Eto sta ljubav uradi ciniku

passenger

Zainteresovan član
Poruka
158
Citav zivot bezim od ozbiljnih veza i onda se potpuno neocekivano pojavi on.Bio je tu svo vreme,samo kao drug i nikada nisam smela da mu pokazem koliko mi se svidja.Znao je sve moje tajne,bio tu posle raskida,za setnje ,da me saslusa kada mi je bilo tesko...a onda jedne jeseni mi je rekao da me vec dugo voli,i poceli smo vezu.Resila sam da ga cekam,i ako nikad nisam bila strpljiva i cinilo mi se da ce to biti stvarno nesto posebno jer dugo mi nije bilo toliko stalo do nekog.Pocela sam da se opustam,budem jako dobra prema njemu ,nezna i sada...kada je kraj vec blizu i kada bi trebalo da budemo blizi nego ikada kao da smo kilometrima daleko jedno od drugog.Poceo je da se menja,hladan je a ja sam totalno zbunjena.Vise ne znam kako da se postavim ni sta da radim.Mislila sam jer se tako dugo znamo da glupe zenske igrice nisu potrebne i ne volim da ih igram ali...izgleda da nisam bila u pravu.Cini mi se da ga gubim.Mozda je samo osvajanje bilo izazov.
 
:arrow: www.bukovickabanja.com

Pogledaj tamo, cujem da ima dosta dobrih frajera :D

Salu na stranu... procitao sam ovde jednu lepu prichicu...


"Bio jednom jedan talas i voleo jednu stenu negde na moru. Šumeo je i udarao oko nje, ljubio je dan i noć, grlio je svojim belim rukama. Uzdisao je i plakao, preklinjao da mu dođe, ljubio je burno jurišao na nju i podlokavao je pri tom polako. I, jednog dana, sasvim podlokana, ona popusti i padne mu u naručje. I, odjednom, stene više nije bilo da se oko nje igra, da se ljubi i da se žalosti oko nje. Ona je bila samo krhotina na dnu morskome, nestala.
Talas se oseti prevaren i obmanut, pa potraži drugu stenu''


To je to, odprilike..al' nije sve to tako jednostavno.
I nemoj da bezis od ozbiljnih veza nego iz takvih kakve si ih imala do sad uchi kako da ostvaris baaas ozbiljnu vezu :wink:

Poz!
 
E ,komshija,za sajt cu ti se svetiti drugom prilikom,nisam sad u formi :lol: Da,pricica savrseno odgovara ali meni bi trebao i neki glas razuma da bih znala sta dalje da radim :? I nemam sta da naucim iz ovakvih veza,sem onih"mudrosti" koje vecina zena propagira,cim budes dobra prema decku i pokazes da ti je stalo,popijes takav nokaut...
 
Komshinice..klin se klinom izbija, da znas.
Zasuci rukave, doslo je prolece, naleteces vec na nekog ko zna da uzvrati dobro za dobro :)
Kad bi se tako lako dolazilo do PRAVE LJUBAVI ne bi nam bila toliko znacajna.
Znas onu pesmu:
"A koliko ima sneznih vrhova
do zlatnog mora
koliko se puta umreti mora?...."
 
Eh, Passenger, stare li te muke more! A od toga ti nije lakše. :( Ali je lepše! :P

Trag

Čudno li me oslobodi ovo
čudnije li veza.

Buknem u tebi, vreo se ulivam,
jeza je ovo, oh, jeza.

I trag putanjama tvoj,
pa me pali.

A čudno zastrepi srce,
a studim.

Ljubeći šta li to ubijam,
šta li budim?

Jer i pepeo će vetri razneti,
a nema razrešenja.

Tonu bez potonuća,
bez dna u nalaženju,
bez dna se izgube stvorenja.

I tragom kuda sagoreli
sve bolnija su obnaženja.

Vreo se ulivam,
a čudno zastrepi srce,
a studim.

Ljubeći šta li to ubijam,
šta li budim?

Momčilo Nastasijević
(1894 - 1938)
 
passenger:
Ne mogu da se igram vise toplo-hladno igrice :? On ume da me tako usreci samo sa par lepih reci ili nekim znakom paznje a onda opet takav nalet hladnoce ...brrr,vise stvarno ne znam sta zeli sa mnom.
Mozes li da se setis njega kao prijatelja? Kad je sve bilo opusteno? Mozda ja lupam, ali sa prijateljem se moze iskreno. Zenske igre zavodjenja ili toplo/hladno su zanimljive igre (za obe strane, cini mi se), ali nekad im vreme nije.
Izvini za upad, ali i ti si passenger, pa ces mi, verujem, oprostiti.
 
Zato da mi se ne bi desilo ovo kroz sta sad prolazim :lol: Uvek je bilo lakse kada drzis gard ali cim se malo opustis...ali dosta sa bokserskom terminologijom :) Postanes cinik kada preguras jako puno losih stvari i jednostavno da bi se zastitio.Sada sam se opustila prvi put posle puno vremena,i kada se zaljubim kod mene nista nije polovicno,ne igram igrice,potpuno sam otvorena ali izgleda da sam ipak trebala da pridrzavam nekih pravila...ne znam da li je uopste tacno,da prema muskarcima uvek treba biti uzdrzan,cim pokazes da ti je iskreno stalo,njih hvata frka,to mi stvarno izgleda klinacki...
 
Mislim da osecanja treba pokazati,ne treba ih skrivati.
Ja sam bila jako uzdrzana,drzala gard(sto bi ti rekla),bila gorda,ponosna,medjutim shvatila sam da sam jako gresila.
Treba pokazati osecanja,ne treba ih skrivati.Pravog muskarca nikada nece uhvatiti frka od toga.
 
suncica73:
Mislim da osecanja treba pokazati,ne treba ih skrivati.
Ja sam bila jako uzdrzana,drzala gard(sto bi ti rekla),bila gorda,ponosna,medjutim shvatila sam da sam jako gresila.
Treba pokazati osecanja,ne treba ih skrivati.Pravog muskarca nikada nece uhvatiti frka od toga.
Potpuno se slazem.
Ako je pravi uzvratice ti ta osecanja, a ako nije bar ces to na vreme saznati...
 
Pa bas zato sto smo se dugo druzili,nisam videla potrebu da mu ne kazem iskreno sta osecam,pored njega sam se osecala potpuno drugacije nego pored bilo kog ranije.Jednostavno,u poslednje vreme je poceo malo cudno da se ponasa...bio je nezan,pazljiv a sada ne znam na cemu sam.Da me neko ne bi shvatio pogresno,nisam neki romantik,ali stvari koje smo planirali zajedno,sada odjednom nisu aktuelne,odjednom prica"zivot je pred nama" kao da me lagano hladi.Znam da nije prava stvar ako treba drzati gard ali mi je potreban konkretan savet sta da radim,kada je poceo da se menja.Da li da ga pustim da se sredi i vidim sta zeli ili da odmah prekinem?
 
passenger:
Znam da nije prava stvar ako treba drzati gard ali mi je potreban konkretan savet sta da radim,kada je poceo da se menja.Da li da ga pustim da se sredi i vidim sta zeli ili da odmah prekinem?
A, da mu se nesto nije desilo sto je jako uticalo na njega? Danas sa svih strana ima jakih uticaja koji ni pod razno ne podrzavaju srecne veze! Ruka podrske u pravom trenutku znaci mnogo vise od svakog ramena za plakanje...Ali, sta ti zelis? Da budes Penelopa, Harambasica, Dama ili Drugar? Srecni ti praznici!
 
Hm,nisam podelila sa javnoscu jednu bitnu stvar,ostalo mu je jos malo do skidanja,prozivljava"najgoru traumu muskog roda",radost sluzenja vojnog roka.Bez obzira na to,sve je islo sjajno ali sad je neko hladjenje,mozda je to samo ludilo pred kraj,ne znam.Plasim se da nije vise od toga.Sta zelim da budem?Mi smo prosli kroz toliko faza,zato sam i tako vezana za njega.Na mene uvek moze da racuna kao prijatelja,samo ne zelim da imam slepo poverenje u njega da bih na kraju bila "last to know",znas?Kao trebala mu je podrska a sad sloboda da jurca a ja ga sputavam.
Ne znam zasto se promenio.I tebi zelim srecne praznike :)
 
Umesto da smaras nas na forumu :lol: Pricala sam sa njim ali nije bilo koristi.Sve je kao ok,i gomila nekih izgovora ,nije tako bilo ranije.Zato i ne znam kako da se postavim prema njemu,da li stvarno u vojsci nemaju dodir sa stvarnim svetom,sta li..
 

Back
Top