Starka i momak u najbolje dane

Demi-Moore-and-Ashton-Kutcher.jpg


bruce-willis-demi-moore-ashton-kutcher-film-project.jpg


meni ovaj aston i nije nesto. ali ja nisam zensko...
 
Nije baš čest slučaj, ali može se videti: on u ranim tridesetim ona 10 - 15 godina starija, zajedno zamiču kroz vrata hotela, uzimaju sobu za dnevni odmor i ...
Interesuje me vaše mišljenje: Šta te žene traže sa toliko mlađim muškarcima, zašto su sa njima, i imaju li one neki problem?
Ozbiljno pitam.
ako uzivaju u svom izboru, ocigledno nemaju problema
ne projektuj svoje probleme

a zasto su sa njima - moze im se bolje od zapustenog starkelje kakva je vecina muskaraca njihove generacije, zasto da ne?
 
Demi Moore’s seeing a 26-year-old model!

Demi Moore has sparked rumours of a new romance after being spotted with a handsome young man recently.

The 49-year-old actress’ new companion has been identified as model and personal trainer Blake Corl-Baietti.

JANUARY 12, 2012 GOSSIP
 
Demi Moore Checks Into Utah Rehab

It appears Demi Moore has taken her “spiritual counseling” to the next level.

E! News has learned exclusively that the Margin Call star has checked into the ultra-posh Cirque Lodge addiction treatment center in Sundance, Utah.

FEBRUARY 4, 2012 GOSSIP
----------------------------------------------------------

eto. posle piletine na lecenje od zavisnosti. znaci ipak nije normalno tj stetno je
 
Nije baš čest slučaj, ali može se videti: on u ranim tridesetim ona 10 - 15 godina starija, zajedno zamiču kroz vrata hotela, uzimaju sobu za dnevni odmor i ...
Interesuje me vaše mišljenje: Šta te žene traže sa toliko mlađim muškarcima, zašto su sa njima, i imaju li one neki problem?
Ozbiljno pitam.

Pričaju o politici, globalnom zagrevanju, aktuelnoj ekonomskoj krizi ili jednostavno ćute i zure u plafon.
U pauzama sexanja, naravno:)
 

Back
Top