Hero war

Počeo sam da igram pre neki dan, ali je prilično zeznuto , kad se neki od moćnijih navrze na vas...

trenutno mi je net value=39000
Ako hoćete pitajte za iskustva i zamke....
 
Tuzni_patak:
Nisi, ako ti je link ovaj što je naveden....

Javi se ako ti neki momci prave probleme,
obicno idu u triu...

mada će to biti važno kasnije kad se navade na tebe...
Zvacu te ako treba pomoc,napala me cetvorica do sada a samo dvojica su me dobili... Ja jos jednom samo da napadnem i niko me vise nece pobediti.A ti ne das svoj link?
 
šta imam od jednog followera?

A ti si imao sreće , jer su te napali verovatno oni koji su ti bliski po snazi. Mene napada uzastopno neki sa napadom 190000 i svaki put mi mazne dve parcele....
Stvara mi fobiju....Al sutra će mu malo teže biti...
 
Najjaci kojeg sam ja napao je imao 92000 defence ali sam ga odrao a on je ID=23525 :twisted:
I jos jedna napomena mislim da ima udruzenje koje se zove ATTACK i oni se svi zovu attack1,2,3,4,5,6,7,8,9... oni su dosta jaki i defence im je preko 50k
 
Odrao si nekoga sa 90000 defence, šta si ti warior?

meni je net trenutno 90000 , ali mi je defence oko 90000, a najveca pobeda mi je oko 45000.

Mene najvise napada jedan rus ima 190000 attack...
a mislim da će pauzirati do sutra....
 
*Fast Man*:
Koja je fora sa ovim Nursuries???
Pise kao prave jednog folowera na dan al * imam ih 5 a nisu napravile NISTA!!!
I ako napr. imam dve barake jer to znaci da mi je attack veci za 2x20% isto i za Fortifications?
Inace tek sam poceo prekjuce pa nisam jos extra jak!
Ako nije frka kliknite na link ja sam vama! :wink:

http://www.herowar.com/classic/recruit.phtml?id=24158
Nurseris ti zbilja proizvode po 1 sledbenika na dan...

a barake/fortifications ti daju onoliko posto attack/defence koliki je njihov odnos prema tvojim parcelama (acres)... Tj, daju ti onoliko % napada ili odbrane koliki je onaj broj levo od broja baraka kada udjes u svoj panel za zgrade :wink:
 
AAAAA :idea: to su znaci ti % pored kolicine!!
A sto se tice Nursuries meni nesto tu nevalja jer idalje blejim sa 12 followera a imam ih 5! Koji DAN, ova nasa vremenska zona il neka druga, il od kad sam se prijavio pa 24 casa posle!
sorry za ovoliko pitanja al njihov help je ziv ****
 
*Fast Man*:
AAAAA :idea: to su znaci ti % pored kolicine!!
A sto se tice Nursuries meni nesto tu nevalja jer idalje blejim sa 12 followera a imam ih 5! Koji DAN, ova nasa vremenska zona il neka druga, il od kad sam se prijavio pa 24 casa posle!
sorry za ovoliko pitanja al njihov help je ziv ****
Ma prvi dan kada se uclanis se ne racuna... strpi se malo... :wink:
 
Tuzni_patak:
Odrao si nekoga sa 90000 defence, šta si ti warior?

meni je net trenutno 90000 , ali mi je defence oko 90000, a najveca pobeda mi je oko 45000.

Mene najvise napada jedan rus ima 190000 attack...
a mislim da će pauzirati do sutra....
Ja sam warior i imam atak 142000 sad :wink:
 

Back
Top