Zena OVAN a muskarac RAK

Betrisija

Početnik
Poruka
36
Istrazivala sam po knjigama i netu o tome kako se slazu ova dva znaka, ali nista pozitivno nisam procitala... Pa sam se zapitala da li je to moguce?? :confused:
Kazu da smo nemoguca i veoma retka kombinacija, koja nece da uspe, pogotovu ako je zena ta koja je ovan, a muskarac rak... Sta vi mislite? ;)
 
Хех, па није тајна да су та два знака сама по себи дисхармонична, као знаци у квадрату. Оба кардинални и један мора да прегори.

Такође није тајна да су два човека представљена картама које садрже много више од два сунца. Има колико хоћеш фактора дуготрајне везе између две особе, а So 90 So је у просеку тек осредње отежавајући аспекат.
 
Istrazivala sam po knjigama i netu o tome kako se slazu ova dva znaka, ali nista pozitivno nisam procitala... Pa sam se zapitala da li je to moguce?? :confused:
Kazu da smo nemoguca i veoma retka kombinacija, koja nece da uspe, pogotovu ako je zena ta koja je ovan, a muskarac rak... Sta vi mislite? ;)

Pretrazi internet forume i postove rakova i ovnova o toj vezi i videces koliko ima uspesnih takvih parova.
 
Ostavi mi podatke za decka, i sebe, ni za sta ne moze tako bukvalno da se tumaci iskljucivo po znaku Sunca, da jeste to losa kombinacija, ali je moguce da su vam ostale planete u mapi ukombinovane skladno. Nista se ne moze zakljuciti na osnovu toga samo.
 
Хех, па није тајна да су та два знака сама по себи дисхармонична, као знаци у квадрату. Оба кардинални и један мора да прегори.

Такође није тајна да су два човека представљена картама које садрже много више од два сунца. Има колико хоћеш фактора дуготрајне везе између две особе, а So 90 So је у просеку тек осредње отежавајући аспекат.

a nekada sunca i ne moraju biti u kvadratima, sto zavisi od datuma rodjenja.

И ако не спадају под квадрат, дисхармонија долази и од тога што су у међусобно квадрирајућим знацима.

pa lepo si napisao u prethodnom postu da ne zavisi samo od suncevog znaka.

a bas ne volim kada neko gleda samo na osnovu znaka.
 
a nekada sunca i ne moraju biti u kvadratima,
То и пише :p уз напомену да се поменути знаци и даље квадрирају. У традиционалној астрологији се то манифестује тако што се између Сунаца у квадрирајућим знацима не признаје тригон, иако су у границама орбиса за тај аспекат.

pa lepo si napisao u prethodnom postu da ne zavisi samo od suncevog znaka.
Јесам, `фала. :D И то је у савршеној кохерентности с тиме да и појединачни елементи имају одређени импакт на целокупну слику, а и да се могу издвојити и разматрати ван контекста неке конкретне карте.

a bas ne volim kada neko gleda samo na osnovu znaka.
Ето, ту се слажемо. :)
 
То и пише :p уз напомену да се поменути знаци и даље квадрирају. У традиционалној астрологији се то манифестује тако што се између Сунаца у квадрирајућим знацима не признаје тригон, иако су у границама орбиса за тај аспекат.


Јесам, `фала. :D И то је у савршеној кохерентности с тиме да и појединачни елементи имају одређени импакт на целокупну слику, а и да се могу издвојити и разматрати ван контекста неке конкретне карте.


Ето, ту се слажемо. :)

mogu znaci da se kvadriraju, ali ne posmatram to kao toliko bitan faktor, osim ako ne postoji konkretan kvadrat, pa posmatram u okviru cele karte i polozaja dispozitora.

nego, imam pitanje tamo na sve sto vas interesujete, a ne znate. gledam svoje solare i jako mi je bitno da razgranicim kad koja godina pocinje. pa ako znas, mogao bi da pripomognes. :malav: prosto me zbunjuju ovi moji zadnji solari i postajem sve subjektivnija. rekla bih prema desavanjima da je 2012/2013 vec pocela :think:, a uzela sam da cu rojendan docekati tamo gde sam i rodjena.
 

Back
Top