Hero war

Tuzni_patak:
E sad već može lakše da se diše....
DEF 260.000

U gornjim slojevima ima tako puno parcel lovaca da to nije normalno.....Ali su i oprezniji igrači....
Čuvaju energiju.....
Ipak nisam uspeo da ukapiram po kojoj logici ide oduzimanje parcela , osim da ako ih imaš više ne gine ti oduzimanje, ali i vraćanje, ako otimača razbucaš....

Pozdrav 156770/150000/260000
A na koju si foru dogurao do tolikog defenca? nisi valjda sve sledbenike gurao u vojsku?
 
Mala pomoc.

Napadaju me tri user-a, ali mislim da je to ista osoba. Poprilicno me nervira.

KillerM1 - 24289
KillerM2 - 24291
KillerM3 - 24302

Molim HITNU akciju 8)
 
dare_987:
Mala pomoc.

Napadaju me tri user-a, ali mislim da je to ista osoba. Poprilicno me nervira.

KillerM1 - 24289
KillerM2 - 24291
KillerM3 - 24302

Molim HITNU akciju 8)
U stvari, ima ih 5, samo sto nisam hteo da te napadnem sa svom petoricom, mislim da ti je ovo do sada bilo dosta... Nisi trebao ti prvi mene da napadnes (a ni Popa)... Zato, lagano se povuci i ne cackaj mecku vise... :wink:
 
DJ_MaRe:
dare_987:
Mala pomoc.

Napadaju me tri user-a, ali mislim da je to ista osoba. Poprilicno me nervira.

KillerM1 - 24289
KillerM2 - 24291
KillerM3 - 24302

Molim HITNU akciju 8)
U stvari, ima ih 5, samo sto nisam hteo da te napadnem sa svom petoricom, mislim da ti je ovo do sada bilo dosta... Nisi trebao ti prvi mene da napadnes (a ni Popa)... Zato, lagano se povuci i ne cackaj mecku vise... :wink:
He he 8) On je mene prvi napao (KillerM1)
 
DJ_MaRe:
dare_987:
He he 8) On je mene prvi napao (KillerM1)
Ne, ti si prvi napao Popa, pa je zato tebe napao M1, ali kada si mi posle pokupio dve parcele naljutio si me pa sam morao malo da te protresem... Mada, ta trojca su mi ionako test wariori...
I opet si mi napao i M1 i M2... covece, svrha igre je da POBEDIS nekog sa liste, ne da vecito gubis od mene... plus sto mi napadas dva najslabija ratnika... :roll:
 
DJ_MaRe:
DJ_MaRe:
dare_987:
He he 8) On je mene prvi napao (KillerM1)
Ne, ti si prvi napao Popa, pa je zato tebe napao M1, ali kada si mi posle pokupio dve parcele naljutio si me pa sam morao malo da te protresem... Mada, ta trojca su mi ionako test wariori...
I opet si mi napao i M1 i M2... covece, svrha igre je da POBEDIS nekog sa liste, ne da vecito gubis od mene... plus sto mi napadas dva najslabija ratnika... :roll:
Hteo sam da se uverim da si to ti. Sorry. Won't happen again. :)
 
Mogu da pomognem , ali mi morate dati att ili def i eventualno podatak koliko kesha daje ili tako nesto...


Recimo naleteh na tipa daje 450000 u jednom cugu, tako da je danas gozba na mom stolu....

Pozdrav od 155389/140000/280000
 
Tuzni_patak:
Mogu da pomognem , ali mi morate dati att ili def i eventualno podatak koliko kesha daje ili tako nesto...


Recimo naleteh na tipa daje 450000 u jednom cugu, tako da je danas gozba na mom stolu....

Pozdrav od 155389/140000/280000
Ja sam naleteo na lika koji ima 320k def a napao me jedan par puta covek ima napad 1200000 :shock: Moj rekord sto se para tice je 650k to sam uzeo jednom liku za jedan napad, a najvise sam uspeo 2 acra da uzmem u jednom napadu
 
Dataka:
Rade attacks reiser for a total of 40038 damage!

reiser retaliates for 52342 damage!

Rade has lost the battle!

;)

POP Mare, tvoj att/def ? Moj ID je #23455, raspali ! ;)

(i hajde svi koji igrate ovu igru, copy/paste statistika za vaseg igraca)
koliko sutra cu ja da te raspalim.... pa cemo da vidimo koliko si stvarno jak...

Inace, ako se nekom hoce, neka me slobodno napadne...

ID= 23870

I da se zna, svima se svetim... :twisted:
 
DJ_MaRe:
Dataka:
Rade attacks reiser for a total of 40038 damage!

reiser retaliates for 52342 damage!

Rade has lost the battle!

;)

POP Mare, tvoj att/def ? Moj ID je #23455, raspali ! ;)

(i hajde svi koji igrate ovu igru, copy/paste statistika za vaseg igraca)
koliko sutra cu ja da te raspalim.... pa cemo da vidimo koliko si stvarno jak...

Inace, ako se nekom hoce, neka me slobodno napadne...

ID= 23870

I da se zna, svima se svetim... :twisted:
Sa svojih 50,000 heroja :wink: :wink:
 

Back
Top