WoW.....

mefhisto

Zainteresovan član
Poruka
340
Kako mogu da igram wow u singlu, jer kada stvaram akaunt trazi mi cd kod.I da li uopste moze da se igra na netu na nekim serverima.

I za Warcraft 3 TFT, da li moram da imam original da bih igrao na PVPGN serveru
 
mefhisto:
Kako mogu da igram wow u singlu, jer kada stvaram akaunt trazi mi cd kod.I da li uopste moze da se igra na netu na nekim serverima.

I za Warcraft 3 TFT, da li moram da imam original da bih igrao na PVPGN serveru

jel ti je WOW original ?
Ja WC3 igram na pvpgn i ako nemam original igricu , treba ti najnoviji patch , loaderi , bnet editor , crack for patch . :wink:
 
Dark Lord:
Neznam gde si pogresio,jel imas zadnji patch za WoW.Ja igram na Worlds of Wonder,mnogo dobar Server.

Udjem na taj sajt, izaberem bilo koji server napravim account i stisnem connect (pored register dugmeta) i sledece sto vidim je "This page cannot be desplayed."
 
Вероватно није скинуо...
Мени пират стиже у понедељак,чисто да се упознам са материјом :D а када ускоро падне оригинал....одмах узимам одмор и залихе хране за месец дана :lol:
 
Ево пират стигао али ме дрка само тако... :?
После инсталације и свих егзибиција након тога испало је да га је crackovanje тотално схебало и сад више уопште не може ни да се покрене а камоли нешто више од тога... Попиздећу...
 
Појављује се ова порука:

This application has encountered a critical error:

ERROR #132 (0x85100084)
Program: C:\Program Files\World of Warcraft\WoW.exe

DBFilesClient\ChrClasses.dbc has wrong number of columns (found 15, expected 16)

Ел мора да се реинсталира?
 
Ја сам и тако планирао да га купим него ме ово сад баш нервира.
Натерао сам га да проради још пре пар дана него имам други проблем:било код ког тренера да одем њему је листа за тренинг празна!Ел то тако треба или је моја верзија толико избагована?
И још једна ствар:како да зајашем овна (играм као патуљак)?
Имам ту могућност као sec skill али опет неће...
Дали је и то баг или... ?
 
Moj drugar je uspeo da pokrene igru normalno ali kao sto vidis.....puno je bagova. U slucaj mog prijatelja.....nije mogao da unapredjuje skillove ili da prihvati neke questove. Ma to je pederski, naplatiti igru i jos na kreju placati 10e svaki mesec clanarinu.....ajde da je samo jedno od ta dva uslova pa ok.... Eh...........beda i Srbija......treba nama dobar napalm da nas precisti za 5 000 000 ljudi.....
 
Обојица сте у праву 100%... :(
И још сам је узео од ортака,шта би ми урадио неко кога не познајем?
Ништа без оригинала а претплата ће сигурно да појефтини и то је то...
 
Ja ukljucim igricu,ukucam user name i pasword koji mi je prodavac dao,pokrenem igru krenem da igram sa orkama kad ono...nema nishta!!!!Ni neprijatelja,ni prijatelja,nema nicheg zivog!Samo mozes da se setas po pustosi i da ulazis u kuce...
Sta je problem!? :shock:
 
Dukey:
Ja ukljucim igricu,ukucam user name i pasword koji mi je prodavac dao,pokrenem igru krenem da igram sa orkama kad ono...nema nishta!!!!Ni neprijatelja,ni prijatelja,nema nicheg zivog!Samo mozes da se setas po pustosi i da ulazis u kuce...
Sta je problem!? :shock:
Pirat?
Neka sh7t verzija koju i ja imam... Isti slucaj...
Samo original bato :)
 
Ljudi ako imam dje naci tj kupiti WoW molim vas kazite mi !
Jer ja ga evo trazim vishe od pola godine - od kad je izashao i nikako da ga nadjem...
Znachi pare nisu problem ako neko moze da mi ga nadje sve i da se ugradi 10 eura na cijenu od 45 eura nije problem...
Mail mi je balsab@cg.yu tako da ako znate molim vas kazite mi !
 
cages:
Ја сам и тако планирао да га купим него ме ово сад баш нервира.
Натерао сам га да проради још пре пар дана него имам други проблем:било код ког тренера да одем њему је листа за тренинг празна!Ел то тако треба или је моја верзија толико избагована?
И још једна ствар:како да зајашем овна (играм као патуљак)?
Имам ту могућност као sec skill али опет неће...
Дали је и то баг или... ?

Moze li kratko uputstvo kako si ga naterao da proradi, imam samo piratski disk, sta mi jos treba?
U onom crack uputstvu ima toliko nebuloza , ima li mu pomoci ili da lomim disk :lol:
 

Back
Top