cvoric ispod pazuha

klejbezabla

Obećava
Poruka
71
Zdravo! Mozda neko ima slicnog iskustva - primetila sam na prednjoj strani pazuha kuglicu velicine zrna pirinca, ne znam otkad je tu. Ne boli, okrugla je, relativno tvrda na dodir, nalazi se tik ispod povrsine koze i pokretna je, kao da se pomera zajedno s kozom. Inace sam sklona oticanju limfnih zlezda, oteknu zbog bilo kakve iritacije i ponekad ostanu malo uvecane. Sta mislite, sta bi to moglo biti, limfni cvoric, lojna ili znojna zlezda, nesto trece, opasno ili ne?
 
Evo i ja da kažem nešto o tome.Imam istu stvar kao ti veličine graška na nozi iznad ivice cipela pa ne smeta .Bio kod doktora i on kaže masno tkivo lako se ostranjuje ,Ja sam plašljiv i nisam išao već imam to 5 godina.Mrda levo desno pomera se i ne rasti.Ostavio sam kad imam više hrabrosti idem lekaru da mi otklini ali bez brige ništa opasno.
 
Zdravo! Mozda neko ima slicnog iskustva - primetila sam na prednjoj strani pazuha kuglicu velicine zrna pirinca, ne znam otkad je tu. Ne boli, okrugla je, relativno tvrda na dodir, nalazi se tik ispod povrsine koze i pokretna je, kao da se pomera zajedno s kozom. Inace sam sklona oticanju limfnih zlezda, oteknu zbog bilo kakve iritacije i ponekad ostanu malo uvecane. Sta mislite, sta bi to moglo biti, limfni cvoric, lojna ili znojna zlezda, nesto trece, opasno ili ne?

Највероватније масно ткиво. ;)
Пазушне жлезде нису испод коже, нису ни једне.

Ако настави с растом, правац код др-а. :)
 

Back
Top