Kako da postanem smešan? 8?(

TOMAX

Poznat
Poruka
7.745
U prethodnoj temi nisam pitao kako da postanem :roll: grozomoran, već strašan...
no dobro, idemo daljše.

Neki ljudi (njih samo 99,99%) svoju duhovitost baziraju na prepričavanju glupih viceva... a ja više volim sam da smišljam svoje...
a koliko uspevam u tome to možete i sami da procenite.

Međutim, mene sada zanima nešto sasvim drugo.
Želim da budem super smešan lik. Toliko smešan da ljudi umru od smeha čim me vide. :(
 
Za tako neshto treba da budesh Ben Stiller. A on je usput i cool. Teshka misija.

zoolander_1.jpg







p/s grozomoran... hteo si da ljudi padaju od straha.
 
Chudno. Odlichan je glumac, pored toga shto je komichar. Pokazao je svoju raznovrsnost u vishe filmova. Prijatna je osoba i generalno je stvarno cool lik. Vidi se po mimici. Elem...

Nazalost, komicharima je neretko davan plitak scenario, na koji oni, kao glumci, ne mogu mnogo da utichu. Mogu da pretpostavim da si ga videla u nekom od glupljih filmova, ali ipak smatram da se varash. Osim ako ne smatrash da je samo njegovo iskazivanje komike patetichno. To je vec druga stvar, tu rasprave nema.

End.
 
Yep, mislim da mi se njegov prikaz komike ne svidja mnogo. Vise mi se dopada u tom smislu Adam Sendler.
Ali, gledala sam Stilera u nekom filmu na TV (ne znam kako se zove), igrao je nekog mladog neozenjenog rabina koji se u mladosti druzio s jednom devojkom i drugom koji je kasnije postao katolicki svestenik i kad se ona vrati u grad, obojica se zaljubljuju u nju, bla, bla, trutj...
Elem, u tom filmu mi se mlogo svideo. Kadna mi se vise svidja kad glumi u dramama i sl.

Pozz

P.S. Ne zanemarujmo naseg slatkog Tomaxa :roll:
 
TOMAX:
Želim da budem super smešan lik. Toliko smešan da ljudi umru od smeha čim me vide. :(
aaaah..Tomax...

Svaki put kada "na silu" ili "neprirodno" pokušaš da ispadneš smešan, budi siguran da se niko neće smejati...
Ono što ne razumem je to što si ti postavio ovu temu...hej, pa ti jesi smešan, ne toliko da padnem sa stolice, ali si definitivno zanimljiv.

(u poverenju - smisao za humor je karakteristika ineligentnih :wink:)
 
TOMAX:
U prethodnoj temi nisam pitao kako da postanem :roll: grozomoran, već strašan...
no dobro, idemo daljše.

Neki ljudi (njih samo 99,99%) svoju duhovitost baziraju na prepričavanju glupih viceva... a ja više volim sam da smišljam svoje...
a koliko uspevam u tome to možete i sami da procenite.

Međutim, mene sada zanima nešto sasvim drugo.
Želim da budem super smešan lik. Toliko smešan da ljudi umru od smeha čim me vide. :(

nauci da se nasmejes i na svoj racun.
 

Back
Top