Telefonski ili video hot line

drea:
Pohotna:
Da li ste vise za telefonski ili za video hot line i zasto?
Da li bi radili takav posao i sta mislite o ljudima koji se time bave? :?:


Posao kao i svaki drugi
I ja mislim isto! Uz to i dobro se placa,mislim oko 400-500 evra.Mislim da ga ne bih radio(mada nikad se ne zna),a o ljudima koji rade taj posao...pa od necega mora da se zivi.
 
Pohotna:
Da je posao kao i svaki drugi,mnogo vise ljudi bi ga radilo.
Ja radim na Hot-line,a plate su od 200 do 300eura.
Za takav posao i nije neka zarada.
Ajde da postavimo stavri drugacije.
Znam ljude koji rade za 4000 dinara.E sad pazi foru.Posto je minimalac 6000,gazda ima uplati na racun 6000,a oni posle vrate 2000 din.gazdi na ruke.Pa ti vidi sad taj JAD! Tako da...rediti za 200-300 evra je sita.Ali posao ti nije tezak,nije ti hladno...i ostale gluposti koje poslodavci stavljaju kao prednost,a koje treba da budu normalni radni uslovi.
A to sto ga svi ne rade,pa ne rade svi ni neke druge poslove.Nisu svi nadareni za posao dahtanja preko slusalice.Kao sto ne moze svako da bude,profesor,doktor,pandur,oficir,lopov...tako ne mogu ni svi da dahcu.
Koliko vidim tebe grize savest sto radis taj posao,ali ne vidim opravdan razlog za to.Nisi lopov,nisi ubica,nikom ne radis nista lose,cak naprotiv...ljudi uzivaju! :D
 
Ovo pitanje sam postavila zato sto sam cula da se za rad na video hotu placa oko 1500e a radi se isto radno vreme, pa sam htela da saznam da li bi vi radije slusali ili gledali uzivo? (Ko zna mozda bas mene)
Stvarno nemam grizu savesti, naprotiv, meni je bas interesantno da cujem o cemu sve ljudi mastaju i kakve
fantazije imaju ali se ustrucavaju da o tome javno pricaju.
Mnogi koji se javljaju na hot su porodicni ljudi koji ni jednu svoju fantaziju ne smeju da podele sa svojim partnerom nego zovu krisom da ih podele sa nama.
Da li se oni plase da nece naici na razumevanje kod njih pa im je ovako sladje?
Niste ni svesni sa kakvim se fantazijama ljudi javljaju.
Da li neko od vas zove ili gleda hot i zasto, i kakva su vam iskustva?
 
Pohotna:
Da je posao kao i svaki drugi,mnogo vise ljudi bi ga radilo.
Ja radim na Hot-line,a plate su od 200 do 300eura.
Za takav posao i nije neka zarada.
izvini, ali mogu misliti kako ti je tezak taj tvoj posao...
a hvalis se? kako je to uman rad,da drugi znaju to rade,otimali bi se....
asmaticni napadi po pola cuke?
mali bezobraznih reci?
mastanje?
seko,za 4 sata tako teskog rada...stvarni mi te je zao.
jbt,sto se lepo ne kurvas,pa zaradis ko covek? :roll:
 
Pohotna:
Da je posao kao i svaki drugi,mnogo vise ljudi bi ga radilo.
Ja radim na Hot-line,a plate su od 200 do 300eura.
Za takav posao i nije neka zarada.

А да покушате да се синдикално организујете?
...Није шала, такав посао! Можда добијете и бенефицирани стаж и друге олакшице... :roll:
 
Pohotna:
Ljudi da li ce mi neko odgovoriti na moje pitanje?


Zar je moguce da niko nema m..a da razgovara o ovoj temi :!:
Evo ja cu da ti odgovorim na pitanja.
Nisam ni za telefonski,ni za video hot line.SAmo sex uzivo...ako si za mozemo da se dogovorimo. :D
Pod 2! Ne bih radio hot line,ako ne moram.A i slabo mi ide gluma svrshavanja.A o ljudima koji to rade,ne mislim nista lose.Teska su vremena.Sto bi rekao Johnny "tesko vrijeme za matore,prijatelju moj".
I...ne znam sta vise da pricam o hot line-u. Postavi malo vise pitanja,mozda jos nesto kazem.
 
Pohotna:
Ljudi da li ce mi neko odgovoriti na moje pitanje?
@Delboy
Moj telefon je 064/?????29(cenzura j..i ga 8)

ostavi ti meni tvoj broj i ja cu te zvati :!:

Zar je moguce da niko nema m..a da razgovara o ovoj temi :!:

Ajd, probao-la si da budes duhovit-a :roll:
Ti u stvari , navodno, zelis da saznas da li je dovoljno placeno, da li je na video hot line, vise placeno i slično.
Pa pitaj neku koleginicu.
I nemoj da se trosis da me zoves, iovako malo zaradjujes.
 
Vecina vas je toliko bezobrazna.Kako mozete tako da razgovarate.
Pitanje je bilo tako jednostavno , a vi samo vredjate.
Prvih par njih su bili OK, ali vi ostali ste stvarno preterali.
Nije mi jasno zasto taj posao povezujete sa kurvanjem.
To je stvarno van pameti. :x
 
@Dellboy
Ne znam, tu rec je pomenuo Xpajamacax. Trebalo bi njega da pitas.
I , da , naravno da cemo da podrzavamo jedni druge.Ovde smo da se zabavljamo ,a ne da se vredjamo.
Provokacije su u redu ,ukoliko su u granicama normale.
Budimo provokativni, a ne vulgarni.
 
@lion76

Hvala na podrsci i razumevanju.
Napokon neko da shvati sta sam htela da kazem!
Mnogi od vas nisu shvatili moje pitanje.
Nije pitanje koliko se placa rad na hotu, nego da li bi neko od vas mogao da radi taj posao.

Ako vam neodgovara ova tema vi mi slobodno predlozite onu koja vas zanima.Da li postoji neki hrabar muskarac koji bi mi iskreno odgovorio da li zove hot i kakav je njegov dozivljaj?
 
Је л' ово неко социолошко истраживање? :roll: :lol:

А што ти, девојко, не би питала своје муштерије да ли су задовољни и какве су им жеље и прохтеви? Мислим, много једноставније је, зар не? А и компетентнији су да дају суд о томе.
 

Back
Top