Najljepsi ljubavni filmovi

bal vampira

GetImage.aspx


polanski nije normalan sikno ga dok si reko piksla
 
htio bi pogledat neki dobar ljubavni film, pa trazim od forumasa da naprave svoju listu od 5 najboljih ljubavnih filmova po njihovom misljenju

Siguran sam da ćeš dobiti bizarne savete povodom ljubavnih filmova ,verovatno neke limunade,a ja ti kažem da su ovo pravi ljubavni filmovi :

http://3.***************/_dLkOWKBh_qg/SzCJNdNLeGI/AAAAAAAABiU/BNDUw7RJYSI/s400/rambo_3.jpg

bruce-willis-die-hard-8de1b.jpg


mad-max_480_poster.jpg


0.jpg


taras-bulba-b-iext2908562.jpg


A ti ćeš me upitati zašto ti filmovi?

A ja ću ti odgvoriti, da moraš da se nadahnjuješ istinskim muškim uzorima umesto da gledaš one strahote sa Džulijom Roberts,Meg Rajan,Sandrom Bulok,jer kao muškarac moraš postati veoma yang,kako bi privukao neku dobru žensku koja je po prirodi yin.
Pusti nju neka gleda te gluposti a ti slušaj glas mudrosti i pored ovih 5 filmova odgledaj i Konana,ali onog originalnog iz 1984.

P.S.

I Sebastijan ti je dao odličan savet,koliko vidim u gornjem postu -znači Ron,Rambo i taj fazon.
 
Poslednja izmena:
covek je samo trazio da mu nabrojimo neke ljubavne filmove, a ti mu odrzao predavanja o Rambu i Konanu

A ti su mu predložio da gleda Titanik.Sram te bilo Riče Rose .Pored toga svi filmovi koje sam pobrojao imaju i ljubavnu dimenziju.Svaki od glavnih junaka smuva neku žensku ,koja trepereći kao jasika na vetru gleda kako ti barbari mlate zle siledžije .:malav:

Titanik,nije nego.
 
jeste, ali fokus tih filmova su ratovi, osvete, ubistva i slicno.. svakako ne ljubav

A zar se ljudi ne svete,ne ratuju zbog Ljubavi Riče Rosse?

Recimo u Tarasu Buljbi sve se vrti oko zgodne Poljakinje zbog koje mladi,pohotni Rus izdaje svoju otadžbinu,sramno prelazeći na poljsku stranu.Ne želim da lsušam izgovore Riče Rosse.I ja i ti znamo da sam ja u pravu.
 
Брате умрећеш свакако, а некако ми је боље да умрем као је*ач него да умрем од старости, да ми опада коса, испадају зуби, серем у гаће..

Ne moraš nužno umreti.Malo rastegneš vremenski periiod i intenzitet delovanja, umesto na tri dana, na tri meseca u umerenijem ritmu.I vuk sit i ovce na broju.
 

Back
Top