Preporuka za C&P avanturu

Najiskrenije ti preporucujem Curse of Monkey Island i Escape from Monkey Island, a mozes da probas i Wanted: A Wild Western Adventure (mada ga nisam probao ali bi trebao da je dobar). A kakav je Runaway? Hteo sam da ga uzmem, ali nisam znao kakav je.
 
Ako imas Curse of Monkey Island i Escape from Monkey Island molim te da se razmenimo.Znam kakva je igra,video sam u starim bonusima ili vec negde ali nema sanse da je nadjem.Runaway nije losa.Ja je imam i na 3 cd-a je.Klasicna C&P igra.
 
Ja bih ti najtoplije preporucio Dark Fall 2: Lights Out.Iz prvog lica je.Prica je jako zanimljiva a atmosfera je odlicna.Ovo mi je jedna od najboljih igara ovog tipa.Ima da se nacitas,putujes kroz vreme,resavas neke stvarno zanimljive zagonetke.Jako,jako dobro!
 
A ja mislio da postavim slicnu temu.
Jesi li igrao Syberia 1?
Mene je odusevila igrica "Return to mysterious island".
C&P avantura, totalno nelinearna. Svaki problem mozes resiti na najmanje dva nacina. Pa cak i sam kraj.
Inace je radjena po knjizi Zil Verna "Tajanstveno ostrvo", pa sam mozda i zbog toga odusevljen igricom.
Jedino sto mi se ne svidja je sto je kratka.

Onda bih ti preporucio igrice iz Myst seriala, do sad su izasla 4 dela (Ima i uru, to je kao neki nastavak na ovo), a peti bi trebao da izadje krajem godine.

Da li je neko igrao Alidu?
 
return to mysterious island-sve preporuke..drzace te danima, iako se ponovo prelazi za sat i kusur..pametne i logicne zagonetke, vizuelno prelepa..

atlantis evolution-lepa prica, vizuelno upecatljiva, mana su pomalo nelogicna resenja problema ponekad..u smislu "a zasto bi mi to ikada palo na pamet?"..ipak vredi odigrati..
 
Return to mysterious island sam nedavno narucio ali mi je slepac poslao neku tajanstvenu planetu s blagom.Nema veze sa zivotom.Syberiu 1 isto ne mogu da nadjem a kazu da je bolja od dvojke.Ako neko ima za razmenu bilo sta od ovog neka se javi na privatne p.
 
Probajte: `Jpurney to the center of the Earth`, `Serloka Holmsa`(igrala sam dve, ali ne znam nazive, mislim da je druga igrica Slucaj biserne mindjuse ili tako nesto), `Post Mortem`, `Drakula`, `The Longest Journey`(stara igrica, radi samo na 98), `Gabriel Knight 3`, i naravno neprevazidjene Syberia 1 i 2.
 
predpostavljam da pitash za sentinel..
kazu da je slichna myst-u,
ali ja nisam igrala to pa ne znam.. :roll:
igrica je sjajna, dosta teshkih zagonetki, ali su logichne i cool..
pochinje iznebuha, zaglavicesh se posle minut i po :)
pricha je dobra, kraj neochekivan ali logichan..
vizuelno je lepa i neobichna..
vredi igrati..mada cesh se nervirati..
narochito ako posegnesh za walkthrough-om i
vidish da si slep i glup.. (ja samo jednom :oops: )
pozz
 
Sith Lord:
sad sam krenuo da igram discworld noir3...za sada mi se svidja...pa probaj i to
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Zar to ima za PC?
ja sam igrao cini mi se prvi deo (na PS-u 1) kada si u ulozi jedinog detektiva u Ankh Morporku.
Lewton se zove...tako nekako.
Ajde molim te,javi kakva je i preko PP ako ti nije cimanje gde si je nabavio.
Inace mi je igra ostala u pamcenju kao odlicna avantura sa primesama fenomenalnog humora Terry Pratcheta.
Pozdrav
 

Back
Top