KAMPOVANJE

  • Začetnik teme ma nije bitno
  • Datum pokretanja
Zavisi gde si... Fruska gora, Zlatibor, Tara, Stara Planina (najbolji deo je onaj oko Zavojskog jezera)... ma ima milion lokacija...

Barem jos uvek imamo koliko-toliko lepu prirodu...

Poz.
 
Hocu da idem na kampovanje sa drustvom,pa me zanima koji sator treba da kupim.Nas je trojica,ali bi smo kupili neka za 6 osoba:)Da li neko ima iskustva sa tim...koje firme da gledam,gde itd...?
Hvala
P.S.Koja su dobra mesta za kampovanje?
 
ako hoces mozemo zajedno. sto sam otkrio super mesta to nije normalno. mdanon.

ps - idem sa comijem malim za dve nedelje na frusku goru --> to ti je najjace su srbiji. mada ni divcibare nisu lose, a okolini beograda -> pa kosmaj+avala!
 
Nedavno sam odlucila da se oprobam u kampovanju, ali kako sam analfabeta za isto, molila bih one koji znaju neki sajt koji bi mi bio od koristi da predloze. Thanks.
 
Kampovao sam ja pre dve godine na Srebrnom jezeru. Posto je cena kampa bila visoka (ne mogu tacno da se setim kolika), pridruzio sam se onoj gomili ljudi sto su kampovali "na divljaka".

Sta ti treba od opreme? Sator, vreca za spavanje, rostilj, sibice, noz, i mnoooogo piva! :wink:
 
http://www.gora.co.yu/

ja sam tamo kupio vrecu, a imaju sve zivo od kamp opreme... koliko znam, toga ima i u intersportu, a video sam i u super veru, ali je uglavnom kineska roba sumnjivog kvaliteta. u gori imaju ferrino opremu, a mene je vreca kostala oko 3600 dinara (oko 2kg tezine, temperaturni opseg -10C do +3C).
 
sirenica:
Kava su vam iskustva? Koje su vam preporuke za dobar auto-kamp? U cemu je tajna uspesnog kampovanja? Prednosti i nedostaci...? :idea:
Obisao sam vecinu kampova na Crnogorskom primorju. Meni je najvaznije da kamp bude na obali mora sa pjescanom plazom. Nasi kampovi su uglavnom ili na losem mjestu ili nisu uredjeni tj. mokri cvor i tus kabine su losi. Buljarica je bila OK samo sto je mnogo vjetrovita i morao sam da pobjegnem od vjetra. Kostanjica je bukvalno na obali, more zapljuskuje kamp ,ali to je mali, mali neuredjeni kamp. U Bijeloj ima par privatni kampova ali obala je betonirana i ako imate malu djecu to vam neodgovara. Najvise sam se zadrzao na Jazu, u malom privatnom kampicu . Velki kamp je odlican ima dosta prostranstva ali je higijena mokri cvorova bila sasvim losa . U ovom malom kampu nas je bilo malo pa se higijena odrzavala na zadovoljavajucem nivou. Plaza je fantasticna. Na Plavom horizontu kamp i plaza su bili odlicni samo je taj kamp zatvoren. Tajna uspjesnog kampovanja je u tome da volis da kampujes ,da volis slobodu prostora koju pruza kamp. Naravno, zavisno od dobi kampera tj. da li ste mjadje drustvo zeljno izlazaka i diskoteka ili ste porodica sa malom djecom takav kamp cete i izabrati. Ako bude sve kako treba ove godine planiram u Grcku ,naravno u kamp. Ako neko zna za dobar kamp na obali mara sa pjescanom plazom koju zapljuskuju talasi Jonskog mora neka mi se javi milos@rojal.net
HVALA
 
Cula sam da su kampovi u Grckoj prilicno skupi, u odnosu na Crnu Goru, tj, duplo ili i vise. Iznajmljivanje bilo kakvih zabavnih rekvizita je opet preskupo ( daska za jedrenje, oprema za ronjenje... ), sto kod nas i nema.
 
Anonymous:
kampovi u cg su bulja...ko je bio u grckoj,zna o cemu govorim...san pantelejmon,kamp arion...uzivancija...
Gdje se nalaze tj. u kojem dijelu Grcke i kako da stignem da njih. Do sada nisam bio u grckoj ali sam odlucio da ovo ljeto provedem u Grckoj ,naravko kampujuci jer za mene nema pravog odmora bez kampa.
Na internetu sam nasao dosta kampova i cijena im se krece za petoclanu porodicu od 16-50 EUR-a po danu. Bilo kakve informacije iz prve ruke ,onoga ko je bio u kampu u Grckoj bi mi dobro dosle a nadam se da ima jos zainteresovani za put u Grcku. HVALA
 
:P U Avgustu planiram da idem na kampovanje u sopstvenoj reziji kolima na Durmitor, Skadarsko jezero i negde na obali mora. Interesuje me, dali je neko bio na Skadarskom jezeru, dali tamo uopste ima uredjenih mesta za kampovanje, ako nema gde da rasirim sator, kao i sta obici na Skadarskom jezeru??? Hvala unapred!!
 
Prosle godine je jeftino moglo da se ide u organizaciji studentske unije u rafailovice kamp 7 dana + prevoz u kamp kucicama 3000 din.
Ove godine predlazem veseli spust 25.06 ako hocete da se organizujemo da idemo spust + klopa, prevoz ,satori i spust traje 2 dana oko 2500 din.
Sta kazete idemo?
 

Back
Top