C S I !!!!

Mala vesela

Zainteresovan član
Poruka
287
Serija se do skoro prikazivala na RTS1 radnima danima od 23:00
,a a sada ima slicna na B92 takodje svim radnim danima os 23:00.......
Sta mislite o njima...? Moji roditelji ih zovu FORENZICARI a kako ih vi zovete???
 
Serija je nenormalno dobra, ali mi se nesto ne svidja verzija u Majamiju! Steta sto mi stalno kaskamo za svetom, pa nismo bas u toku sa najnovijim epizodama. Ukratko, to mi je jedna od omiljenih serija, koja je mnogo dobro uradjena...
 
To mi je jedna od omiljenih serija. CSI je ustvari Crime Scene Investigaton; to je vise kao neki zanr serija, kojih ima mnogo, npr. LV CSI, Majami CSI i tako dalje, mada ovaj Majami, ko sto kazete, i nije nesto...
 
Pa CSI je original, a posle su isti reditelj i kompanija napravili CSI u Majamiju...onda mu to dodje kao kopija...Grisoma niko ne moze da zameni, pogotovo ne onaj crvenokosi!!!
 
Ja sam poludeo kada sam video da su zamenili seriju sa onom glupavom detektivskom koja je vec reprizirana 5 puta!

Ova u Majamiju je ok ali nije neka...Bila je jedna epizoda na CSI kada su se obe grupe forenzicara spojili da rese slucaj...bila je super...
 
Pjer_Nis:
CSI je odlicna serija, prava primenjena nauka, svaka epizoda je malo remek delo. Ko voli ovu seriju, svidece mu se i roman "Alijenista" Kejleba Kara. Moja mala preporuka.
Ne vidim zasto bi im se dopao ovaj roman.Jedina dodirna tacka je sto su glavni protagonisti i u seriji i u "Alijenisti" forenzicari.
 
Toxicboy:
Ja sam poludeo kada sam video da su zamenili seriju sa onom glupavom detektivskom koja je vec reprizirana 5 puta!

Ova u Majamiju je ok ali nije neka...Bila je jedna epizoda na CSI kada su se obe grupe forenzicara spojili da rese slucaj...bila je super...

Ma ja ovog Horejsija ili kako vec od te epizode zovem-u svakoj corbi mirodjija :twisted:
 

Back
Top