Delegacija pravoslavnih crkava na inauguraciji

Непријатељи
Љуби непријатеље своје, непријатеља Божијих се гнушај, а непријатеље Отачаства сатири. (Св. Филарет Московски)
________________________________________

Борба
Борећи се (данас) за Крст Часни ти се бориш за једини прави пут живота, за једну живу истину, и за једини истинити живот (...) А ко год се за то бори, ако и умре живеће, ако и погине победиће.
(Св. Николај Жички)
________________________________________
 
Verko11:
СПЦ су представљали Брозови удбаши, а сада "екуменисти" ЛАВРЕНТИЈЕ (Трифуновић) и ЈОВАН (Павлови), а српску делегацију предводио је комунистички писар код усташе Шпиљка ВУК ДРАШКОВИЋ са његовом ДАНОМ!
Земљо, отвори се! :lol: :lol: :lol:

pa sad... shto se ekumenista tiche, nisu oni samoinicijativno, izvini molim te. a u srbiji jedini koji nisu ekumenisti su ziloti u ono malo otcepljenih crkava na frushkoj gori i oko chachka. i zato nemoj mi se pravite tu neshto ovo ono kad ce te vec za ovim papom da plachete isto ovako kako ga danas pljujete, samo ako vam neki lik u mantiji na TV kaze da tako treba.
 
Verko11:
СПЦ су представљали Брозови удбаши, а сада "екуменисти" ЛАВРЕНТИЈЕ (Трифуновић) и ЈОВАН (Павлови), а српску делегацију предводио је комунистички писар код усташе Шпиљка ВУК ДРАШКОВИЋ са његовом ДАНОМ!
Земљо, отвори се! :lol: :lol: :lol:

pa sad... shto se ekumenista tiche, nisu oni otishli samoinicijativno, izvini molim te. a u srbiji jedini koji nisu ekumenisti su ziloti u ono malo otcepljenih crkava na frushkoj gori i oko chachka. i zato nemoj mi se pravite tu neshto ovo ono kad ce te vec za ovim papom da plachete isto ovako kako ga danas pljujete, samo ako vam neki lik u mantiji na TV kaze da tako treba.
 
crow:
Verko11:
СПЦ су представљали Брозови удбаши, а сада "екуменисти" ЛАВРЕНТИЈЕ (Трифуновић) и ЈОВАН (Павлови), а српску делегацију предводио је комунистички писар код усташе Шпиљка ВУК ДРАШКОВИЋ са његовом ДАНОМ!
Земљо, отвори се! :lol: :lol: :lol:

pa sad... shto se ekumenista tiche, nisu oni otishli samoinicijativno, izvini molim te. a u srbiji jedini koji nisu ekumenisti su ziloti u ono malo otcepljenih crkava na frushkoj gori i oko chachka. i zato nemoj mi se pravite tu neshto ovo ono kad ce te vec za ovim papom da plachete isto ovako kako ga danas pljujete, samo ako vam neki lik u mantiji na TV kaze da tako treba.

Пре него што наставиш са потпуним промашајима у доношењу закључака и лешљењу етикета - БИЛО
БИ ДОБРО ДА НАМ ОБЈАСНИШ ШТА ТИ ЗНАШ О ЗИЛОТИМА
КАДА СЕ УСУЂУЈЕШ ДА БИЛО КОГА ТАКО НАЗИВАШ :?: :?: :?:
 
eremita:
crow:
Verko11:
СПЦ су представљали Брозови удбаши, а сада "екуменисти" ЛАВРЕНТИЈЕ (Трифуновић) и ЈОВАН (Павлови), а српску делегацију предводио је комунистички писар код усташе Шпиљка ВУК ДРАШКОВИЋ са његовом ДАНОМ!
Земљо, отвори се! :lol: :lol: :lol:

pa sad... shto se ekumenista tiche, nisu oni otishli samoinicijativno, izvini molim te. a u srbiji jedini koji nisu ekumenisti su ziloti u ono malo otcepljenih crkava na frushkoj gori i oko chachka. i zato nemoj mi se pravite tu neshto ovo ono kad ce te vec za ovim papom da plachete isto ovako kako ga danas pljujete, samo ako vam neki lik u mantiji na TV kaze da tako treba.

Пре него што наставиш са потпуним промашајима у доношењу закључака и лешљењу етикета - БИЛО
БИ ДОБРО ДА НАМ ОБЈАСНИШ ШТА ТИ ЗНАШ О ЗИЛОТИМА
КАДА СЕ УСУЂУЈЕШ ДА БИЛО КОГА ТАКО НАЗИВАШ :?: :?: :?:

leeee
:)

inlight me

jadniche... naziv ziloti je prvo upotrebljen za neke jevrejske verske fanatike... ali me smara da o njima sad ovde neshto pricham. a danas kad se kaze zilot misli se na ortodoxe sa Atosa koji propovedaju ono pravo pravoslavlje, ne ovu komunistichko sektashku tvorevinu za koje se vi za lazete na forumu, mislim vi neocrveni chetnici, vec oni pravi. daleko od toga da i njih podrzavam, hrscanstvo mi je out, ali za razliku od tebe znam shta pricham. i tako, ta grupa monaha se ne slaze sa stavovima nekih pravoslavnih crkava, pre svega zbog ekumene... a kod nas ih je bilo u nekoliko manastira, a dali je neko od njih josh u srbiji neznam jer znam koliko su tolerantni bili ovi tvoji episkopi.


a ako te neshto o zilotima zanima, ti nadji pa chitaj, mene mrzi da opismenjujem nekog crvenog chetnika... ne ide...
 
leeee


inlight me

jadniche... naziv ziloti je prvo upotrebljen za neke jevrejske verske fanatike... ali me smara da o njima sad ovde neshto pricham. a danas kad se kaze zilot misli se na ortodoxe sa Atosa koji propovedaju ono pravo pravoslavlje, ne ovu komunistichko sektashku tvorevinu za koje se vi za lazete na forumu, mislim vi neocrveni chetnici, vec oni pravi. daleko od toga da i njih podrzavam, hrscanstvo mi je out, ali za razliku od tebe znam shta pricham. i tako, ta grupa monaha se ne slaze sa stavovima nekih pravoslavnih crkava, pre svega zbog ekumene... a kod nas ih je bilo u nekoliko manastira, a dali je neko od njih josh u srbiji neznam jer znam koliko su tolerantni bili ovi tvoji episkopi.


a ako te neshto o zilotima zanima, ti nadji pa chitaj, mene mrzi da opismenjujem nekog crvenog chetnika... ne ide...


Пази, не одустај тако лако, ипак си ти феном који је успео да оповргне латиску мудрост да је име знак.
Ето, ја сам на пример мисло да је реч о некаквој врани кад оно у питању магаре.

Зилоти се први пу помињу у сукобима са иконоборцима, понајвише захваљујући зилотима иконе нису доживеле несретну судбину.
Иначе, код се користи погрешан изговор- зилоти, тачну верзију нећу поменути јер немам намеру да описмењавам магаре које се лажно представља као врана.

Колико су и искрени а и ортодоксни показаће време, једино што могу да кажем је то да су крајње сумњиви ако се узме у обзир начин на који су се скупили на Атосу, узурпирали манастир, примали све и свакога зарад броја тако да сад имамо УЧК графите на Душановом крсту...

Значи, веома лако може да се деси да садашњи зилоти немају баш неке везе са оргиналнима, можда отуда и та погрешна верзија имена, ништа није забадава, као уосталом ни ова заврзлама на релацији врана-магаре.
 

Back
Top