Kako sad ja to da uradim?

Kurt2

Ističe se
Poruka
2.410
Ovako stoje stvari: komunikativan sam, otvoren za nova poznanstva, smatram da dobro (ili bar solidno) izgledam itd. Ali imam ogroman problem s devojkama! Ne mogu da skupim hrabrost da uzmem broj telefona, a i kad to nekako uradim, pokočim se dok sebe nateram da je pozovem! Stalno se nećkam, da li je ona za mene, da li mi se uopšte sviđa, da li imam šanse kod nje, šta ako me odbije, šta ovo, što ono...
Sam sebi nabijam ogroman pritisak, i zbog toga na kraju osećam da sav trud nije vredan cilja.
Dođe mi da poludim, da se kastriram, i da zajebem sve... dobro, šalim se za kastriranje, ali stvarno, stvarno me sve to mnooogo nervira i osećam se apsolutno bespomoćno, iako sam svestan da je sve na meni i ceo problem u mojoj glavi. Da li mislite da mora da radim na sebi da bih rešio problem ili će on možda nestati ili se bar ublažiti vremenom sam od sebe? Lično mislim da ovo drugo sigurno neće da bude, jer imam 19 i kusur godina... aj dajte neki savet, inače odoh ja u manastir!
P.S. Jel imao neko problem sličan mom? Kako ga je rešio? Lakše će mi biti ako znam da nisam jedini...
 
Iako mislim da ces na iskrenost bolje proci, mislim da ti hoces neki drugi savjet pa, savjetujem ti:
Dok' se par puta ne opeces neces nikad "nauciti".
Znaci, prvu koju vudis, muvaj, zovi pa taman te odbila, tako ces makar vidjeti sta ti je sljedeci put da cinis.
 
Mogu reci da sam i ja u slicnoj situaciji kao gosn Kurt.Ne mogu se pozaliti na broj devojaka sa kojima sam do sad bio niti na kvalitet tih veza...ALI!
UVEK SAM JA BIO IZABRAN! Nikad nisam ja birao..i tada nema problema...a kad treba ja da izaberem , e onda nastaju problemi kao kod mister Kurta..i dodje mi da batalim i da izlazim u grad i da se kupam i da se sisam i da se oblacim(egzibicionista) :D
 
Momci, pretpostavljam da vi pozelite sa tom devojkom ODMAH vezu, seks...! Strpljenja! Pokusajte da prvo neko vreme ostvarite kontakt sa njom recimo preko poruka, vaseg ili njenog drustva, kasnije ce sve biti lakse! Mislim da nijedna devojka nece odbiti "druzenje" sa nekim finim, duhovitim momkom, a posle...ko zna. Srecno! Jos jedan savet, niposto ne budite napadni. Spontanost je IN! Najbolje je kontakt ostvariti kao slucajno, naizgled beznacajnom doskocicom, upadicom... :!: Bar ja tako mislim!
 
Slušaj gosn' La_Vica: daleko od toga da ja želim sex odmah ili nešto slično... spreman sam da budem strpljiv i sve, ali prošli put, kada sam nekako uspeo da izađem na date, to nije prošlo... tj. vreme je pokazalo da nije... Ja nisam hteo ništa da pokušavam na prvom izlasku i izgleda da je to bila pogrešna odluka... i evo sad se nerviram.. ne zbog toga konkretno, ali generalno...
 
Hellen:
Најбезболнија варијанта: СМС!
...Па и ако те одбије, не звучи тако страшно!
A sta ako (kao i obicno) nema kredita da odgovori.Onda se agonija produzava.Hehe!
Ja samo znam da uvek kad dobijem broj zovem,bez mnogo ustezanja.Samo treba doci do broja,hehehe!
Sad se setih jedne situLacije koju je imao moj drug.Na nekoj zurci pridje ribi i pocne da caska sa njom i sve ide ok.Prica se malo oduzila i on uzima njen mobilni ,kao da ga pogleda.Sa njemog broja (dzukacki) okrece svoj broj,da bi... jel te...na foru uze njen broj.Devojka to primeti,provali ga,uzima mob i kaze: "Da si me lepo pitao za broj dala bih ti bez problema,ali sad zaboravi.Ne zovi me".
 
La_Vica:
Pa ti reche da si komunikativan! Ne ochekujes valjda da ti ovde savetujemo koje rechenice da upotrebish!? Ne treba ti profesionalna pomoc, samo mnogo prakse u komunikaciji sa devojkama. :wink:

Pa jesam! Al ispade da je izlazak bio drugarski, jer smo nekako pretresali teme tog tipa... dobro, priznajem da se ja tu nisam baš snašao, al *******, kad nemam praksu... U svakom slučaju, radi se o meni, i ne konkretno o tom izlasku... Kočim se da tako startujem devojku tipa: "Jel bi htela nekad da izađemo", na taj fazon... kao i kad treba da je pozovem da je pitam da izađemo... i to me nervira. Znači problem je u meni... jbg...
 
PLESsitnihDEMONA:
Ja samo znam da uvek kad dobijem broj zovem,bez mnogo ustezanja.Samo treba doci do broja,hehehe!
Sad se setih jedne situLacije koju je imao moj drug.Na nekoj zurci pridje ribi i pocne da caska sa njom i sve ide ok.Prica se malo oduzila i on uzima njen mobilni ,kao da ga pogleda.Sa njemog broja (dzukacki) okrece svoj broj,da bi... jel te...na foru uze njen broj.Devojka to primeti,provali ga,uzima mob i kaze: "Da si me lepo pitao za broj dala bih ti bez problema,ali sad zaboravi.Ne zovi me".
:lol: :lol: ja sam tako maznula jednom liku broj,ali nisam ga nikad pozvala.Iskreno da ti kazem zaboravila sam na njega,bas sam grozna jel? :lol: Ali ja sam mu rekla sta sam uradila,njemu je to bilo simpaticno.I ja ne bih reagovala kao ta devojcica,kada bi neki decko to uradio.Volim muskarce koji imaju petlju da urade tako nasto. :lol: Ma,danasnji muskarci (zbog takvih devojaka) ne smeju ni da pridju curi,moramo mi cure da im prilazimo,uzas!
 
Usamljena mala:
PLESsitnihDEMONA:
Ja samo znam da uvek kad dobijem broj zovem,bez mnogo ustezanja.Samo treba doci do broja,hehehe!
Sad se setih jedne situLacije koju je imao moj drug.Na nekoj zurci pridje ribi i pocne da caska sa njom i sve ide ok.Prica se malo oduzila i on uzima njen mobilni ,kao da ga pogleda.Sa njemog broja (dzukacki) okrece svoj broj,da bi... jel te...na foru uze njen broj.Devojka to primeti,provali ga,uzima mob i kaze: "Da si me lepo pitao za broj dala bih ti bez problema,ali sad zaboravi.Ne zovi me".
:lol: :lol: ja sam tako maznula jednom liku broj,ali nisam ga nikad pozvala.Iskreno da ti kazem zaboravila sam na njega,bas sam grozna jel? :lol: Ali ja sam mu rekla sta sam uradila,njemu je to bilo simpaticno.I ja ne bih reagovala kao ta devojcica,kada bi neki decko to uradio.Volim muskarce koji imaju petlju da urade tako nasto. :lol: Ma,danasnji muskarci (zbog takvih devojaka) ne smeju ni da pridju curi,moramo mi cure da im prilazimo,uzas!

Da,da grozna si :!: :wink:
 
Kurt2:
Ovako stoje stvari: komunikativan sam, otvoren za nova poznanstva, smatram da dobro (ili bar solidno) izgledam itd. Ali imam ogroman problem s devojkama! Ne mogu da skupim hrabrost da uzmem broj telefona, a i kad to nekako uradim, pokočim se dok sebe nateram da je pozovem! Stalno se nećkam, da li je ona za mene, da li mi se uopšte sviđa, da li imam šanse kod nje, šta ako me odbije, šta ovo, što ono...
Sam sebi nabijam ogroman pritisak, i zbog toga na kraju osećam da sav trud nije vredan cilja.
Dođe mi da poludim, da se kastriram, i da * sve... dobro, šalim se za kastriranje, ali stvarno, stvarno me sve to mnooogo nervira i osećam se apsolutno bespomoćno, iako sam svestan da je sve na meni i ceo problem u mojoj glavi. Da li mislite da mora da radim na sebi da bih rešio problem ili će on možda nestati ili se bar ublažiti vremenom sam od sebe? Lično mislim da ovo drugo sigurno neće da bude, jer imam 19 i kusur godina... aj dajte neki savet, inače odoh ja u manastir!
P.S. Jel imao neko problem sličan mom? Kako ga je rešio? Lakše će mi biti ako znam da nisam jedini...
ti si sreco zivi dokaz da ove jos ima nevinih decacica :) ,5 za to
mada malkice mi je cudno da si ostao tako cedan,a vec imas 19 i kusur.Nema ti tu neke filozofije.Zoves,cim ti je dala broj znaci da je zanimas,pa ako pokupis korpu,Boze moj,naici ce druga!
Ako sad ne probijes led,kad ces?
 
Usamljena mala:
:lol: :lol: ja sam tako maznula jednom liku broj,ali nisam ga nikad pozvala.Iskreno da ti kazem zaboravila sam na njega,bas sam grozna jel? :lol: Ali ja sam mu rekla sta sam uradila,njemu je to bilo simpaticno.I ja ne bih reagovala kao ta devojcica,kada bi neki decko to uradio.Volim muskarce koji imaju petlju da urade tako nasto. :lol: Ma,danasnji muskarci (zbog takvih devojaka) ne smeju ni da pridju curi,moramo mi cure da im prilazimo,uzas!

Upravo tako ;)!

Skupis petlju pridjes joj a ona puna sebe utripuje da je maca :roll: i misli "uhvatila boga za m..." :oops: a neshvata da vreme leti i da nije jedina ;) pa posle ide ona prica kako nemoze da nadje "normalnog" muskaraca :roll: !
 
Pa jednostavno morash to d azobidjes..jesi ti stidljiv????Pa to je kao sa 12 god za1ebi to....
Moj savet ti je:
2.gif
 
Kathrin:
Kurt2:
Ovako stoje stvari: komunikativan sam, otvoren za nova poznanstva, smatram da dobro (ili bar solidno) izgledam itd. Ali imam ogroman problem s devojkama! Ne mogu da skupim hrabrost da uzmem broj telefona, a i kad to nekako uradim, pokočim se dok sebe nateram da je pozovem! Stalno se nećkam, da li je ona za mene, da li mi se uopšte sviđa, da li imam šanse kod nje, šta ako me odbije, šta ovo, što ono...
Sam sebi nabijam ogroman pritisak, i zbog toga na kraju osećam da sav trud nije vredan cilja.
Dođe mi da poludim, da se kastriram, i da * sve... dobro, šalim se za kastriranje, ali stvarno, stvarno me sve to mnooogo nervira i osećam se apsolutno bespomoćno, iako sam svestan da je sve na meni i ceo problem u mojoj glavi. Da li mislite da mora da radim na sebi da bih rešio problem ili će on možda nestati ili se bar ublažiti vremenom sam od sebe? Lično mislim da ovo drugo sigurno neće da bude, jer imam 19 i kusur godina... aj dajte neki savet, inače odoh ja u manastir!
P.S. Jel imao neko problem sličan mom? Kako ga je rešio? Lakše će mi biti ako znam da nisam jedini...
ti si sreco zivi dokaz da ove jos ima nevinih decacica :) ,5 za to
mada malkice mi je cudno da si ostao tako cedan,a vec imas 19 i kusur.Nema ti tu neke filozofije.Zoves,cim ti je dala broj znaci da je zanimas,pa ako pokupis korpu,Boze moj,naici ce druga!
Ako sad ne probijes led,kad ces?

Nisam baš ni ja toliko "čedan". Desilo se jedanput... al beše za jedno veče... a i s tom devojkom sam bio toliko opušten (sticajem određenih okolnosti) da sam mogao da joj kažem šta sam hteo, bez ustezanja... ali to je bila samo jedna... i samo jedno veče... jbg... Ama mogao sam da nađem ja curu, nego sve nešto mi se ne sviđa, pa mi ne odgovara... i nervira me to što sam takav... samo mane tražim... i zato se posle toliko nećkam da je pozovem... jbg još jedanput...
 
I još nešto... za komunikativnost... pričam ja, i uopšte mi nije problem... imam dosta interesovanja, a samim tim i dosta tema o kojima mogu da razgovaram s devojkom. E, al čim osetim da treba da pređem na malo suptilniji razgovor, ja počinjem da se kočim... postaje mi neprijatno...
 
Kurt2:
I još nešto... za komunikativnost... pričam ja, i uopšte mi nije problem... imam dosta interesovanja, a samim tim i dosta tema o kojima mogu da razgovaram s devojkom. E, al čim osetim da treba da pređem na malo suptilniji razgovor, ja počinjem da se kočim... postaje mi neprijatno...
ma opusti se...devojke to ne primecuju :wink:
Ja i kada primetim da je nekom decku neprijatno,da zamuckuje,to mi je bas simpa :wink:
 
Kurt2:
I još nešto... za komunikativnost... pričam ja, i uopšte mi nije problem... imam dosta interesovanja, a samim tim i dosta tema o kojima mogu da razgovaram s devojkom. E, al čim osetim da treba da pređem na malo suptilniji razgovor, ja počinjem da se kočim... postaje mi neprijatno...
Kurte, ti bre imaš problemi sa sobom i svojom sujetom. Kada budeš shvatio da si momak skoro ko svaki drugi, i da nisi ništa vredniji, sve će ti biti lakše. Samo sujetni se plaše da budu odbijeni, a to t je onaj ko mnogo voli sebe i čije emocije su preskupe. manje više svima je to poznato, ali se nauči ili shvati. Pošalji sliku, možda tu leži zec, postoji šansa da imaš i kompleks niže vrednosti. Ako te nije sramota da voliš bez ustezanja, ma kako se završilo u vezi, videćeš da ćeš vremenom nailaziti na sve kvalitetnije devojke. Ako si zainteresovan samo za kres, onda stisni pa probaj. Tu je gluplje ne probati, nego probati. Samo hrabro prvo sa sobom, pa će sa drugima ići lakše. SREĆNO sa sobom. :? :)
 
dzordzV76:
Kurt2:
I još nešto... za komunikativnost... pričam ja, i uopšte mi nije problem... imam dosta interesovanja, a samim tim i dosta tema o kojima mogu da razgovaram s devojkom. E, al čim osetim da treba da pređem na malo suptilniji razgovor, ja počinjem da se kočim... postaje mi neprijatno...
Kurte, ti bre imaš problemi sa sobom i svojom sujetom. Kada budeš shvatio da si momak skoro ko svaki drugi, i da nisi ništa vredniji, sve će ti biti lakše. Samo sujetni se plaše da budu odbijeni, a to t je onaj ko mnogo voli sebe i čije emocije su preskupe. manje više svima je to poznato, ali se nauči ili shvati. Pošalji sliku, možda tu leži zec, postoji šansa da imaš i kompleks niže vrednosti. Ako te nije sramota da voliš bez ustezanja, ma kako se završilo u vezi, videćeš da ćeš vremenom nailaziti na sve kvalitetnije devojke. Ako si zainteresovan samo za kres, onda stisni pa probaj. Tu je gluplje ne probati, nego probati. Samo hrabro prvo sa sobom, pa će sa drugima ići lakše. SREĆNO sa sobom. :? :)

OK, poštujem tvoje mišljenje... samo jedno: jel može neko za sebe da smatra da je vredniji od ostalih, a istovremeno da ima kompleks niže vrednosti? To mi samo nije jasno...
 
Kurt2:
dzordzV76:
Kurt2:
I još nešto... za komunikativnost... pričam ja, i uopšte mi nije problem... imam dosta interesovanja, a samim tim i dosta tema o kojima mogu da razgovaram s devojkom. E, al čim osetim da treba da pređem na malo suptilniji razgovor, ja počinjem da se kočim... postaje mi neprijatno...
Kurte, ti bre imaš problemi sa sobom i svojom sujetom. Kada budeš shvatio da si momak skoro ko svaki drugi, i da nisi ništa vredniji, sve će ti biti lakše. Samo sujetni se plaše da budu odbijeni, a to t je onaj ko mnogo voli sebe i čije emocije su preskupe. manje više svima je to poznato, ali se nauči ili shvati. Pošalji sliku, možda tu leži zec, postoji šansa da imaš i kompleks niže vrednosti. Ako te nije sramota da voliš bez ustezanja, ma kako se završilo u vezi, videćeš da ćeš vremenom nailaziti na sve kvalitetnije devojke. Ako si zainteresovan samo za kres, onda stisni pa probaj. Tu je gluplje ne probati, nego probati. Samo hrabro prvo sa sobom, pa će sa drugima ići lakše. SREĆNO sa sobom. :? :)

OK, poštujem tvoje mišljenje... samo jedno: jel može neko za sebe da smatra da je vredniji od ostalih, a istovremeno da ima kompleks niže vrednosti? To mi samo nije jasno...

Da, tako mu se samo ;ini, jer sebe nije pravilno iydefinisao. Možeš da imaškomleks niže vrednosti, a mehanizam odbrane ti je nametnuo da se osećaš superiornijim. Može i obrnuto, ako si stvarno izuzetan, a to iz bilo kog razloga ne želiš da priznaš ili pokažeš, onda ti je kao odgovor na tvoju nesigurnost kompleks niže vrednosti normalan. Veruj u sebe i ne stidi se toga što jesi, ko voli i zna da ceni to što imaš, imaće i uživaće. Nismo svi jedni za druge.
 
dzordzV76:
Kurt2:
dzordzV76:
Kurt2:
I još nešto... za komunikativnost... pričam ja, i uopšte mi nije problem... imam dosta interesovanja, a samim tim i dosta tema o kojima mogu da razgovaram s devojkom. E, al čim osetim da treba da pređem na malo suptilniji razgovor, ja počinjem da se kočim... postaje mi neprijatno...
Kurte, ti bre imaš problemi sa sobom i svojom sujetom. Kada budeš shvatio da si momak skoro ko svaki drugi, i da nisi ništa vredniji, sve će ti biti lakše. Samo sujetni se plaše da budu odbijeni, a to t je onaj ko mnogo voli sebe i čije emocije su preskupe. manje više svima je to poznato, ali se nauči ili shvati. Pošalji sliku, možda tu leži zec, postoji šansa da imaš i kompleks niže vrednosti. Ako te nije sramota da voliš bez ustezanja, ma kako se završilo u vezi, videćeš da ćeš vremenom nailaziti na sve kvalitetnije devojke. Ako si zainteresovan samo za kres, onda stisni pa probaj. Tu je gluplje ne probati, nego probati. Samo hrabro prvo sa sobom, pa će sa drugima ići lakše. SREĆNO sa sobom. :? :)

OK, poštujem tvoje mišljenje... samo jedno: jel može neko za sebe da smatra da je vredniji od ostalih, a istovremeno da ima kompleks niže vrednosti? To mi samo nije jasno...

Da, tako mu se samo ;ini, jer sebe nije pravilno iydefinisao. Možeš da imaškomleks niže vrednosti, a mehanizam odbrane ti je nametnuo da se osećaš superiornijim. Može i obrnuto, ako si stvarno izuzetan, a to iz bilo kog razloga ne želiš da priznaš ili pokažeš, onda ti je kao odgovor na tvoju nesigurnost kompleks niže vrednosti normalan. Veruj u sebe i ne stidi se toga što jesi, ko voli i zna da ceni to što imaš, imaće i uživaće. Nismo svi jedni za druge.


Hvala na savetu! :D
 

Back
Top