Starka i momak u najbolje dane

Inace posto se treznim pred ispit, dozvolicu sebi neko opste proseravanje prosirenog tipa.
Sto sam starija sve manje verujem u veze gde je razlika u godinama frapantna, ali sve manje verujem u bilo kakve veze medju ljudima... da nisu krhke i da nisu stvar nase imaginacije. Koliko vecina nadogradi i umisli, pa to je strasno.
I ovo vidim masovno, pogotovo medju zenama... muskarci se mahom ni ne bave tim dok su im jaja prazna, a zeludac pun.
Zene toliko umisle, toliko nadograde, toliko da mene plase.
Ne znam nijednu vezu, a da njoj bar nema pola maste pogotovo sa zenske strane.
Serem, znam jednu, ali ona ne masta glasno.... vec potajno se nada.
I generalno, ljudi me vise ne inspirisu... ma sami ljudi nisu inspirisani... ljudi danas ne bi bili inspirisani ni da na njih ispustis buket lala i Kapital sa treceg sprata... samo bi doziveli potres mozga...
Msm da je ranije bilo lakse voleti i zeleti...
Mada i mi evoluiramo... imamo te spravice koje nam pomazu u tome da izbegavamo jedni druge... i onda smo cak izmislili i razvod kao opciju.
I sve smo uradili samo da se sto manje srecemo. Od psa smo postali macka..
I pocinjem da verujem da nema vece strasti nego ubiti iz ljubavi... a onda se setim da su to uglavnom patologije... i da to nije strast i opet se razocaram.
U sustini moja cula nisu masturbirala jako dugo i vrv nece.
 
Nije baš čest slučaj, ali može se videti: on u ranim tridesetim ona 10 - 15 godina starija, zajedno zamiču kroz vrata hotela, uzimaju sobu za dnevni odmor i ...

Hm, pre će biti " On u ranim dvadesetim, ona na sredini četrdesetih"....barem u mom slučaju je tako bilo.
Razlika i do 20-22 god i bilo je mnoooogo dobro.

Hvala Milficama na srećnom periodu mladosti :kpozdrav:
 

Back
Top