kako da provalim yahoo password

Koliko se sjecam toga je vec bilo ovde.. Samo nisi naveo/la da li ti je potreban password za tvoj nalog ili neciji tudji.. Ako zelis neciji tudji ne vjerujem da ce ti neko dati takvo uputstvo da se igras, a ako je tvoj nalog bila je negdje opcija kada se zaboravi password da pomocu unijetog pitanja pri registraciji imas nacin da nadjes svoj pas...
 
ima neki program koji bas zato sluzi,progooglaj pa ces ga naci.samo fora je u tome da ce ti trebati jedno 3 meseca da otkljucas sifru ako ne znas nijedan podatak te sifre ili jedno 20 minuta da pronadjes tvoju staru sifru kojoj samo ne mozes da se setis redosleda.
 
prtpostavljam da znas cija je adresa u pitanju. Ako mozes da stupis sa njim u kontakt na drugi nacin pitas prvo za datum rodjenja,mesto odakle je,cime se bavi,probas da saznas kakve su mu navike,naravno koja mu je omiljena zivotinja itd itd.To bi trebalo da se zove social hacking ako sam dobro napisao
 
Da dobro si napisao ali jel ima nekom LINK ka nekom takvom programu ? E ali pazite ovu foricu ja capio od druga neke .doc fajl i pametnjakovic je zakljuca fajl ! KAKO DA U WORDU PROVALIM SIFRU ? JEL IMA NEKI PROGRAM I ZA OVAJ PROBLEM ? AJ POMAGAJTE I ZA YAHOO-ov PROBLEM I ZA WORD-ov !
 
Inspector:
Da dobro si napisao ali jel ima nekom LINK ka nekom takvom programu ? E ali pazite ovu foricu ja capio od druga neke .doc fajl i pametnjakovic je zakljuca fajl ! KAKO DA U WORDU PROVALIM SIFRU ? JEL IMA NEKI PROGRAM I ZA OVAJ PROBLEM ? AJ POMAGAJTE I ZA YAHOO-ov PROBLEM I ZA WORD-ov !
ima ali moram da ga potrazim da bi ti rakao kako se zove
 
mmmm25:
Inspector:
Da dobro si napisao ali jel ima nekom LINK ka nekom takvom programu ? E ali pazite ovu foricu ja capio od druga neke .doc fajl i pametnjakovic je zakljuca fajl ! KAKO DA U WORDU PROVALIM SIFRU ? JEL IMA NEKI PROGRAM I ZA OVAJ PROBLEM ? AJ POMAGAJTE I ZA YAHOO-ov PROBLEM I ZA WORD-ov !
ima ali moram da ga potrazim da bi ti rakao kako se zove
http://www.lostpassword.com
 

Back
Top