KAMPOVANJE

  • Začetnik teme ma nije bitno
  • Datum pokretanja
AcaBg82:
Da li idete na kampovanje? Planinarenje? I tako to. Recimo 10 dana u prirodi u nekoj zabiti :)
To je lepo,
ali ako ides prvi put jos nepripremljen, onda je i zabavno :shock: , moci ces po prvi put da probas rostilj sa peskom :? da pijes slanu kafu :? da pijes recimo rakiju umesto belog vina :? da podlozis vatru nekom vockom cije ces drvo tri sat da seces perorezom :? moci ces da bezis od seljaka cija je gorenavedena vocka bila :? moci ces da osetis ukus soli na svojoj zadnjici, a koju je ispalio gorenvedeni seljak iz prastrare vincesterke :? mozes da hranis kerove koji ce te pre toga juriti :-? ostaces samo 3-4 dana
:shock: jel`l ces moci? :lol: :roll:
 
djorax:
To je lepo,
ali ako ides prvi put jos nepripremljen, onda je i zabavno :shock: , moci ces po prvi put da probas rostilj sa peskom :? da pijes slanu kafu :? da pijes recimo rakiju umesto belog vina :? da podlozis vatru nekom vockom cije ces drvo tri sat da seces perorezom :? moci ces da bezis od seljaka cija je gorenavedena vocka bila :? moci ces da osetis ukus soli na svojoj zadnjici, a koju je ispalio gorenvedeni seljak iz prastrare vincesterke :? mozes da hranis kerove koji ce te pre toga juriti :-? ostaces samo 3-4 dana
:shock: jel`l ces moci? :lol: :roll:

ovo ti se moze desiti samo ako u zivotu nisi skrenuo sa asfalta...
nas narod ima frazu "sisati vesla". ovako izgleda "celog zivota sisati asfalt"
 
Nisam ishao davno sem...MK trilogya i ostalih ispirachina mozgova,nimsa mdavno probao..
BASH sa,, sam se lepo oprao.
Secjam se na divchibarama.ali to je vishe bio neki marsh..."following the LEADER"..kada umalo vrat nisam polomio...tada..,sestri nisam dao da ide-iz straha se ne sjebe.zanimljivo kako mi je noga izletela
na kamenu,pa oni brzaci....u svakom sluchaju.pihh
-imao sam svoje nesto malo.
 
ee...imam ja svoje staze,prechice...:lol:;)
I cannot FAILE,FAILE<FAILE>..!!!<<,.>>> ;-) ;-) :twisted: :twisted: :twisted:

a....ah da rakovi,davzdenjaci...ve
verice jezevi toga danas ...hehe..moj zivot je postao avantura

ma detinjstvo je bilo......syper. :grin: :lol: :lol: :lol:
 
Nemoj da te plase ,bez obzira dali sa asfalta ili ne.
Moze se sve jako dobro organizovati pogotovo ako imate nekog koje vec bio.
Ako nemate slobodno se meni javite za savjete naci cu vam planinarsku kucu u srcu Zelengore.
Nemojte se plasiti to vam je kao droga primitese i gotovo.
Naravno uvjek se nesto zaboravi ali kljucne stvari ne smiju.
Spreman da pomognem.
 
evka:
Neverovatno,pa vise se isplati iznajmiti apartman nego kampovati u grckoj.
Moram priznati da su zaista sredjeni,ali cene mislim da je previse.
Pa to ide otprilike ovako.
Dodjes tamo, pitas za cenu, daju ti cenovnik.
Onda oni tebe pitaju koliko osoba, koliko satora, koliko dana. E onda se formira cena.
Dakle, to sto si procitala je za jedan dan, jednu osobu i jedan sator. Svaka druga varijanta je povoljnija.
 
Jao, ja bila kao klinka, kampovali smo u nekom kampu blizu Leptokarije, koja je to uzivancija bila...A kamp je jos onih dana bio super sredjen, sav u hladovini, plaza samo za goste kampa, ogromna i kamp ogroman, super za klince, a i za roditelje koji imaju iste!
 
Postoji jedan kamp u Grčkoj 16km. južno od Paralije gde mi kampujemo svake godine. Zove se EVRIDIKI i cene su od 8.5 do 10 evra dnevno+ struja oko 10 eva za 20 dana. Imam fotke kampa!!!
 
Postoji jedan kamp u Grčkoj 16km. južno od Paralije gde mi kampujemo svake godine. Zove se EVRIDIKI i cene su od 8.5 do 10 evra dnevno+ struja oko 10 eva za 20 dana. Imam fotke kampa!!!
 
Postoji jedan kamp u Grčkoj 16km. južno od Paralije gde mi kampujemo svake godine. Zove se EVRIDIKI i cene su od 8.5 do 10 evra dnevno+ struja oko 10 eva za 20 dana. Imam fotke kampa!!!
 

Back
Top