50 Cent

LPhoklica:
123456789:
sta ces , takva je ova generacija , slazem se stobom da smo uvrnuti :lol: ali uvek cu pre da slusam fifty-a nego punk i rock.
To mora da je zato što on ima pametne tekstove, a svi znamo koliko su oni važni u rap pesama

Šalim se, naravno.

lphoklica uvek raspolozena za salu a?? :wink:
pa mislim candy shop i pimp bas imaju dubokoumne testove... :D

I'll take you to the candy shop,I'll let you eat the lolly pop..Bas me interesuje na sta je mislio... :roll: :P
 
ma sve je bolje od glupog granda , cela moja generacija slusa grand , meni 50 cent jeste lik ali ne slusam ga toliko cesto , sa svojim prolupavanjima u pesmama zna neki put da me opusti , slusam svu stranu muziku od country-a pa do tehna , ali rap najvise gotivim ili a najvise pesam sam odslusao od DMX-a(on ima jos gore textove , ali je u filmovima bas cool lika "silom partneri" , "Belly" )koga slusam pitaj boga od kad , 50 cent se tad nije ni rodio u javnosti.... tako da ja nisam nikakav fan ni jednog pop pevaca , repera , rokera....

P.S naj , naj ,naj ,naj ....sigurno sam vas smorio ali eto . I jos nesto PREZIREM JEB3ENI GRAND , njega na kompu imam samo zbog sabana iz odeljenja .
 
123456789:
ma sve je bolje od glupog granda , cela moja generacija slusa grand , meni 50 cent jeste lik ali ne slusam ga toliko cesto , sa svojim prolupavanjima u pesmama zna neki put da me opusti , slusam svu stranu muziku od country-a pa do tehna , ali rap najvise gotivim ili a najvise pesam sam odslusao od DMX-a(on ima jos gore textove , ali je u filmovima bas cool lika "silom partneri" , "Belly" )koga slusam pitaj boga od kad , 50 cent se tad nije ni rodio u javnosti.... tako da ja nisam nikakav fan ni jednog pop pevaca , repera , rokera....

P.S naj , naj ,naj ,naj ....sigurno sam vas smorio ali eto . I jos nesto PREZIREM JEB3ENI GRAND , njega na kompu imam samo zbog sabana iz odeljenja .

pa nek prebaci na svoj....sto da "patis" zbog njega?? :D
 
dino.:
Evo vec kada ga toliko pljujete JA cu reci da ima nekoliko dobrih spotova i pesama i ono sa 50cent.feat.the game..ono how we do mislim ima dobrih pesama a sada ko mu pise textove bash mi pucaaa ono po necemu je dobar a po necemu je losss .I da kako mislis da moze da ima dobar glas kada mu je metak prosao kroz usta.... i ima vestacke zube .. ono cuo sam ga uzivo na VIVI i losije je naravno nego na spotovima ( ili je ozvucenje bilo lose :P ).


Ma sve se bojim da mu je samo to proslo krozs usta.............
 
wild_child:
dino.:
Evo vec kada ga toliko pljujete JA cu reci da ima nekoliko dobrih spotova i pesama i ono sa 50cent.feat.the game..ono how we do mislim ima dobrih pesama a sada ko mu pise textove bash mi pucaaa ono po necemu je dobar a po necemu je losss .I da kako mislis da moze da ima dobar glas kada mu je metak prosao kroz usta.... i ima vestacke zube .. ono cuo sam ga uzivo na VIVI i losije je naravno nego na spotovima ( ili je ozvucenje bilo lose :P ).


Ma sve se bojim da mu je samo to proslo krozs usta.............


Hahaha..Genije :D
 
mile kuronjic:
50 cent je postava koja se pojavila prije tri godine i koja se sada nalazi u uzem delu vrha muzicke top liste.Njihov najpoznatiji hit koji se vrti je Candy Shop.
Da li neko slusa ovu vrstu muzike i kako vam se oni (50 cent) dopadaju?
Izvini...ali moram...
To o cemu govoris zove se G-Unit.a 50 cent je clan te podstave.
 
manite se tog lika... ionako tje ga neko uputzati za par mesetzi...
a i smeshan je reper pre swega... presporo repuje, i ima nerazumljiw glas... samo shto ima 300 silikonskih dr0lja pored sebe u swakom spotu...
najchistija komertzijala... i to nekwalitetna...
ne bi izashao iz ghettoa da eminem nije tako gladan para...
p0z...
 
RaiKkonen 911:
Ne lupaj, 50 je bio pun kesa pre nego sto je i poceo da repuje-dilovanje droge je prilicno unosno :wink:
Na VH1 su pominjali da je vozio Merc 600Sl

legendo, werujesh swemu shto kazhu na tw-u, i pishu u nowinama?
pogledaj retzimo swet, ili skandal...

a od droge bi pao kad tad... ili bi zawrshio u zatworu, ili mrtaw...
i kakwe to uopshte weze ima sa tim shto je on nula od izwodjacha...
 
RaiKkonen 911:
To znaci da repuje onako iz zayebancije i da se usput osladila nova slava, nije poceo zbog kesa nego zato sto nema sta sa sobom da radi.

haha, pa da...
eto, mozhesh i ti da probash da repujesh iz zaebantzije, da widim hotjesh li postati multimilioner...
 
Lucky girl:
I'll take you to the candy shop,I'll let you eat the lolly pop..Bas me interesuje na sta je mislio... :roll: :P

sta ti to toliko zapalo , pa sta fali tome , sta treba da peva , to je bas dubokuman tekst .
Nije mi jasno u kom si fazonu.
Nece sigurno da peva " idemo da igramo kolce na poljani" ili da se dere ko oni sa gitarama , deru se i neznaju ni sta pricaju .
 
Lucky girl:
I'll take you to the candy shop,I'll let you eat the lolly pop..Bas me interesuje na sta je mislio... :roll: :P

sta ti to toliko zapalo , pa sta fali tome , sta treba da peva , to je bas dubokuman tekst .
Nije mi jasno u kom si fazonu.
Nece sigurno da peva " idemo da igramo kolce na poljani" ili da se dere ko oni sa gitarama , deru se i neznaju ni sta pricaju .
 
123456789:
Lucky girl:
I'll take you to the candy shop,I'll let you eat the lolly pop..Bas me interesuje na sta je mislio... :roll: :P

sta ti to toliko zapalo , pa sta fali tome , sta treba da peva , to je bas dubokuman tekst .
Nije mi jasno u kom si fazonu.
Nece sigurno da peva " idemo da igramo kolce na poljani" ili da se dere ko oni sa gitarama , deru se i neznaju ni sta pricaju
.

hahahahaahahahaahahaha, da da, wazhno da oni NE ZNAJU (odwojeno zemljoradniche) shta prichaju...
znachi, ne mogu da werujem da ljudi josh pishu rechenitze tog tipa...
dubokoumno!!!!!<<< juuuu....

jbteeeee....
 
Ivdi vidi loga, jesili ti mozda uciteljica :?: Ti kao pises ispravno :shock: Ja neznam da procitam slovo "W" mislim u srpskom jeziku se ono ne cita kao "V". Mozda je to iz fazona ali malo je jadan.
Zar ne mislite tako :wink:
 
123456789:
Lucky girl:
I'll take you to the candy shop,I'll let you eat the lolly pop..Bas me interesuje na sta je mislio... :roll: :P

sta ti to toliko zapalo , pa sta fali tome , sta treba da peva , to je bas dubokuman tekst .
Nije mi jasno u kom si fazonu.
Nece sigurno da peva " idemo da igramo kolce na poljani" ili da se dere ko oni sa gitarama , deru se i neznaju ni sta pricaju .


auuu da stih je extra dubokouman....moze da se takmici sa onim nasim starim : Daj malo tange sestro,tange tange sestro.....ko to bese repova....ShaIla tako nesto...
Drz se ti pametnice svoje "muzike" a nase gitariste i drekavce ostavi ako ti se ne svidjaju :roll:
Looser.... :roll:
 
break:
Ivdi vidi loga, jesili ti mozda uciteljica :?: Ti kao pises ispravno :shock: Ja neznam da procitam slovo "W" mislim u srpskom jeziku se ono ne cita kao "V". Mozda je to iz fazona ali malo je jadan.
Zar ne mislite tako :wink:


ivdi ivdi, haha....
"jesi li" se pishe odwojeno...
a to shto ti "ne znash" (opet odwojeno debilchino) da prochitash je twoj problem...
rekao sam, i ponowitju, niko was ne tera da chitate ono shto ja pishem...
 

Back
Top