Starka i momak u najbolje dane

evo, nije moje iskustvo nego jedne moje poznanice..

mesto desavanja - mesara..
- dobar dan komsija..
- dobar dan komsinice, izvolite :)
- danas je tako vruce, ne bih da kuvam..samo nesto na brzinu..sta bih mogla (gleda po frizideru sa izlozenim mesom)..treba mi neka dobra kobasica..da nije puno masna..
- imam komsinice odlicnu svinju za vas..jutros stigla..
- necu svinju, sta s njom da radim..prosli put ste mi uvalili celu svinju, a nije mi trebala..meni treba samo tako neki file, ili neki laks kare, ili neka kobasica al da je dobra..necu svinju..sta da radim sa ostatkom?
- pa potrosicete za nesto komsinice..istranzirajte pa u frizider..
- nemam ja toliki frizider komsija..niti cu da zivim 100godina ko kornjaca pa da imam kada da pojedem tu svinju..dajte vi lepo meni dve te dobre kobasice..


eto, to je ona meni ispricala..
pa ako razumes sta je htela da kaze..

meni je to žalosno
 
Nije baš čest slučaj, ali može se videti: on u ranim tridesetim ona 10 - 15 godina starija, zajedno zamiču kroz vrata hotela, uzimaju sobu za dnevni odmor i ...
Interesuje me vaše mišljenje: Šta te žene traže sa toliko mlađim muškarcima, zašto su sa njima, i imaju li one neki problem?
Ozbiljno pitam.

To biste morali, da pitate te u ranim tridesetima, kojima su zanimljive takve. Meni, fuj i bljak.Kao kakvo pedofilstvo. Fuj..ono, ženo, imaš ti ogledalo? Kao kada gledam na tv- u neka baba, smežurane kože, i neki mladić pod tušem, i ide prilog o njihovoj jel te toboze veJikoj ljubavi... kao Boze jako se vole, ljubav cveta...meni se povraca. Kao pedofilke, recite Vi sta hocete, meni takav je osecaj. Grozan. GJozno. ♥
 
To biste morali, da pitate te u ranim tridesetima, kojima su zanimljive takve. Meni, fuj i bljak.Kao kakvo pedofilstvo. Fuj..ono, ženo, imaš ti ogledalo? Kao kada gledam na tv- u neka baba, smežurane kože, i neki mladić pod tušem, i ide prilog o njihovoj jel te toboze veJikoj ljubavi... kao Boze jako se vole, ljubav cveta...meni se povraca. Kao pedofilke, recite Vi sta hocete, meni takav je osecaj. Grozan. GJozno. ♥

ajd pa zene u 45 mogu bash mrak da budu
mozda cak i nije tako neka razlika, 30 i 40, ajd da je 50 i 20
 
Nije baš čest slučaj, ali može se videti: on u ranim tridesetim ona 10 - 15 godina starija, zajedno zamiču kroz vrata hotela, uzimaju sobu za dnevni odmor i ...
Interesuje me vaše mišljenje: Šta te žene traže sa toliko mlađim muškarcima, zašto su sa njima, i imaju li one neki problem?
Ozbiljno pitam.

Zasto uopste zene pitas zasto nesto hoce a nesto drugo nece.Fokusiraj se na ove koje hoce.Za mladje samo gledaj da su zdrave i punoletne a ove starije odokativno.Inace ce drugi da ebu a ti uvek pitas zasto.
 
Најбоља старка коју сам видео...:zaljubljena:

converse-all-star-fringe-hi-03-570x352.jpg
 
evo, nije moje iskustvo nego jedne moje poznanice..

mesto desavanja - mesara..
- dobar dan komsija..
- dobar dan komsinice, izvolite :)
- danas je tako vruce, ne bih da kuvam..samo nesto na brzinu..sta bih mogla (gleda po frizideru sa izlozenim mesom)..treba mi neka dobra kobasica..da nije puno masna..
- imam komsinice odlicnu svinju za vas..jutros stigla..
- necu svinju, sta s njom da radim..prosli put ste mi uvalili celu svinju, a nije mi trebala..meni treba samo tako neki file, ili neki laks kare, ili neka kobasica al da je dobra..necu svinju..sta da radim sa ostatkom?
- pa potrosicete za nesto komsinice..istranzirajte pa u frizider..
- nemam ja toliki frizider komsija..niti cu da zivim 100godina ko kornjaca pa da imam kada da pojedem tu svinju..dajte vi lepo meni dve te dobre kobasice..


eto, to je ona meni ispricala..
pa ako razumes sta je htela da kaze..

pa jes mi glupo da žena na glas viče kako joj treba kobasica...mislim da je vredna jedne, dobila bi je bez po muke?

Ćuti, čoveče.

Bolje da to ona napiše, nego ja ili ti, ili bilo koji drugi muškarac.
Onda bi se skupila gomila kokošaka sorte femino da kokodaču kako to nije tačno, nikad nije bilo, i nikad neće biti :lol:
 

Back
Top