BELA LISTA

gost 8170

Veoma poznat
Poruka
10.963
da li neko ima informaciju ili makar glasine, kada bismo mogli dospeti na tu belu listu? naleteo sam na clanak u dnevniku iz jula 2002 gde svilanovic kaze kako bi bilo dobro dospeti na belu listu u 2004. a sad je 2005 i i dalje ama ni reci o tome. tu sam isto procito sta jos treba da uradimo za to, kao nepostoje konkretno odredjeni uslovi i pravila za ulazak ali kao:
- treba valjda da suzbijemo sverc pre svega ljudi
- da nesto izmenjamo pasos (valjda zbog falsifikovanja)
- da poraste ekonomska moc stanovnistva kako nebi doslo do naglog odliva ljudi :lol:

ova prva dva jos i moze, ali ovo trece se bojim da necemo uspeti u doglednoj buducnosti :roll:
 
SIGNATURE 350:
da li neko ima informaciju ili makar glasine, kada bismo mogli dospeti na tu belu listu? naleteo sam na clanak u dnevniku iz jula 2002 gde svilanovic kaze kako bi bilo dobro dospeti na belu listu u 2004. a sad je 2005 i i dalje ama ni reci o tome. tu sam isto procito sta jos treba da uradimo za to, kao nepostoje konkretno odredjeni uslovi i pravila za ulazak ali kao:
- treba valjda da suzbijemo sverc pre svega ljudi
- da nesto izmenjamo pasos (valjda zbog falsifikovanja)
- da poraste ekonomska moc stanovnistva kako nebi doslo do naglog odliva ljudi :lol:

ova prva dva jos i moze, ali ovo trece se bojim da necemo uspeti u doglednoj buducnosti :roll:

Ja ne znam sta je potrebno, zaista. Al sad ce ti se ovde javiti oni koji ce te lepo ubediti da ti pasos i ne treba. Jer, tudje necemo (ni da vidimo) a svoje ne damo. Zasto bi ti zeleo da izadjes iz zemlje osim ako nisi neki spijun, pa podnosis referat mrskim jevrejsko-masonsko-katolickim krojiteljima Novog Svetskog Poretka...?
 
LePiaf:
SIGNATURE 350:
da li neko ima informaciju ili makar glasine, kada bismo mogli dospeti na tu belu listu? naleteo sam na clanak u dnevniku iz jula 2002 gde svilanovic kaze kako bi bilo dobro dospeti na belu listu u 2004. a sad je 2005 i i dalje ama ni reci o tome. tu sam isto procito sta jos treba da uradimo za to, kao nepostoje konkretno odredjeni uslovi i pravila za ulazak ali kao:
- treba valjda da suzbijemo sverc pre svega ljudi
- da nesto izmenjamo pasos (valjda zbog falsifikovanja)
- da poraste ekonomska moc stanovnistva kako nebi doslo do naglog odliva ljudi :lol:

ova prva dva jos i moze, ali ovo trece se bojim da necemo uspeti u doglednoj buducnosti :roll:

Ja ne znam sta je potrebno, zaista. Al sad ce ti se ovde javiti oni koji ce te lepo ubediti da ti pasos i ne treba. Jer, tudje necemo (ni da vidimo) a svoje ne damo. Zasto bi ti zeleo da izadjes iz zemlje osim ako nisi neki spijun, pa podnosis referat mrskim jevrejsko-masonsko-katolickim krojiteljima Novog Svetskog Poretka...?




Зашто пишеш празне приче, ево Ти ако желиш да одеш заувек одавде
Амери јуре по интернету
како да иселе 50.000 породица... и тако сваке године, нема лажи, нема преваре,
провери сам.



The American government gives away 50,000 Green Cards every year. You too can live and work in America!



USAFIS organization invites you to participate in the American Green Card Lottery program where you may win a green card and live and work in the United States.
www.usafis.org



50,000 people and their families will become Americans
Official US Government program

Your chance to Live and Work in the USA

Easy online registration and assistance

Double chances for married people

One person out of 70 wins the Green Card



* Winners will get FREE Airline ticket to the USA

Apply now





Information in:
English | Español | Deutsch | Français | Dutch | Português | Italiano | Ελληνικά | Dansk | Русский |

Česky | العربية | 繁體中文 | 日本語 | עברית | Magyar | Polski | svenska | Türkçe | หน้าของ |






Sponsored links:

Natively English plus - award winning English learning tools for all ages
www.natively.com
Natively translator - Translation @ a click!
www.natively.com

You requested to receive this message at www.usafis.org
Our record indicates that you registered on 1/21/2005 6:03:43 AM using your computer IP:213.137.121.163

To no longer receive mailings from USAFIS, please send a blank emaill to this address: unsub-vvfvffzjgfabvfcz@usafisnews.org
OR Send a postal mail to: USAFIS Organization, 2565 Broadway # 443 New York, NY 10025 U.S.A


 
Погледајте колико су нашим људима испрани мозгови. Уместо да окриве злотворе који су увели те аусвајсе, они критикују нашу државу што „не испуњава услове" које нам ти исти злотвори постављају. Шта се њих тиче колико ми имамо полицајаца или војника на граници? Шта се њих тиче да ли ми имамо централну базу података о свим грађанима? Једини одговор који ја имам јесте да ЖЕЛЕ ДА НАС КОНТРОЛИШУ! Нажалост, у Србији данас има људи који се добровољно пријављују да буду робови, па су тако спремни да се одрекну и права на приватност, и Косова и Метохије, и оца и мајке ако треба, само да би могли да путују по Европској унији.

Даћу вам један мали савет. Вежбајте свој ум; путујте умом тамо где не можете ногама.
 
Pobunjenik:
Даћу вам један мали савет. Вежбајте свој ум; путујте умом тамо где не можете ногама.

Mmmmmda... na primer... zamislite da je ceo svet jedan geto a samo Srbija oaza Slobode, Jednakosti i Blagostanja.
 
Pobunjenik:
Погледајте колико су нашим људима испрани мозгови. Уместо да окриве злотворе који су увели те аусвајсе, они критикују нашу државу што „не испуњава услове" које нам ти исти злотвори постављају. Шта се њих тиче колико ми имамо полицајаца или војника на граници? Шта се њих тиче да ли ми имамо централну базу података о свим грађанима? Једини одговор који ја имам јесте да ЖЕЛЕ ДА НАС КОНТРОЛИШУ! Нажалост, у Србији данас има људи који се добровољно пријављују да буду робови, па су тако спремни да се одрекну и права на приватност, и Косова и Метохије, и оца и мајке ако треба, само да би могли да путују по Европској унији.

Даћу вам један мали савет. Вежбајте свој ум; путујте умом тамо где не можете ногама.

Знаш кад би Турци остали 500 година на Балкану да није било наших потурица, ех... потурица
гори од Турчина, тако и ови тзв.демократи, потпуно су им тренери испеглали мождане вијуге и
сада свирају само на једном тону фаааааааааааааааааа
 
eremita:
Pobunjenik:
Погледајте колико су нашим људима испрани мозгови. Уместо да окриве злотворе који су увели те аусвајсе, они критикују нашу државу што „не испуњава услове" које нам ти исти злотвори постављају. Шта се њих тиче колико ми имамо полицајаца или војника на граници? Шта се њих тиче да ли ми имамо централну базу података о свим грађанима? Једини одговор који ја имам јесте да ЖЕЛЕ ДА НАС КОНТРОЛИШУ! Нажалост, у Србији данас има људи који се добровољно пријављују да буду робови, па су тако спремни да се одрекну и права на приватност, и Косова и Метохије, и оца и мајке ако треба, само да би могли да путују по Европској унији.

Даћу вам један мали савет. Вежбајте свој ум; путујте умом тамо где не можете ногама.

Знаш кад би Турци остали 500 година на Балкану да није било наших потурица, ех... потурица
гори од Турчина, тако и ови тзв.демократи, потпуно су им тренери испеглали мождане вијуге и
сада свирају само на једном тону фаааааааааааааааааа

Па Сорош им дао паре, шта очекујете. Модерне "потурице".
 
LePiaf:
SIGNATURE 350:
da li neko ima informaciju ili makar glasine, kada bismo mogli dospeti na tu belu listu? naleteo sam na clanak u dnevniku iz jula 2002 gde svilanovic kaze kako bi bilo dobro dospeti na belu listu u 2004. a sad je 2005 i i dalje ama ni reci o tome. tu sam isto procito sta jos treba da uradimo za to, kao nepostoje konkretno odredjeni uslovi i pravila za ulazak ali kao:
- treba valjda da suzbijemo sverc pre svega ljudi
- da nesto izmenjamo pasos (valjda zbog falsifikovanja)
- da poraste ekonomska moc stanovnistva kako nebi doslo do naglog odliva ljudi :lol:

ova prva dva jos i moze, ali ovo trece se bojim da necemo uspeti u doglednoj buducnosti :roll:

Ja ne znam sta je potrebno, zaista. Al sad ce ti se ovde javiti oni koji ce te lepo ubediti da ti pasos i ne treba. Jer, tudje necemo (ni da vidimo) a svoje ne damo. Zasto bi ti zeleo da izadjes iz zemlje osim ako nisi neki spijun, pa podnosis referat mrskim jevrejsko-masonsko-katolickim krojiteljima Novog Svetskog Poretka...?
pa da, zato sto sam ja strani placenik domaci izajnik.
 
Pobunjenik:
Погледајте колико су нашим људима испрани мозгови. Уместо да окриве злотворе који су увели те аусвајсе, они критикују нашу државу што „не испуњава услове" које нам ти исти злотвори постављају. Шта се њих тиче колико ми имамо полицајаца или војника на граници? Шта се њих тиче да ли ми имамо централну базу података о свим грађанима? Једини одговор који ја имам јесте да ЖЕЛЕ ДА НАС КОНТРОЛИШУ! Нажалост, у Србији данас има људи који се добровољно пријављују да буду робови, па су тако спремни да се одрекну и права на приватност, и Косова и Метохије, и оца и мајке ако треба, само да би могли да путују по Европској унији.

Даћу вам један мали савет. Вежбајте свој ум; путујте умом тамо где не можете ногама.
jel cujes ti sebe?
sad stani na neko uzviseno mesto, rasiri ruke i pogledaj prema nebu i onda vici ovo sto pises i trzaj rukama u skladu sa naglasavanjem reci
 
„Политика" је 29. октобра 2004 године објавила изузетно занимљив чланак о мукама које држављани Србије, тачније СЦГ, имају приликом подношења захтева за добијање шенгенске визе. У том чланку, поред грађана који изражавају огорченост, лицемерни конзули европских земаља објашњавају разлоге оваквог малтретирања и понижавања.

Кључни део текста је једно објашњење аутора, кога ћу ја сада цитирати:

„Сви захтеви за ове визе прослеђују се централном Шенгенском информационом систему у Стразбуру и полицијским датотекама земаља које би путнику послужиле као 'прво пристаниште у Европи'".

Дакле, све податке које сте дужни да доставите конзуларним службеницима (подаци о запослењу, колика вам је плата, брачни статус, имовина, рачун у банци итд. дакле најужа приватност), они прослеђују у Стразбур и на тај начин добијате неку врсту ДОСИЈЕА, да би вас лакше КОНТРОЛИСАЛИ.

Да видимо шта се даље каже у чланку:

„Инфотека у Стразбуру поседује, иначе, списак веома личних података (име и презиме, професија, ПОЛИТИЧКА и СЕКСУАЛНА ОРИЈЕНТАЦИЈА) преко милион људи."

Некоме ко изјасни као хетеросексуалац који подржава одређену про-српску опцију, може врло лако да се догоди да му захтев за добијање визе буде одбијен, јер Европску унију воде нацисти, хомосексуалци и педофили.

Па ви и даље кукајте и молите те моралне наказе да вас ставе на своју „белу листу".
 
ja neznam da je mene neko ova 4 puta, a i bilo koga drugog, sto sam dobijao schengen pitao kako sam sexualno opredeljen, koje sam nacionalnosti, kojeg sam politickog opredeljenja.
a to za plate, pitaju zato sto ako ti je mala plata nece da te prime da im se klosaris i da skitnicis jer je to kaznjivo.


p.s. vise nacista vidim da ovde ima, stalno vicu kako pobedjuju na izborima, nego u EU!
 
Pobunjenik:
Даћу вам један мали савет. Вежбајте свој ум; путујте умом тамо где не можете ногама.

sta to u opste znaci?!!!
ili si putovao negde ili nisi :roll:
nesto ne verujem da bih mnogo proputovala i videla "umom" da vec nisam ovako "nogama"
:lol:
 
Nexuse, opet ti sa tvojim forama i fazonima za 5-ti osnovne, umeš li ti ikada da sastaviš proširenu rečenicu, ili se isključivo izražavaš u prostim i prilično tupavim frazicama?
 
kada pitanje ili komentar zasluzi moju temeljnu analizu, onda je ja i dam...
ovako...sta drugo napisati...
a ti bi mogla vise da razmisljas svojom glavom nego sto ponavljas Djenkine reci...
 
Banshee:
Pobunjenik:
Даћу вам један мали савет. Вежбајте свој ум; путујте умом тамо где не можете ногама.

sta to u opste znaci?!!!
ili si putovao negde ili nisi :roll:
nesto ne verujem da bih mnogo proputovala i videla "umom" da vec nisam ovako "nogama"
:lol:
upravo tako. kada proputujes sveta kao ja, onda si duhovno bogatiji i iskusniji, saznas neke nove nacine zivota.
 

Back
Top