Da li postoji NERO u manjoj verziji?

ZoNi:
mislim da nema... ali, mozes da probas besplatni DeepBurner - odlican je, besplatan, mali (2.7MB)

screens:
http://www.deepburner.com/?r=products&pr=deepburner&prr=screens

Postoji i cd burner xp pro. Program je free. Ima slicne mogucnosti kao i deep burner i od reci do reci istovetan help.

Mana mu je da ne moze da pravi 1:1 kopije cd-a ili dvd-a, a pozitivna stvar sto mnogo bolje od nera radi sa cd-rw diskovima.

Kad se sve uzme u obzir nero je najbolji, ali ima jedno 2-3 bug-a, od kojih me jedan uzasno nervira. Najvise koristim cd-rw i dvd-rw diskove, a nero ima glupi bug da zezne disk kod brzog brisanja. Kad pokusam taj nerom zeznut disk da ponovo obrisem iz nera ukoci mi komp. Jedini spas je da takav disk obrisem iz cd burner xp pro-a ili alcohola.
 
ZoNi:
mislim da nema... ali, mozes da probas besplatni DeepBurner - odlican je, besplatan, mali (2.7MB)

screens:
h
ttp://www.deepburner.com/?r=products&pr=deepburner&prr=
screens


Postoji nero, covek pita za nero a vi kao ovce te uzmi ovo ono, zasto to radite ,ako neznate onda se ne javljajte, kao trazim da kupim putnicki auto a ti mi preporucujes traktor, to nema smisla i spusta mnogo nivo ovog foruma a to se meni ne svidja a ovi sa krstarice ,samo da rade ovi dosadni prozori i da se legu spijunske buba svabe a ostalo je jos par kvalitetnijih ljudi ostali su manje vise otisli :!:

Imam neroe od cetvorke pa dalje kazi koji da ti posaljem na koji imejl :?: :!: :evil:
 
drago41:
ZoNi:
mislim da nema... ali, mozes da probas besplatni DeepBurner - odlican je, besplatan, mali (2.7MB)

screens:
h
ttp://www.deepburner.com/?r=products&pr=deepburner&prr=
screens


Postoji nero, covek pita za nero a vi kao ovce te uzmi ovo ono, zasto to radite ,ako neznate onda se ne javljajte, kao trazim da kupim putnicki auto a ti mi preporucujes traktor, to nema smisla i spusta mnogo nivo ovog foruma a to se meni ne svidja a ovi sa krstarice ,samo da rade ovi dosadni prozori i da se legu spijunske buba svabe a ostalo je jos par kvalitetnijih ljudi ostali su manje vise otisli :!:

Imam neroe od cetvorke pa dalje kazi koji da ti posaljem na koji imejl :?: :!: :evil:

Ako nisi onaj sto skuplja programe za 486 :?: :idea:
 
bo_Rs:
Čika Drago zašto ste nervozni??

Pa ovi ljudi su iznijeli svoje prijedloge, Zakon odlučuje...

Zar je spremnost ovih ljudi da nekome pomognu razlog da ih nazivas ovcama..?

A i bolje je skinuti 38 MB nego instalirati nešto što je prošlost.

Izvinjavam se ako sam pogresno shvacen upotrebio sam malo glupu aproksimaciju, laki je bio malo nervozan pa nije izmerio reci, poenta je da se grupno daju odgovori koji nisu trazeni i da kada nesto pitam na forumu cesto dobijem odgovor kupi *traktor* a ja trazsim kombi' ako uopste i dobijem odgovor, momak koji trazi mali nero sigurno ima neku imitaciju od COM-pa (opet ja) mislim neki comp 468 ili slicno i normalno trazi kako da ima sto vise potrebnih funkcija koje mogu da na njemu funkcionisu, za deo o pop up prozorima cu da deinstaliram Spijunski browser FIREFOX koji mi napuni comp koje cime i to po difoltu dakle legalno, brz je ali u ovoj formi (i bez odgovora na pitanje kako i sta uraditi da ne bude masina za skupljanje smeca) mi ne trba, jos se jednom izvinjavam za ovce jer nisam mislio na prave ni na one rambo amadeusa :!: :?: :idea:
 
Meni je potreban Nero najnoviji, ali samo glavni deo programa. Sada imam Nero 6.6.0.3 i hteo bih da ga obnavljam.Kada god izadje novija verzija , da je instaliram.Ali posto mi je sporija veza,mnogo mi je 38MB i ne bih mogao cesto da skidam sa neta.
Inace imam (na poslu) noviji comp. Celeron 2400MHz, 512MB RAM,ATI 9200,NEC DVDRW 3520A.
U drugim programima ne bih mogao odmah da se snadjem.

Da li ima negde orifinal firmware za NEC DVDRW 3520A, jer sam instalirao neki MADDOG fw, a sada bih hteo da ga vratim na stari originalni, ali ga nema ni na zvanicnom sajtu NEC-a.

Hvala svima na odgovorima.
 
Zakon:
Meni je potreban Nero najnoviji, ali samo glavni deo programa. Sada imam Nero 6.6.0.3 i hteo bih da ga obnavljam.Kada god izadje novija verzija , da je instaliram.Ali posto mi je sporija veza,mnogo mi je 38MB i ne bih mogao cesto da skidam sa neta.
Inace imam (na poslu) noviji comp. Celeron 2400MHz, 512MB RAM,ATI 9200,NEC DVDRW 3520A.
U drugim programima ne bih mogao odmah da se snadjem.

Da li ima negde orifinal firmware za NEC DVDRW 3520A, jer sam instalirao neki MADDOG fw, a sada bih hteo da ga vratim na stari originalni, ali ga nema ni na zvanicnom sajtu NEC-a.


Hvala svima na odgovorima.
Nero 6.6.0.8 koji ja imam zauzima 30.1MB. I mislim da je to minimum, jer Nero sa svim dodacima zauzima oko 70-80MB
 

Back
Top