KAMPOVANJE

  • Začetnik teme ma nije bitno
  • Datum pokretanja
Evo vratio sam se iz Buljarica. Otišli smo u kamp ‚‚Maslina‚‚ i tamo je trebala da bude rezervisana kamp prikolica za dvoje. Medjutim kada smo stigli ovaj iz kampa ništa nije znao o tome. Ovi koji su imali šatore su se smestili na super lokaciju u debelom hladu. Nas dvoje koji smo trebali u kućicu smo izvisili zbog neozbiljnosti radnika sa recepcije odnosno gazde. To je porodični kamp i vode ga sin Miša i njegovi roditelji. Na pitanje zašto nije rezervisana jedna kućica ako je bilo reči da će biti on je rekao kako sam ja pričao sa njegovim matorim verovatno i kako on tako svima obećava svašta. Mislim neozbiljno i neprofesionalno sa njihove strane. Posle sam se popeo par kuća iznad kampa i našao super smeštaj u jednoj velikoj staroj kući sa dve ogromne terase natkrivene vinovom lozom i okružene drvećem nara, maslina i limuna. No da ne dužim o svom smeštaju i da se vratim u kamp :). kamp je fino uredjen i smešten je u šumi. Ima dva objekta sa tuš kabinama, wcima, umivaonicima. Čisti se redovno i od ekipe koja je bila u kampu nisam čuo nikakve veće primedbe. Ipak za čistoću nisu odgovorni samo oni koji održavaju kamp nego i oni koji tu borave. Ja sam takođe više vremena provodio u kampu nego u kući.
Ako nekog još nešto interesuje naka pita
 
Evo vratio sam se iz Buljarica. Otišli smo u kamp ‚‚Maslina‚‚ i tamo je trebala da bude rezervisana kamp prikolica za dvoje. Medjutim kada smo stigli ovaj iz kampa ništa nije znao o tome. Ovi koji su imali šatore su se smestili na super lokaciju u debelom hladu. Nas dvoje koji smo trebali u kućicu smo izvisili zbog neozbiljnosti radnika sa recepcije odnosno gazde. To je porodični kamp i vode ga sin Miša i njegovi roditelji. Na pitanje zašto nije rezervisana jedna kućica ako je bilo reči da će biti on je rekao kako sam ja pričao sa njegovim matorim verovatno i kako on tako svima obećava svašta. Mislim neozbiljno i neprofesionalno sa njihove strane. Posle sam se popeo par kuća iznad kampa i našao super smeštaj u jednoj velikoj staroj kući sa dve ogromne terase natkrivene vinovom lozom i okružene drvećem nara, maslina i limuna. No da ne dužim o svom smeštaju i da se vratim u kamp :). kamp je fino uredjen i smešten je u šumi. Ima dva objekta sa tuš kabinama, wcima, umivaonicima. Čisti se redovno i od ekipe koja je bila u kampu nisam čuo nikakve veće primedbe. Ipak za čistoću nisu odgovorni samo oni koji održavaju kamp nego i oni koji tu borave. Ja sam takođe više vremena provodio u kampu nego u kući.
Ako nekog još nešto interesuje naka pita


ima li kakvih fotki ?
ili mozda sajt gde bih to mogao da vidim ?
 
Da se pridružim temi!
Mi smo bili u Malsinama i fenomenalan je kamp po svim kriterijumima. Cena je sledeca:
osoba i šator 3 € auto 2€ taksa i osiguranje po 1€. Kamp je jako uredan i održava se stvarno non stop , problem sa vodom nepostoji i 100% je ispravna za piće (žena ja i 3 male dece bez problema) ljudi su nam rekli da je sa nekog izvora...
E sad lose strane ::evil:
Mi smo došli iz igala u buljarice i cene su bukvalno za 30 cenata bile višlje od mesa soka grickalica recimo sve za 30% skuplje tako da smo otišli do bara i nastedeli sila novca.
More je strahovito hladno da crkneš ali kažu tako je bilo svugde na otvorenom moru.:sad2:
u delu kampa sa šatorima su bili stranci sa samo takvim kamperima i opremom da se slediš. jako si prijatni i vladala je prava kamperska atmosfera. :ok::ok:
Najgore što nam se desilo je neka zmijetina koju je holandjanin ubio štampom i tim aktom sebi dodelio titulu CAMP GArdiner valjda sam dobro napisao ili ti čuvar kampa. :worth::worth::worth:
Mladic tj gazdin sin je jako prijatan i obilazio je kamp non stop što da nam se javi što da prebroji goste. :rotf:
samo bih napomenuo da je do luštica u petrovcu izbetonirana staza preko brda i sa 3 male dece smo stizali za pola sata lagane setnje.;)
Kamo sreće da je više ovakvih mesta
pozz
 

Prilozi

  • 1-.jpg
    1-.jpg
    78 KB · Pregleda: 105
  • 2-plaza.jpg
    2-plaza.jpg
    73,6 KB · Pregleda: 101
  • 3-sanitarni cvor.jpg
    3-sanitarni cvor.jpg
    83,4 KB · Pregleda: 104
  • 5-kamperska ozila.jpg
    5-kamperska ozila.jpg
    86,6 KB · Pregleda: 107
pa ovi moji u kampu su pla'ali 3 € po osobi i 2€ po šatoru i nije im tražio nikakvu taksu da plate, niti bilo šta drugo. Cena kamp kućice je oko 6-7 €. More nam je bilo hladno prva dva dana, jer kako su pričali uveče je par dana ranije duvao neki hladan vetar, al' se od trećeg dana ugrejalo i bilo taman fino za kupanje. Slike je postavio čovek pre mene, a ja i nemam nešto puno slika kampa, samo šatora.
Kamp je inače na 200 metara od plaže i na 100 m od jedne, odnosno nekih 200 m od druge radnje.

djukank...vidim da si bio ove godine ili malo pre nas ili posle nas, jer vidim na slici da stoji ovaj smart i onaj kamper pored :), a moje društvo je bilo tu odmah preko puta u debelom hladu.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Bres ... stavćljaj bre slike nezali

mi smo bili od 31 jula do valjda 6-7 avgusta

ali voda je led ledeni ufufufufu
molim te razjasni mi to sa kucicom to je znaci 6-7 + po osobi 3 ili kako?
 
pozdrav "kamperima". Interesuje me kamp u Igalu koji je opisao Djukank. Mi smo poveće društvance sa deset odraslih i desetoro male dece. Ovih godina smo kampovali samo po vojvodini,ali bi možda iduće isprobali i primorje.....pa me interesuje da li neko ima nešto da preporuči, makar i ne mora da bude kamp, neka to bude i neko privatno dvorište, plac..... a možda ne bi bila loša solucija i neka kućica na najam....(znači pet soba sa 3-4 kreveta)
 
pozdrav "kamperima". Interesuje me kamp u Igalu koji je opisao Djukank. Mi smo poveće društvance sa deset odraslih i desetoro male dece. Ovih godina smo kampovali samo po vojvodini,ali bi možda iduće isprobali i primorje.....pa me interesuje da li neko ima nešto da preporuči, makar i ne mora da bude kamp, neka to bude i neko privatno dvorište, plac..... a možda ne bi bila loša solucija i neka kućica na najam....(znači pet soba sa 3-4 kreveta)

Za takvu ekipu je najidealniji kamp MASLINA u Buljaricama............debela ladovina, gomila dece, siguran prostor, nema saobracaja u blizini, friyider sa hladnim pivom i sokovima po cenama iz prodavnice, 300 metara do plaze, gomila stranaca, jedino je mokri cvor malo zapusten ali da se izdrzati.
 
Evo nekako sam oporavio hard i uspeo da grebujem slike
ovih nekoliko su mi nekako najopisivije
pozz!


Molim ljude da stave slike kampova po Grčkoj ukoliko imaju !
Hvala
 

Prilozi

  • kamp1.jpg
    kamp1.jpg
    57,7 KB · Pregleda: 62
  • kamp2.jpg
    kamp2.jpg
    54,4 KB · Pregleda: 61
  • kamp3.jpg
    kamp3.jpg
    68,5 KB · Pregleda: 54
Zdravo momci,
planiram da letovanje provedem kao road trip i kampovanje.
Islo bi nas cetvoro kolima. Plan je da obidjemo evropu, da uhvatimo sto vise mora i u najbolju ruku obidjemo obalu francuske.

Ono sto me interesuje jeste da li je neko od vas imao slicnih iskustava i koju rutu biste mi preporucili.
I najbitnije koje bi to lokacije za kampovanje bile, koliko sta kosta itd.

Hvala, poz
 
само крени на пут без страха и све што желиш ћеш пронаћи.
немој се бринути, кампова има на све стране.

Hehe, to mi je i osnova :) bez toga ne bih ni razmisljao o ovome ^_^
Kolika je otprilike cena kamp mesta?

U osnovi je plan da idemo do francuske - azurna obala, a u povratku preko svajcarske i usputnim zemljama.
Sve to naravno kampujuci.

Dakle kamp mesta nisu specificno vezana i koncentrisana samo za priobalja?
 

Back
Top