Starka i momak u najbolje dane

ja ne znam je l ima nesto novo pametno da se kaze na temu posle ovog :)
pa ja imam jos da dodam da me ne cudi ovo slepacko razmisljanje, jer u srbiji muskarci su uvek mladici u najboljim godinama a zene su babe cim predju dvadesetu :) secam se u nekim novinama bio izasao u hronici clanak kako je neki covek ubio staricu (!) od 47 godina :))))) a u istim tim novinama isto na hronici je bio izasao drugi clanak, iako nesto kasnije, kako je mladic od 39 godina ne znam ni ja sta uradio...ili je taj put izmedju mladica i starca jako kratak, ili neko nije bas najnormalniji tamo u redakciji...al da je slucajno, nije :)
 
pa ja imam jos da dodam da me ne cudi ovo slepacko razmisljanje, jer u srbiji muskarci su uvek mladici u najboljim godinama a zene su babe cim predju dvadesetu :) secam se u nekim novinama bio izasao u hronici clanak kako je neki covek ubio staricu (!) od 47 godina :))))) a u istim tim novinama isto na hronici je bio izasao drugi clanak, iako nesto kasnije, kako je mladic od 39 godina ne znam ni ja sta uradio...ili je taj put izmedju mladica i starca jako kratak, ili neko nije bas najnormalniji tamo u redakciji...al da je slucajno, nije :)

Nije slučajno, kakvi slučajno, sve je to urota odvratnih šovinsta :huh:
 
Nije baš čest slučaj, ali može se videti: on u ranim tridesetim ona 10 - 15 godina starija, zajedno zamiču kroz vrata hotela, uzimaju sobu za dnevni odmor i ...
Interesuje me vaše mišljenje: Šta te žene traže sa toliko mlađim muškarcima, zašto su sa njima, i imaju li one neki problem?
Ozbiljno pitam.
Nemaju problem.
Oboje su punoletni ozbiljni ljudi prema tome nek uzivaju ako zele.
Takva kombinacija moze biti dobra.
 
Za zadovoljenje potreba ljudi. Druzenje, ljubav, sex, nekad je to i neko ko ume da saslusa, neko pored koga se osecamo lepo, cije nam drustvo prija.
Za oboje.
U kom smislu dobra?
Dobra u vidu kvalitetno utrosenog vremena.
Sex i druzenje ili druzenje i sex. Zavisi sta je kom paru bitnije.

Matorka i mladji nisu uvek kres seme kako vecina misli, cesto tu ima i mnogo vise, desi se i ljubav.
 
Poslednja izmena:
Možda matorci imaju kofer ljubavi, veliki, najveći (kofer, bre!) ali kome još to treba?

Brige i problemi. Kako koji muskarac ali uglavnom se misli na zenu, brak, razovod, alimentaciju, decu koju trebaju da skoluju, neotplacen kredit za stan. Muka im je vise od problema i stanja u kom su.
I onda to lece nekakvom vezom, svaleracijom, da bi na bar koji sat dnevno pobegli od svega toga. To im dodje kao ventil da ne bi explodirali.

S druge strane neko od 25-30 god nema takvih problema i moze da se u potpunosti posveti dami.
 
Brige i probleme. Kako koji ali uglavnom misli na zenu, brak, razovod, alimentaciju, decu koju trebaju da skoluju, neotplacen kredit za stan. Muka im je vise od problema i stanja u kom su.
I onda to lece nekakvom vezom, svaleracijom, da bi na bar koji sat dnevno pobegli od svega toga. To im dodje kao ventil da ne bi explodirali.

S druge strane neko od 25-30 god nema takvih problema i moze da se u potpunosti posveti dami.
U ovo vreme besperspektivnosti, nezaposlenosti, gotovo nikakvih šansi za napredovanje, mald čovek od 25- 30 god nema nikakvih briga?
 
pa ja imam jos da dodam da me ne cudi ovo slepacko razmisljanje, jer u srbiji muskarci su uvek mladici u najboljim godinama a zene su babe cim predju dvadesetu :) secam se u nekim novinama bio izasao u hronici clanak kako je neki covek ubio staricu (!) od 47 godina :))))) a u istim tim novinama isto na hronici je bio izasao drugi clanak, iako nesto kasnije, kako je mladic od 39 godina ne znam ni ja sta uradio...ili je taj put izmedju mladica i starca jako kratak, ili neko nije bas najnormalniji tamo u redakciji...al da je slucajno, nije :)
Indijanci.
 
Dobro, odoh ja da instaliram vodu u prizemlju.
Malo smo se našalili na temi, ali ja bih voleo da vidim i vaše ozbiljno razmišljanje.
Možda ne možete govoriti iz ličnog iskustva, ali verovatno imate neku prijateljicu ili poznanicu koja je u toj priči. Posmatrajući sa strane, možda bolje i objektivnije sagledavate razloge koji to dvoje ljudi upućuju jedno na drugo.
Voleo bih da nam predočite svoje viđenje.
 
Dobro, odoh ja da instaliram vodu u prizemlju.
Malo smo se našalili na temi, ali ja bih voleo da vidim i vaše ozbiljno razmišljanje.
Možda ne možete govoriti iz ličnog iskustva, ali verovatno imate neku prijateljicu ili poznanicu koja je u toj priči. Posmatrajući sa strane, možda bolje i objektivnije sagledavate razloge koji to dvoje ljudi upućuju jedno na drugo.
Voleo bih da nam predočite svoje viđenje.

evo, nije moje iskustvo nego jedne moje poznanice..

mesto desavanja - mesara..
- dobar dan komsija..
- dobar dan komsinice, izvolite :)
- danas je tako vruce, ne bih da kuvam..samo nesto na brzinu..sta bih mogla (gleda po frizideru sa izlozenim mesom)..treba mi neka dobra kobasica..da nije puno masna..
- imam komsinice odlicnu svinju za vas..jutros stigla..
- necu svinju, sta s njom da radim..prosli put ste mi uvalili celu svinju, a nije mi trebala..meni treba samo tako neki file, ili neki laks kare, ili neka kobasica al da je dobra..necu svinju..sta da radim sa ostatkom?
- pa potrosicete za nesto komsinice..istranzirajte pa u frizider..
- nemam ja toliki frizider komsija..niti cu da zivim 100godina ko kornjaca pa da imam kada da pojedem tu svinju..dajte vi lepo meni dve te dobre kobasice..


eto, to je ona meni ispricala..
pa ako razumes sta je htela da kaze..
 

Back
Top