KAMPOVANJE

  • Začetnik teme ma nije bitno
  • Datum pokretanja
Cena od 10 evra dnevno je za mesto za prikolicu+oko 10 evra za struju za 20 dana.Gazda kampa nam svake godine šalje garanciju za celu porodicu. Nas četvoro kampujemo 20 dana za oko 800 evra sa svim troškovima. Moj e-mal je vladastan@sezampro.yu pa ko mi se javi šaljem par fotki iz kampa i detaljnije opise...
 
...ma kampovanje je sjajna stvar...ako imas i odgovarajuce drustvo...samo napred...
...odavno nisam kampovala, ali uskoro...Tara, pa rafting...e to necu propustiti...nikako... :lol:
 
Vec neko vreme se sa drustvom dogovaram da odemo na kampovanje...satori,potocic,vedro nebo..ali ne znamo gde je dozvoljena ta vrsta aktivnosti!
Zna li neko gde je kod nas dozvoljeno kampovati,a da to nije uredjen kamp sa 20 satora,nego pusta priroda...mi,ptice i bubice?
 
Pravac Gradac! To ti je jedna od najcistijih reka u Srbiji. Nalazi se kod Valjeva (mozes peske od Valjeva). Ima mnogo mesta za kampovanje, a ima cak i jedna koliba za iznajmljivanje (prenociste je pre 2 godine bilo nesto oko 200 - 300 dinara). I ono sto je najbolje, jeste da jedan deo puta mozes ici jedino kroz samu reku, koja je jako bistra, plitka, nije hladna, a priroda je PREDIVNA! Takodje, u blizini je i jedan manastir (zenski, zaboravih ime), ali devojke ne mogu uci ako nisu u suknji (pih). Ako mi neko objasni kako prikaciti slicice, mogu da 'podnesem' i dokaze o lepoti reke. :)
Druga opcija je Fruska gora, mada tu i nemas bas potocica. Ima jedno odmaraliste, Zmajevac, tako nesto. Tu imas jedan prelep vidik koji puca na sume i ima cak i klupica. Mada, nemoj se iznenaditi ako, ujutru kad se probudis, vidis konja (ili dva) kako zure u tebe (vas). I hranu obavezno obesi po granama drveca.
 
Ma, ja preporucujem Belu Crkvu. Bili smo momak i ja tamo 14 dana. Bilo je ekstra. Cista jezera, cisti kampovi. Imas 2 kampa, gradski i privatni, oba su OK, s tim da je privatni za nijansu bolji i lepsi. Oba kampa su na jezerima. A i u okolini imas jezera za obilazenje i kupanje!!!! Evo ti pa pogledaj www.belacrkva.co.yu
 
Razmsljam o kampovanju u Grckoj posto mi je CG dosadila, pa ako je neko bio proteklih godina bilo bi lepo procitati neko iskustvo/predlog.
Zanima me da li mogu da banem dole pa da odem u neki kamp ili je bolje da se unapred raspitam o kapacitetima.
Google mi nije mnogo pomogao za sada.
Drugo sto me zanima je koliko otprilike moze da izadje 7-10 dana kampovanja u Grckoj uz normalno troskarenje?
 
Ofion:
Čuo sam da postoje da se kupe kamperski tuševi. Zna li neko gde ima u Beogradu da se kupi i približno koliko košta?
ako mislis na ovako nesto
DOCCIASOLARE_1200_1_pic.jpg
, probaj u gori, www.gora.co.yu
 
Garancije za vize za kampovanje u ovom kampu,EVRIDIKI, u Grčkoj šalje vlasnik kampa.Cena za 2008. je 11evra dnevno po prikolici ili šatoru+ struja koliko potrošiš. Struja za 20-ak dana je oko 10evra. Za fotke kampa i dodatne informacije pišite na matori61@eunet.yu.
 
ovoga leta,nema se para za more...:sad2::sad2::sad2:
pa sam nagovorila dechka da idemo na kampovanje.Nece biti problem,posto sam od malih nogu isla na kampovanje tako da sam u prirodi bez tusha i wc-a kao riba u vodi(pogotovo kada udjem u jezerce)...
e sad....GDE otici...jel ima neko neki predlog...pored neke reke ili jos bolje jezera,da ima shumica neka i da je zaista prelepo...ah,da,i ishli bismo autobusom posto kola nemamo,osim ako krene njih jos sa nama(pokusavam da vrbujem ortakinju koja ima kola)
e,da,posto je moj shator propao,bacili smo ga,pa me zanimaju cene shatora...nekih koji su malo veci i koji imaju kabine za spavanje unutra...posto vodimo i psa pa da ne ostaje napolju a i da ne moramo da se gombamo sa njom u kabini... :dash:
mi smo mislili da odemo na Taru,na jezero Perucac,ali ja bih najvise volela na durmitor,ali to nije tako jednostavno..kad nemamo auto
 

Back
Top