?????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nag sam kad se skinem

Zainteresovan član
Poruka
135
Ne kontam zasto je tema "samo proba"
koju je postavila (ili mozda postavio) mariaj (sa "zanimljivi sajtovi") zakljucana? Da li je to uzaludno troshenje dragocenih kilobajta krstaricinog servera, ili sta? Ako je tako sta sa zilion tema sa "svashtare" koje nemaju nikakvu svrhu (iako su zanimljivi)? Mozda ovoj temi nije mesto na "zanimljivim sajtovima" iako je to bila "samo proba" da li bi je zakljucali da se nasla na "svastati"?

Nebi me cudilo da i ovu temu zakljucaju posto nije u skladu sa "zanimljivim sajtovima"! Ali ja sam ipak postavio ovde temu zato sto je sa ovog dela foruma druga tema koju komentarisem!
 
Nag sam kad se skinem:
Ne kontam zasto je tema "samo proba"
koju je postavila (ili mozda postavio) mariaj (sa "zanimljivi sajtovi") zakljucana? Da li je to uzaludno troshenje dragocenih kilobajta krstaricinog servera, ili sta? Ako je tako sta sa zilion tema sa "svashtare" koje nemaju nikakvu svrhu (iako su zanimljivi)? Mozda ovoj temi nije mesto na "zanimljivim sajtovima" iako je to bila "samo proba" da li bi je zakljucali da se nasla na "svastati"?

Nebi me cudilo da i ovu temu zakljucaju posto nije u skladu sa "zanimljivim sajtovima"! Ali ja sam ipak postavio ovde temu zato sto je sa ovog dela foruma druga tema koju komentarisem!
Ne kontaš zašto je zaključana "tema" koja počinje jednim smajlijem i nastavlja se još nekoliko ? Ti to nazivaš temom ?
 
ma nema veze sto je zakljucana ipak krstarica ima samo 20 smajlija tako da vise nije bilo zanimljivo :(
Ali ima negde na ovom forumu tema sa smajlijima u tu mozes videti bas dosta dobrih smajlija :wink:
 
36_1_55.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top