Hari Poter - hajduk ili...?

Девојчица вероватно хоће да каже да нико од њених вршњака ништа не чита, па чак ни ове књиге које би требало да су популарне! ( А то је, на жалост, тачно! )
 
providence girl:
postoji li na ovom ijedno zivo bice pa makar to bio i vrlo inteligentan majmun ili papagaj a da cita knjigu hari poter ili hajduka Gradimira Stojkovica???
:D :) :? :( :cry:

Ja chitam titlove umesto knjiga. Sve je lepo i sazheto! Tu stane oko par hiljada rechi, ali me taj podatak ne zabrinjava jer svi znamo da je jedna slika 1000 rechi!
Prostom rachunicom dolazimo do 25 slika u sekundi x 60 sekundi u 90 minuta = 135000 x 1000 = 135 miliona rechi po najobichnijem filmu pa vi gledajte
 
cLick - OR - Die:
providence girl:
postoji li na ovom ijedno zivo bice pa makar to bio i vrlo inteligentan majmun ili papagaj a da cita knjigu hari poter ili hajduka Gradimira Stojkovica???
:D :) :? :( :cry:

Ja chitam titlove umesto knjiga. Sve je lepo i sazheto! Tu stane oko par hiljada rechi, ali me taj podatak ne zabrinjava jer svi znamo da je jedna slika 1000 rechi!
Prostom rachunicom dolazimo do 25 slika u sekundi x 60 sekundi u 90 minuta = 135000 x 1000 = 135 miliona rechi po najobichnijem filmu pa vi gledajte
na srpskom molim
 
inkod mene ista stvar - samo nas dvoje, troje voli da procita nesto van lektire.
kad kazem da volim da citam, svi mi se smeju ( :? ). nije dacitam neke previse dubokoumne knjige, citam one za moj uzrast, ali je strasno kako se malo cita. pa, taj hajduk, prilicno dopadljiva knjiga! moja sestra je sada cita, ja uzela malo da prelistam, da se podsetim, i nisam mogla da je ispustim iz ruku.... nije tako samo sa tom, vec i sa HP, kupoholicarkom.... to su knjige koje mogu da citam vise puta, a da mi ne dosade.
 
Kod mene uopshte nije "blam" ako neko chita... Ja sam jedina koja bash dosta chita u mom razredu na primer,(i to svakakve knjige od Karenjine, Demijana do HP, Kupoholicharke :D i ostalih), i niko mi se nikad ne smeje. A oni su one okorele debilchine :lol: ili prave male, Jelena Karleusha, cice... :lol:
 

Back
Top