Macici traze dom!

Schacily

Početnik
Poruka
30
Trenutno se u stacionaru nalazi 18 macica starosti izmedju 4 - 10 nedelja. Svi oni zive u kavezima u maloj prostoriji tj mackarniku Kad udjete u taj mali prostor gomila njih bukvalno vristi da bi skenula paznju na sebe za bar malo mazenja. Kada pruzite ruku dotrcavaju da uvale glavice i pocnu da predu kao traktorcici. Dusa me vise boli gledajuci ih zatvorene u kaveze kako svakakvim vratolomijama pokusavaju da se svide nekom da ih odnese konacno u njihov novi dom i da kavez zamene svojim novim krevetom. Macici su svi ocisceni od glista i vecina njih koristi iskljucivo posip. Predivni su, svih boja i dezena. Mazni i razirani MOLE ZA DOM I SAKU LJUBAVI!!! nalaze se u Beogradu 061 3059360








 
Jel bi ti tvoji primili jos dva komada? U jednom ulazu blizu moje drugarice bilo ih je devet, svi su nestali, jedno smo udomili ostala su jos dva, samo da ih sklonimo da i oni ne nestanu.. pomocicemo sa udomljavanjem.
 
Ma nemam ja samo nju,imam jos troje pored nje.Nisi me razumela,ja vec imam macice koje cu da sterilisem za mesec dva kad jos malo porastu,imala sam i zutog decaka,ali on je bio bolestan i uginuo,i njima njihov bata,i meni fali jer ja zujane obozavam ali ne znam zasto nemam srece sa njima,svaki put ostanem bez njih.
 
I moj Bili nije ni dve godine sastavio. Ali ako planiras da dovedes medju vise macica mace iz drugog legla, sa novim, nepoznatim mirisom, budi spremna za probleme. Pogledaj na Mackama temu Spreciti macke da se poubijaju.
 

Back
Top