Rune Scape

Dogodila mi se neverovatna stvar, dogurao sam do 49 levela, 56 mining, inace meni najvazniji skill, i sada posle 3-4 meseci pokusam da nastavim i sta, nista nema akaunta i danas poceo novi. Btw nick je Rakanishu4, znam dosta toga u igrici bez obzira sto sam sada lvl 3 a bio 49....
 
Za solidan komp bi ti trebalo oko 400-500e a za WoW treba da se izdvoji 50 eura i prvi mesec igras besplatno, ali nakon toga placas oko 10-tak eura svaki mesec. Narvno potrebno je da imas kreditnu karticu!
 
mefhisto:
Dogodila mi se neverovatna stvar, dogurao sam do 49 levela, 56 mining, inace meni najvazniji skill, i sada posle 3-4 meseci pokusam da nastavim i sta, nista nema akaunta i danas poceo novi. Btw nick je Rakanishu4, znam dosta toga u igrici bez obzira sto sam sada lvl 3 a bio 49....
upao ti haker 100%,to se desava cesto u zadnje vreme,moras menjati password malo cesce... :wink:
 
cages:
И што сад кад је све учитано не могу да упишем име и шифру?
ako si se registrovao ond aodes na PLay Game pa izaberes kakvu grafiku sa muzikom ili bez(preporucujem bez) onda izaberes bilo koji server,i sacekas da se uzita igra,ako se ne pojavi Log in onda se opet vratis na Main Menu i opet ponovis PLay Game ali ovaj put pre nego sto biras grafiku skroluj na dno stranice i zameni program pod kojim ce igra da ti radi,i onda nastavis dalje kao sto sam bjasnio pri vrhu.Ako ni tada nece onda je moguce da nemas Javu koji je potreban da bi se igra igrala.
 
Добро,успео сам,е сад кад хоћу да изађем да ли је довољно да се само одлогујем и позиција је запамћена или како?
 
cages:
Добро,успео сам,е сад кад хоћу да изађем да ли је довољно да се само одлогујем и позиција је запамћена или како?
Samo Log out i figura ostaje tamo gde si je zadnji put ostavio,jedino ne mozes da iskljucis ako si u sred borbe i ne pre 10 sekundi posle posto je borba gotova.Koji ti je nick?
 
cages01-био ми је заузет nick па сам морао да додам и број :)
Могу ти рећи да ми се свиђа игра...
 
Важи М... Али зајебао сам се за сервер,ја идем на 82 ако то има неке везе...
Који је твој nick?
 

Back
Top