A sad nesto jestivo....

:D Meni jesu :D
strast prema kuvanju upucuje na
hedonistu,
potrebu da razvijanjem i usavrshavanjem chula ukusa , mirisa ...
zhelju za experimentisanjem
kreativnost :D

kad to sve saberesh, mozhesh biti sasvim siguran da je osoba veshta u kuhinji, veshta, mashtovita i spretna i u ostalim delovima kuce/stana gde se to od nje ochekuje ochekuje :lol:
inache prochitah negde neshto tipa pogledaj mu u tanjir (kao shta jede) i znacesh kakav je ljubavnik :lol:

mozhe li bolje od mushkarca koji ce da se pobrine za zadovoljenje svih vashih chula ? :D
 
raindog:
:D Meni jesu :D
strast prema kuvanju upucuje na
hedonistu,
potrebu da razvijanjem i usavrshavanjem chula ukusa , mirisa ...
zhelju za experimentisanjem
kreativnost :D

kad to sve saberesh, mozhesh biti sasvim siguran da je osoba veshta u kuhinji, veshta, mashtovita i spretna i u ostalim delovima kuce/stana gde se to od nje ochekuje ochekuje :lol:
inache prochitah negde neshto tipa pogledaj mu u tanjir (kao shta jede) i znacesh kakav je ljubavnik :lol:

mozhe li bolje od mushkarca koji ce da se pobrine za zadovoljenje svih vashih chula ? :D
sta znaci:meso sosovi od pavlake i krompirici
 
raindog:
hanibal77:
sta znaci:meso sosovi od pavlake i krompirici

:lol: pa ovaaaaj.... :lol:
ja zhivim sa : nemoguce kombinacije povrca, testenina, sireva i zachina, pune razlichitih boja, mirisa i ukusa, nikad ista kombinacija i uvek jako veselo aranzhirano :D

a za krompir i meso kazhem :arrow: uvek mozhe bolje :wink:
pa ja mu kazem "batali pomfrit nece da ti se digne veceras " a on ne veruje
:lol: :lol: :lol:
 
TOMAX:
hanibal77:
TOMAX:
Ej ljudi, čuvajte se hanibalke... :shock: !!!
Ta je ubila jednu babu čak u Voki Tokiju... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol:
sad cu da te naciljam u oko,mozda ce te tako jednooko vise primecivati i mozda ce ti se neko obratiti :wink:
Znaš gde možeš da me naciljaš? :D

U... picino oko... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ahahaha sad svi citaju tvoj post zato sto si me citirao
ahahaha uspeo si tomax u centru si paznje
i tako si smesan
ahahahhaha
bljak
 
Ej TOMAX i Hanibal uzmite sobu...moze na pricaonici.........A sad idem da spremam pasulj i suvo meso jer cu imati posetu :lol:
41.gif
 

Back
Top