Kako li samo znaju....???

La_Vica:
Nije u pitanju telepatija, vec shpijunaza! :lol: Momci, cuvajte se! Nisam stetocina, pa me nisu ni uhvatili u takvoj aktivnosti.

Sto se tvoje situacije tice, BAS STETA! Sledeci put, recimo, iskljuci telefon!
\Ziveo jos 1000 godina........
10.gif
 
Tobruk:
Mislim ...ova telepatija... sesto culo sta li??? Ne moze covek vise ni u stetu da ode a da ga rodjena riba ne provali.....`Ajde iskreno koliko puta vam se desilo da vas dragi/draga zovu usred shtete? a?
Ma vi nite ni svesni sa kim imate posla :wink:
Salim se,ja uglavnom provalim,ali ne treba cutati kada posumnjas ili se (sto je najore i sama uveris) i PRECUTIS MU!Jednom sam to uradila,i obilo mi se o glavu!
 
Tobruk:
Mislim ...ova telepatija... sesto culo sta li??? Ne moze covek vise ni u stetu da ode a da ga rodjena riba ne provali.....`Ajde iskreno koliko puta vam se desilo da vas dragi/draga zovu usred shtete? a?
Ma vi nite ni svesni sa kim imate posla :wink:
Salim se,ja uglavnom provalim,ali ne treba cutati kada posumnjas ili se (sto je najore i sama uveris) i PRECUTIS MU!Jednom sam to uradila,i obilo mi se o glavu!
 
Tobruk:
Mislim ...ova telepatija... sesto culo sta li??? Ne moze covek vise ni u stetu da ode a da ga rodjena riba ne provali.....`Ajde iskreno koliko puta vam se desilo da vas dragi/draga zovu usred shtete? a?
meni je uvek to 6 culo bilo jako,ali bas jako izostreno.....nikad me nisu uvatili na delu,a mene nisu varali(bar koliko ja znam)
 
ma bre mislim na ono kad se sve kockice sloze za jednu kvalitetnu stetu....sve ide kao po loju ona hoce ti mozesh, dakle imas s cim imas skim imas gde imas i razlog :D ...dogovor pao, ti si vec spricnuo dezodorans pod mishku i spreman si da krenes dodjes na 10 metara od njenog stana i taman namestis osmeh (br 234 - "s`d cu da te k...")kad tras ....tvoja rodjena riba pred tobom " upravo se vratih s ranca pa da malo prosetam po radnjama...:".. a ti? :shock:
 
Tobruk:
ma bre mislim na ono kad se sve kockice sloze za jednu kvalitetnu stetu....sve ide kao po loju ona hoce ti mozesh, dakle imas s cim imas skim imas gde imas i razlog :D ...dogovor pao, ti si vec spricnuo dezodorans pod mishku i spreman si da krenes dodjes na 10 metara od njenog stana i taman namestis osmeh (br 234 - "s`d cu da te k...")kad tras ....tvoja rodjena riba pred tobom " upravo se vratih s ranca pa da malo prosetam po radnjama...:".. a ti? :shock:
:lol: :lol: :lol: i ti stvarno misliš da je ona obilazila radnje!?!? :D
 
CaLiMeRo:
Tobruk:
ma bre mislim na ono kad se sve kockice sloze za jednu kvalitetnu stetu....sve ide kao po loju ona hoce ti mozesh, dakle imas s cim imas skim imas gde imas i razlog :D ...dogovor pao, ti si vec spricnuo dezodorans pod mishku i spreman si da krenes dodjes na 10 metara od njenog stana i taman namestis osmeh (br 234 - "s`d cu da te k...")kad tras ....tvoja rodjena riba pred tobom " upravo se vratih s ranca pa da malo prosetam po radnjama...:".. a ti? :shock:
:lol: :lol: :lol: i ti stvarno misliš da je ona obilazila radnje!?!? :D

e to je pravi nacin razmisljanja!!! vidi ja NISAM tako razmisljao, al` to je vec tema za neki drugi topic... :D :D
 

Back
Top