ФК ПАРТИЗАН сезона 2015/16

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Јесте све то за 0 динара али плате тих играча су много пута веће од оних које имају тренутно играчи у Партизану.Нико неће за џабе да игра иако је на папиру слободан.
Онај Бразилац бек несуђено наше појачање које је тренирало са нашима је имао плату у Интеру 2 милиона евра.
 
Sve se slazem, samo sto bi 80% ovih moglo da se dovede za plate koje su u rangu do 300k godisnje, uz lepe bonuse za ulazak u grupe evro takmicenja da ih motivisu, eto ti pristojnog tima. Ali mora malo i da se zagrize metak, nece samo sa domacim vedetama tipa Babovic, Petrovic, Jeftovic da se udje u LS.

Mora da se napravi dobar spoj, iskusnih internacionalaca koji igraju u kicmi tima (golman, centarhalf, veza, napad) i domacih talenata iz nase skole. E, sad, iz skole je nerealno prikljucivati 5 igraca godisnje, to je previse i sigurno nemaju svi kvalitet za najvisi nivo. Jedan do dva igraca godisnje uz petogodisnje ugovore i onda moze da se sagradi mocan tim. Samo treba mudrosti, vizije, plana i strpljenja. Panicna kupovina poslednjeg dana nam je rekla da ne postoji nista od toga kod nas trenutno, vec su nam menadzeri istresli ponudu a mi birali (kao da su menjali slicice na Terazijama... imam, imam, nemam, imam, necu, necu, moze...). To se tako ne radi.

Sa ovim clankom sam samo hteo da ukazem na to da svakog leta stotine igraca ostaje bez ugovora i da se tu itekako moze naci materijal za nase klubove i da treba detaljno pratiti to trziste, a ne da se zalecemo i verujemo raznim menadzerskim pricama.
 
VECNA SLAVA LEGENDI
696737-mance.jpg
 
Poslednja izmena:
Nije Luka ovo zaslužio.
Jeste on limitiran igrač, ali je često znao da bude igrač preokreta.
Svojom brzinom i agresivnošću je znao da razdrma ekipu.

Neki bolji trener bi znao možda i da ga iskoristi...

Niko nije ovo zasluzio. Fora nisu kaznjeni nego nema mesta da treniraju sa ostalima pa su slucajno bas njih prebacili da treniraju u 08h ujutru. Politicari su oduvek bili najveci sljam u ovom narodu. Neka izadje Vazura pred novinare ako sme da ga preslisaju kako su bas Luka i Grbic prebaceni da treniraju ujutru a ne neki drugi igraci. Po meni ni jedan ni drugi nemaju sta da rade u Partizanu ali ako imaju validne ugovore i ne zele sa konja na magarca na sta ih tera klub onda sta ima da ih kaznjavas? Luka ima zenu i troje dece, nece da ide u NP da zivi. Ako ubode dobar transfer u inostranstvu pa da povede porodicu tamo ali ovako ce primati isti novac kao u Partizanu a bice odvojen od porodice. Osim toga igranje u NP se mozda kosi sa njegovim moralnim nacelima. Mozda ne zeli da igra za klub koji nosi Albanske i Turske zastave i ciji navijaci skandiraju Ubi Srbina... Grbicu ponudili Moldaviju i isti novac da prima. Pa ko ce da ide bogu iza nogu da igra jos slabiji fudbal nego sto se igra ovde i gde ce samo unazaditi svoju igru? Ne razumem ove iz uprave zasto prave ove neljudske poteze.
 
Ako Živković ostane u Partizanu, crno-beli moraju da plate Zahaviju 2,5 miliona evra

Ukoliko čelnici Partizana budu želeli da zadrže Andriju Živkovića i posle januara 2016.godine moraće da Investicionom fondu Pinija Zahavija plate „penale“ u iznosu od 2.500.000 miliona evra. Ovu informaciju otkrio je predsednik crno-belih Zoran Popović u razgovoru za SOS Kanal, poručivši da je takav dogovor sklopila bivša uprava.


http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-...beli-moraju-da-plate-Zahaviju-25-miliona-evra

Menadzeri ce da nam uniste i klupski i reprezentativni fudbal.
 
Menadzeri ce da nam uniste i klupski i reprezentativni fudbal.

Oko ovog slucaja, cisto da razjasnim neke stvari:

-Ukoliko Partizan proda u januaru Zileta dobice 25% od iznosa transfera.

-Ukoliko ga NE proda u Apolon, mora da plati fondu 1,25 miliona evra.

-Ukoliko ga uopste ne proda, platice 2,5 miliona evra fondu, ali ce postati vlasnik celog ugovora igraca, tako da pri narednoj prodaji moze da te pare vrati i visestruko zaradi. Predsednik Popovic je i sam u petak priznao da je St.Etjen nudio 8 miliona evra letos za Zileta.

Zakljucak se sam namece, neka lepo isplate sa 2,5 milioa evra fond, potpisu novi ugovor sa igracem pa kada ga budu prodavali ima debelo da se omrse. Sve van ovoga su spekulacije. Ovo su jedini moguci scenariji.
 
Слажем се да је глуп овакав "третман" играча без обзира колико су квалитетни или не.Мислим на Луку и Петровића.
И видим баш смо се појачали као што се (неки од нас) надаху.Ја нисам.
Ово нису "звучна појачања".Али можда ће бити добри, видећемо.
 
Muka mi je od lazova iz uprave. Sve i da je ovo tacno (mada im ja nista ne verujem) - satro su hteli da daju 2 miliona za Ivanica ali za Zivkovica nece moci 2.5...ovo sto rade Luki i Petrovicu je sramno, veliki je to olos.

Da nam je predsednik neko kao Mamić na primer, mi bismo bili u plusu jedno 10 miliona. Taj bi prodao Andriju za 10 i više miliona sigurno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top