doktori u Gradskoj bolnici

.
Jedini lekar koji mi se tamo ne dopada je neka Sonja narandžasta, ništa mi nije uradila ali mi prosto nije simpatična.
Ja glasam za gradsku!

Nemoj to da mi radiš, pa ja sledeće nedelje treba da idem kod te Sonje. Nikad je nisam videla ali drugarica ide kod nje pa sam se dogovorila da idem i ja. Zašto ti se ne sviđa?
Koga preporučujete za carski rez pošto ću izgleda morati na carski? Nešto sam se odlučila za Gradsku bolnicu ali još nisam izabrala dr.
 
Sonja je blago receno grozna , cula sam da je bila i u istraznom zatvoru jedno vreme zbog trazenja novca za svoje usluge.
Dr Maletic je odlican strucnjak, on je i nacelnik tamo.
Dr Ivan Bojovic je mlad, pazljiv i voli svoj posao.
O ostalim dr ja nemam misljenje.
Svi oni znaju svoj posao i svi imaju svoje tarife.
 
Kada sve ide kako treba nije bitno gde se poradjate.Moja baka je dvanestoro rodila sto kod kuce sto u njivi.Ali ako nesto podje kako ne treba jedino za Visegradsku mogu da kazem da je relativno ok,ostale bolnice ne mogu ni da im primirisu,a gradska je ipak debelo na margini desavanja.
 
Ja sam se porodila pre dva meseca u Gradskoj i mogu ti reci da nije lose. Uopste nije bitno ko te poradja. Dete ce da izadje samo i bez veze i sa vezom. Samo ces dati pare nekom tamo doktoru, umesto da za to kupis detetu sve sto mu je potrebno. Mozes ti da platis doktora i da se dogodi da ne dezura bas tad kad se ti poradjas. A beba nece da ceka.
Zena koja se pored mene poradjala je imala vezu pa su je porodili ko i da je nije imala. Nisu hteli da joj rade carski rez, a dete krenulo karlicno i ziva se pocepala. Beba se jadna namucila da ti ne pricam! Jedino sto mi se svidja u toj bolnici je sto je cist wc, ima stalno tople vode i samo su po 2 zene u sobi, koja je inace cista, jer vode racuna o higijeni. Samo mi se ne svidja sto su im kreveti jako visoki, pa je veliki problem da se popnes ako si secena. I hrana im je ok.
Sto se tice osoblja sve je relativno. Ima ok sestara a ima i namcora da te Bog sacuva. Jedna od pedijatriskih sestara je takva nadzak baba...... niko je od nas zena nije voleo. Ako te jos nesto intresuje za Gradsku pitaj. Inace tamo ti traze i cervikalni i vaginalni bris.
poz
 
ja sam bila prezadovoljna tretmanom i odnosom, malo manje ginekolozima, obzirom da je drZaric koji mi je vodio trudnocu i trebao da radi carski morao da otputuje, primio me dezurni dr Obradovic, porodila me prirodno i sve proslo sjajno, ali pedijatrija im je vise nego sjajna, i svaka pohvala za taj tim i moja zahvalnost
 
Ja sam se porodila pre dva meseca u Gradskoj i mogu ti reci da nije lose. Uopste nije bitno ko te poradja. Dete ce da izadje samo i bez veze i sa vezom. Samo ces dati pare nekom tamo doktoru, umesto da za to kupis detetu sve sto mu je potrebno. Mozes ti da platis doktora i da se dogodi da ne dezura bas tad kad se ti poradjas. A beba nece da ceka.
Zena koja se pored mene poradjala je imala vezu pa su je porodili ko i da je nije imala. Nisu hteli da joj rade carski rez, a dete krenulo karlicno i ziva se pocepala. Beba se jadna namucila da ti ne pricam! Jedino sto mi se svidja u toj bolnici je sto je cist wc, ima stalno tople vode i samo su po 2 zene u sobi, koja je inace cista, jer vode racuna o higijeni. Samo mi se ne svidja sto su im kreveti jako visoki, pa je veliki problem da se popnes ako si secena. I hrana im je ok.
Sto se tice osoblja sve je relativno. Ima ok sestara a ima i namcora da te Bog sacuva. Jedna od pedijatriskih sestara je takva nadzak baba...... niko je od nas zena nije voleo. Ako te jos nesto intresuje za Gradsku pitaj. Inace tamo ti traze i cervikalni i vaginalni bris.
poz


To vam kazem!Kad je sve ok, nevazno je da li si u gradskoj ili u Maloj Krsni,ali ako nije, kao kod te mukice sto joj je beba krenula karlicno ........bolje je da ste na klinici.Mislite o tome......
 
Tamara nisam vas posećivala pa nisam videla porukicu.
Nemam ništa protiv Sonje iz nekog specijalnog razloga samo mi nije simpatična, nekako je drvena, odradjuje svoj posao.
Ne slažem se baš da ako je sve u redu na porodjaju da ujedno znači da ćeš biti zadovoljna. Stvar je u odnosu i tretmanu. Svi sa kojima sam bila u kontaktu i doktori i sestre i pedijatri su bili izuzetno ljubazni i predusetljivi. Iako bolnica nije bog zna šta ja glasam za nju.
U Višegradskoj mi je lažala sestra pre tačno tri godine i kad sam došla da je posetim u hodniku sam videla buba švabu. Dovoljno. Pri tom je i sestra imala vrlo loša iskustva, što je dodatno pojačalo moju odbojnost.
Možda je sad drugačije, možda je odeljenje čisto i uredno ali meni je to bio šok. Kad je trebalo da se porodim rekla sam mužu da me nipošto ne vodi u višegradsku već da me ostavi na trotoaru da se porodim. :) Možda doktori jesu dobri i stručni ali mi sama bolnica ne uliva poverenje.
 
Nemoj to da mi radiš, pa ja sledeće nedelje treba da idem kod te Sonje. Nikad je nisam videla ali drugarica ide kod nje pa sam se dogovorila da idem i ja. Zašto ti se ne sviđa?
Koga preporučujete za carski rez pošto ću izgleda
UOPSTE NEMOJ DA IMAS DILEMU I DA TE SLUDJUJU. CETVORO DECE SAM RODILA U GRADSKOJ BOLNICI I NAJBOLJI STRUCNJAK JE DR DEJAN MALETIC. PREPORUCUJEM TI I EPIDURALNU ANESTEZIJU UMESTO TOTALNE I DR MILORADA MILADINOVICA.
SVE DRUGO NAPISANO JE NEBULOZA. RADI SE O MALOM PORODILISTU I JEDINI PROBLEM MOGU DA TI BUDU PEDIJATRIJSKE SESTRE, ZA KOJE NE MOGU DA TVDRIM DA SU NESTRUCNE, ALI AKO SI OSETLJIVIJA DELOVACE TI DA SU PRILICNO SUROVE.
NE RAZMISLJAJ, POMENUI DOKTORI SU VRHUNSKI STRUCNJACI I PROFESIONALCI I BICES U NAJSTRUCNIJIM RUKAMA.
A KAO LJUDI - LJUDINE!!!
 
Porodila sam se u Gradskoj bolnici, 14.01.2008. porodila me je Dr Milica Kostic, a kako je neko pre mene rekao "krpio" me je Dr Ljatifi. Oboje su fantasticni. Ona (dr Kostic) i babica Rada su me lepo porodile, uz opusteno caskanje, tako da taj stresan momenat i bolan su ucinile laksim, a dr Ljatifi me je usio tako da nemam ni oziljak, a bilo je bar 10 kopci, uz tesenje da ce to malo da boli i brzo da prodje... Zaista svaka pohvala! Uz to on je bio 2 dana u viziti i na otpustu i zaista je korektan, prema svim porodiljama.
Pitanje je kakav tretman ko ocekuje.
Moj prigovor bi bio upucen pedijatrima. Osim Dr Nade, koja mi je jedina dala korektnu informaciju o bebi, ostali su se ponasali kao da im je cilj da zaplase novopecene majke.
Ali zbirno utisak je, recimo za cetvorku.
Toplo preporucujem Gradsku bolnicu. Naravno da je pozeljno imati vezu, ali i ako ne bice vise nego korektni.
 
Dodacu samo jos jedno - skoro sve sto je bilo napredno kad su u pitanju porodjaji u poslednjih 20 i kusur godina u ovom gradu PRVO je radjeno u Gradskoj!
Oni su bili prva bolnica koja je dozvolila prisustvo oca na porodjaju, oni su prvi poceli da upotrebljavaju epidural, oni su bili prvi koji NISU dozvoljavali da se trudnoca suvise prenese...:D

Sem toga, kao sto neko gore rece, to je malo porodiliste - samim tim nisi samo broj na pokretnoj traci, kao sto je slucaj u nekim velikim porodilistima.:neutral:

A i u SO Zvezdara je daleko manja guzva za krstenicu nego na Savskom Vencu;)
 
Da Pedjica je super i njega sam upoznala, ja ko da sam mesec dana ležala tamo, sve ih znam. :mrgreen:

A što se tiče pedijatara u gradskoj, ne iz svog iskustva hvala bogu, mogu da se složim da nisu baš nešto. Nekako otaljavaju, ali su pedijatrijske sestre super. Sve što sam imala da pitam, pitala sam njih. Čak nam je jedna sestra, mislim da je imala neko čudno ime, ne sećam se, dala i broj telefona da je pozovemo ako budemo imali neke nedoumice.
 
Drage moje,

Nikome na ovom svetu ne bih preporucila gradsku bolnicu.:evil:
Uzas, ja sam se tamo porodila, i mogu vam reci da je osoblje jako
neljubazno, neusluzno.Iskreno zalim sto sam tamo otisla da se porodim.
Jedina dobra okolnost je sto u baby friendly programu su ciste sobe i
bilo nas je dve, sobe su ciste,ali sestre su jako neljubazne.Meni je to
bilo prvo dete i niusta se nisam razumela, retko ko je bio raspolozen
da nam bilo sta pojasni i kada pojasni uradi to preko da ne kazem sad
cega.Dobro je sto postoje ovakvi forumi da zene mogu da procitaju i
barem malo se upute.Uglavnom su svi nezadovoljni njima.Daleko im
lepa kuca bila!!!!!!!!!!!
 
Imam i pozitivna i negativna iskustva u vezi Gradske.
Privatno sam se lečila od steriliteta kod dr.Milice Kostić-ne znajući da ona radi u Gradskoj.Odličan je stručnjak što se tiče infekcija.Pre nje sam promenila veoma veliki broj ginekologa, i odgovorno tvrdim da sam zahvaljujući njoj ostala u drugom stanju
Trudnoću mi je vodila dr.Vesna Stojanović.O njoj sam čula sve najbolje.Svaka joj čast na odnosu sa pacijentom.Svaki put me u potpunosti umirila,saslušala.
Porođaj mi je bio horor.Izabrala sam namerno Gradsku, računajući da je to mala bolnica pa će više pažnje biti posvećeno pacijentu-iskreno plašila sam se komplikacija.
Vodenjak je pukao u četvrtak i ja sam ležala bez ikakvih kontrakcija- sve do nedelje uveče.
Dakle nedelja uveče,predveče su primili još jednu porodilju.Kontrakcije kreću iza 12 i kod mene i kod nje.Sestre nema,dežurne doktorke nema,džabe se deremo niko nas ne čuje(sestre su zatvorile vrata,odvrnule muziku do daske,a nalaze se na kraju hodnika) -ja počinjem da se porađam-Držim se za radijator.Ovoj drugoj ženici krenule kontrakcije.Ipak nekako je uspela da odbaulja do sobe gde su sestre.
Naravno kad su došle-jedna od njih je počela da se dere zašto je ranije nismo zvale.Mene su pod hitno prosledili u salu za porađanje, gde sam se i porodila posle jedno sat vremena a ova ženica što me spasila je 2 sata iza mene
Dakle, ne znam ko me porodio.Samo pamtim sledeće jutro-tad je načelnica -tada je bila jedna starija doktorka-(pre 6 god.)(verovatnio je sad u penziji) - postrojila je doktore i sestre i takvu im je bukvicu održala u sali za porađanje,da je to bilo strašno.Ona se drala na njih,pretila disciplinskom -ma svašta im je rekla.
Posle toga tretman je bio vrhunski.I preljubazne sestre i doktori i sve kako treba.
Ženica koja se sa mnom porodila njoj su zaboravili gazu.Srećom poluraspadnuta gaza najvećim delom je sama ispala posle jedno mesec dana,dok se ova kupala.
Sa drugim detetom planiram da se porodim u Gradskoj- samo što ću ovog puta da platim.
Mislim da ostale bolnice nisu ništa bolje od ove.
 
D ali neko zna da mi kaze da li igde u ovom gradu ista postoji neki sajt ministarstva gde mogu da se pozalim na njih?Je li moguce da se covek u porodilistu napati, da dobije slom zivaca, i da pritom sve ostane na tome.Da li mogu negde da se pozalim na njih i da to ima efekta?Zar je moguce da nimalo ljudskosti nemaju, odlazis tamo uplasen ne znas kako izgleda porodjaj, plasis se za ono sto ti je najmilije u zivotu i da nailazis na idiotizam!!!!!!!!!
 
Samo jedno pitanje za zenicu gore koja je rekla da joj porodjaj u gradskoj bio horor, a ipak ce ponovo tamo.Zasto?Ja sam se tamo porodila, naravno bilo je uzasno kako se samo covek i moze provesti kod njih.Bezi od njih, meni sad kad se sve sleglo, razmisljam sta sam Bogu zgresila pa me posla tamo.
 

Back
Top