Starka i momak u najbolje dane

....ako ti ne znas da citas izmedju redova, ako sve treba da ti se nacrta da bi shvatio i razumeo vidis meni ne treba,
i meni je ovaj tvoj post jako dvosmislen i sa ne osnovanom i ne umesnom pozadinom, pa budi ljubazan brisi ga sam, da ga ne bih prijavljivala da ga
drugi brisu.....bem mu misa ja ne mogu:mrgreen:

Šta vredi da ga obrišem, kad si ga citirala? :lol:
Ostaće u tvojoj poruci. :aha:
 
Nije baš čest slučaj, ali može se videti: on u ranim tridesetim ona 10 - 15 godina starija, zajedno zamiču kroz vrata hotela, uzimaju sobu za dnevni odmor i ...
Interesuje me vaše mišljenje: Šta te žene traže sa toliko mlađim muškarcima, zašto su sa njima, i imaju li one neki problem?
Ozbiljno pitam.
One traze mladog potentnog pastuva,oni traze perverznu kevu.
 
da skratimo ... tekst je c/p
Mladost – ludost
Za mlađe partnere odlučuju se najčešće one žene koje se nalaze u periodu života kada su već na izmaku energije i snage, a život preti da postane jedna dugačka mrtva linija. Mlađi momci su tada u naponu snage i starijim damama dođu kao punjač za već dotrajali akumulator. Životni sokovi njihovih mladih partnera daju im snagu za nove poduhvate, uz njih se i one ponovo osećaju mladima, a kako kaže onaj stih – sve je lako kad si mlad.
Po prirodi, muškarci kada dođu u određene godine postaju mrtva puvala, matore drtine uz koje je život sve samo ne zabava. Nasuprot tome, žene usvojim „najboljim“ godinama prolaze kroz svoj drugi pubertet, hormoni podivljaju i potrebno im je dodatno uzbuđenje. Kako ne mogu da pronađu zadovoljenje svojih potreba kod kuće, nije ni čudo što partnera za iživljavanje najluđih avantura pronalaze u mladim momcima.
Iskusni mladi momci pravo su osveženje, i u krevetu i u vezi, jer su tek na početku svojih velih ljubavnih podviga, željni su dokazivanja i neće dozvoliti da njihov dragoj ni na sekund bude dosadno uz njih.
 
Poslednja izmena:
da skratimo ... tekst je c/p
Mladost – ludost
Za mlađe partnere odlučuju se najčešće one žene koje se nalaze u periodu života kada su već na izmaku energije i snage, a život preti da postane jedna dugačka mrtva linija. Mlađi momci su tada u naponu snage i starijim damama dođu kao punjač za već dotrajali akumulator. Životni sokovi njihovih mladih partnera daju im snagu za nove poduhvate, uz njih se i one ponovo osećaju mladima, a kako kaže onaj stih – sve je lako kad si mlad.
Po prirodi, muškarci kada dođu u određene godine postaju mrtva puvala, matore drtine uz koje je život sve samo ne zabava. Nasuprot tome, žene usvojim „najboljim“ godinama prolaze kroz svoj drugi pubertet, hormoni podivljaju i potrebno im je dodatno uzbuđenje. Kako ne mogu da pronađu zadovoljenje svojih potreba kod kuće, nije ni čudo što partnera za iživljavanje najluđih avantura pronalaze u mladim momcima.

Pih, možda će im svi ti sokovi na nos izaći kad ga ugledaju kako šeta sa nasmejanom vršnjakinjom?
 
da skratimo ... tekst je c/p
Mladost – ludost
Za mlađe partnere odlučuju se najčešće one žene koje se nalaze u periodu života kada su već na izmaku energije i snage, a život preti da postane jedna dugačka mrtva linija. Mlađi momci su tada u naponu snage i starijim damama dođu kao punjač za već dotrajali akumulator. Životni sokovi njihovih mladih partnera daju im snagu za nove poduhvate, uz njih se i one ponovo osećaju mladima, a kako kaže onaj stih – sve je lako kad si mlad.
Po prirodi, muškarci kada dođu u određene godine postaju mrtva puvala, matore drtine uz koje je život sve samo ne zabava. Nasuprot tome, žene usvojim „najboljim“ godinama prolaze kroz svoj drugi pubertet, hormoni podivljaju i potrebno im je dodatno uzbuđenje. Kako ne mogu da pronađu zadovoljenje svojih potreba kod kuće, nije ni čudo što partnera za iživljavanje najluđih avantura pronalaze u mladim momcima.
Iskusni mladi momci pravo su osveženje, i u krevetu i u vezi, jer su tek na početku svojih velih ljubavnih podviga, željni su dokazivanja i neće dozvoliti da njihov dragoj ni na sekund bude dosadno uz njih.
ja sam kanda na izmaku snage vec dvadeset godina:rumenko:
a za muskarce u godinama,ako je istina da su mrtva puvala,zasto i ta mrtva puvala traze mlade ribice?
 

Back
Top