PROGRAM ZA IKONE

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Ne mogu nikako da provalim kako da mi pozadina ikone bude transparentna!!!!
Radio sam sa iconXP i iconcool editor.Importujem slicicu koja je u gif formatu i naravno transparentna ali kada sacuvan ico fajl cela pozadina ikone bude bela.Moze da bude transparentna samo ako brisem gumicom svako belo polje a to je bas smor.Zna li neko gde se ovo podesava.
Moze predlog i za neki drugi software ako ima tu funkciju.
 
meni treba neku program koji ce transparentnu sluku prebaciti u transparentnu ikonu , a da pri tom ne moram da koristim gumicu.
Mozete li mi reci koji je to konkretno program jer sam dva vec probao ali nece.Mnogo biste mi vremena i truda ustedeli :idea:
 
evo probao sam i sa Any to Icon i nece.
Koliko god ja ocistio sliku u fireworksu kad je prebacim uz pomoc ovog programa u ico fajl ono mi se pojavi bele tacke oko slike. :x
Moze li me neko postedeti lutanja :?:
 
Konacno sam pronasao program koji najbolje expotuje i optimizuje ikone.Samo steta sto nema gumicu ovaj program ali ima neki transparent mode koji ja ne mogu da provalim kako se koristi.:?

Program se zove AWicons Pro
 
loop:
Konacno sam pronasao program koji najbolje expotuje i optimizuje ikone.Samo steta sto nema gumicu ovaj program ali ima neki transparent mode koji ja ne mogu da provalim kako se koristi.:?

Program se zove AWicons Pro
E, nemoj bez GUMICE molim te, bice mnogo malih forumasa, guzva nevidjena :) :)
Just kidding :)
 
loop:
Konacno sam pronasao program koji najbolje expotuje i optimizuje ikone.Samo steta sto nema gumicu ovaj program ali ima neki transparent mode koji ja ne mogu da provalim kako se koristi.:?

Program se zove AWicons Pro
Tako kad nesto nadjes brate, ustedi nam vreme i daj link ka sajtu gde si nasao....
 

Back
Top