster. Imam tek 17 godina i samouk sam (doduse ovaj forum mi je mnogo pomogao)
 
rajkec:
Macro_ek:
rajkec:
Imam folder koji se zove images i odatle sam vukao slike a ono sto nece da ucita nisu slike nego je to FRONT PAGE TEMA!!! A sto se tice zabrane klika okanite se toga jer je samo na pocetnoj strani trenutno.

Sto si nervozan... :?: 8) Najbolje bi bilo da koristis neki WYSIWYG program za pravljene site-a... Ja ne znam sta bi onda moglo da pravi problem... Ja sam radio nekoliko sajtova sa temama iz FP ali nije bilo ovakvih... Meni ipak lici na problem sa slikama... Ne znam...

A sta mu dodje WYSIWYG??? Ja nisam neki webmaster. Imam tek 17 godina i samouk sam (doduse ovaj forum mi je mnogo pomogao)

What U See is what U get... :D Imas more temlate-a i dugmica i menija i ti samo izaberes i promijenis... nema HTML CSS ili flasha...
 
OK, j-e-b-o ja mater Front Page-u. Sta god da pokusam nece. Sacu lepo da probam php a ako ni to nece prodajem domen i selim se u Sibir! Samo ako neko moze da mi objasni kako da prebacim php na server
 
Joj loop ne znam ni sam sta pricam. Dam 1500 din za taj domen. Pokusam da napravim sajt kakav sam uvek zeleo ali mi se nikako neda. Ovde u ovom usranom gradu niko nezna nista o Front Page-u pa tako mi nadu daje samo ovaj forum. Od php sam bio digao ruke zbog nekih gresaka koje niko nije razumeo. Moj profesor informatike je radio sajt gimnazije u php-u, ali baksuz nece nista da mi pokaze. Dreamweaver MX 2004 ce ovde stici za 50 godina, tako da se ni u to ne nadam.
 
Definitivno nabavi DW MX, evo ja cu ti ga poslati ako hoces.Zasto si davao tolike pare za domen?Mogao si kupiti tri .com ili .net .Za php idi na
http://www.needscripts.com/PHP/Tips_and_Tutorials/index.html
i tu mozes naci dosta besplatnih php scripti koje custom-izujes i to je to.Mada za php bi ipak valjalo da procitas neku knjizicu cisto da znas osnove.A za html ti ne trebaju ni osnove ako koristis DW.Program je bruka.Samo predjes iz desing moda u code mod i tako ucis html.
Imaj strpljena i zelje i napredovaces u svakom pogledu.Kradi od drugih njihove radove pa ih preradjuj.Tako se najbolje uci.Ali nemoj to da objavljujes to je samo za trening.
Moras ipak da imas smisla za dizajn.Pogledaj neke template, ima ih i besplatnih
http://www.webtemplateszone.com/templates/templates_1.htm
a mogu ti ja poslati i neke profi.
I pitaj sto ne znas, dobices ovde odgovore na vecinju tvojih problema.
 
rajkec:
Joj loop ne znam ni sam sta pricam. Dam 1500 din za taj domen. Pokusam da napravim sajt kakav sam uvek zeleo ali mi se nikako neda. Ovde u ovom usranom gradu niko nezna nista o Front Page-u pa tako mi nadu daje samo ovaj forum. Od php sam bio digao ruke zbog nekih gresaka koje niko nije razumeo. Moj profesor informatike je radio sajt gimnazije u php-u, ali baksuz nece nista da mi pokaze. Dreamweaver MX 2004 ce ovde stici za 50 godina, tako da se ni u to ne nadam.

Probaj da nabavis "Actual Drawing", ja ga koristim vec skoro dve godine. Veoma zgodan program i lako se koristi. To za staticne strane.
A za Flash animacije, pokusaj sa Flash MX ili Swish, ili nadji neki od programa za kreiranje kompletnog site u FLashu, ili neki program za kreiranje bannera ili "Menu maker". Ima gomila programa i okani se FrontPage-a...
 
rajkec:
Od php sam bio digao ruke zbog nekih gresaka koje niko nije razumeo. Moj profesor informatike je radio sajt gimnazije u php-u, ali baksuz nece nista da mi pokaze. Dreamweaver MX 2004 ce ovde stici za 50 godina, tako da se ni u to ne nadam.
JOJ ljudi pa PHP je toliko jednostavan i lak samo procitajte PHP Manual i vezbajte i vezbajt4e korak po korak lol ! Nemojte tako lako da dizete ruke od PHP-a

Niko se nije naucen RODIO ako ne znas ->> znaces samo strpljivo i polako !
pozzzz
 

Back
Top