Za iskusne igrace Pro Evolution Soccera!

cages:
Играм само WE7 али верујем да је врло слично,што ће рећи:од дриблинга нема вајде :)
Ko kaze da od driblinga nema vajde? :?
Ima ako znas sta i kako da uradish u pravom momnetu...Za neke odredjene driblinge dosta stvari treba da se desi da bi se oni pravilno izveli i bili uspesni...Driblinga ima jako puno, malo potrazi na netu, postoje spiskovi...
 
Agent Orange:
cages:
Играм само WE7 али верујем да је врло слично,што ће рећи:од дриблинга нема вајде :)
Ko kaze da od driblinga nema vajde? :?
Ima ako znas sta i kako da uradish u pravom momnetu...Za neke odredjene driblinge dosta stvari treba da se desi da bi se oni pravilno izveli i bili uspesni...Driblinga ima jako puno, malo potrazi na netu, postoje spiskovi...
8)
 
Па брате,не знам како бих ти објаснио а искрено и не знам бас неке "финте",једноставно играм дуго и на сваких пар дана подижем левел и на њему играм све док не кренем редовно да их дерем...
Финте и дриблинзи доста зависе од положаја лопте,противничког играча,брзине трчања и тога шта ћеш урадити у датом моменту...
Значи,ја сам изводио неке спектакуларне потезе (и давао исто такве голове) али пре би се могло рећи случајно него са јасном намером шта хоћу да урадим...
Значи,играј и само играј и то је то... :)
Ј3бига,знам да ти нисам баш нешто помогао ал шта да радим... :oops:
 
dist:
Da li bi mi neko mogao reci kako se izvode neke finte ili kako se dribla?
Unapred hvala! :lol:
Pre finti treba da znaš kako da podesiš tim. Svaki igrač daje najviše ako igra na svom mestu, eventualno na alternativnom, a to imaš u njegovom profilu i opisu karakteristika: brzina, napad, odbrana, skok, pozicioniranje, kvalitet i jačina šuta,... Pre početka utakmice treba da zameniš igrače koji nisu u formi (strelica gore, ukoso gore, vodoravno, koso nadole i dole, odnosno crvena-najbolje, žuta, zelena, plava i siva-najgore). Treba i strategiju da im daš (preferiraju kontru, presing, drže protivnika što duže na njegovoj polovini u toku odbrane, centralni bek da se pridružuje svakom napadu,...). I ako igraš master ligu kupuj dobre igrače. Kod mene su Piksi, Dejo, Platini, Pele, Maradona, Boban, Cafu, Nesta, R.Carlos, Lav Jašin, Stanković, Mihajlović, Mijatović, Jugović, Kežman, Buručaga, Stoičkov, Hadži, Maldini, Dunga i još neki. Imaš mogućnost da u trensfere uključiš i stare asove. Dribling-finta ti ima efekta koliko i dobro upravljanje igračem preko strelica. U osnovi imaš dva driblinga (mislim na tasteru L2 - kod mene E). Prvi je bicikl, nakon koga igrač na trenutak ubrza, a drugi nešto slično (L1 - kod mene Space), kad igrač mulja nešto par puta preko lopte i potom ubrza. Konstantno drži taster brzo trčanje (R1 - W), a u odbrani stalno ''kvadrat'' - S. Tada tvoj igrač prati i igra odbranu na čoveka s loptom. Šut nikad držati dugo. Dobar je fazon koristiti i ''loptu u prazno'' kod mene C. Još u kombinaciji sa Space ide preko odbrane. Lob takođe = šut + space... Itd,...
Javi ako te još nešto zanima. I vežbaj na Chalenge training, a potom na free training.
 
Da igrao sam na Soniju ali davno pre 3-4 god ali nije se bitno izmenio koliko vidim a da da se razumemo najvaznija je formacija i da podesis igrace ako su raspolozeni onda ce igrati dobro a ako ne nezavisi toliko da igrao sam na tourovima i ono nema nesto tu oko finti samo sam korisio zalomljvanje u jednu stranu i bicikli malo a ostalo se svelo na dupli pass niski ili dugi tako da bitno je smo razmisljati ono treba puno vezbe i ako jos imas talenta ond lolololool da ja sam igrao sa Arsenalom najvise a i sa svim timovima a reprezntacija naravno nase sam birao sava glava daje golove ko loood bar je tako bilo tada sada nisam u tku ali kazu mi ljudi da se nije bitnije izmenio pozzzzz :D
 
Verujem da postoje. Postoje u PES3 koji ja igram, ali imaju blentava imena i nemaju prave dresove, kao i neki igrači imena. Neki su ok (Milan, Juventus, Lazio, Roma, igrači Ronaldo, Zidane, Raul....) verovatno su registrovani?!? Bio mi je drugar i ukucao nekakve dodatke u igru, pa sad imam originalne dresove na igračima, prave grbove, kopačke i biram loptu sa kojom ću da igram (trenutno neki model Pume). Tada po grbovima možeš znati pravi naziv tima i prepraviti ga u Edit mode. Jedino za prava imena nije imao ništa. A timove možeš poznati i po igračima koji igraju, naravno na početku jer posle pređu u neke druge klubove,....
Igram konstantno već godinu dana i uvek osvajam titulu, kup i ligu šampiona na 5 zvezdica :wink: . Neretko imam i prvog strelca i prvog asistenta lige,...
 

Back
Top