kako ukloniti safeguard protect veevo

Iskljuci OPORAVAK SISTEMA (sistem restore) Znaci desni klik na moj kompjuter>levi klik na svojstva>levi klik na oporavak sistema> chekiraj kucicu za iskljuc oporavak sistema>potvrdi OK>potvrdi UREDU. RESTARTUJ sistem ,lupaj po F8 dugmicu dok ti se sistem podize ipojavice ti se crni ekran sa belim slovima i u gornjem redu ti pise SAFE MODE i pomocu strelica na tastaturi dodjes do nje i pritisni ENTER potvrdi u prozoru DA i sada si usao u famozni SAFA MODE ,pokreni skeniranje sa: SpyBot ,AdAware ,neki antivirusni program i kada ti sve odradi posao brisi sto nadju ,ponovo pokreni sistem i ukljuci (izbrisi stiklicu u kucici) oporavak sistema.
NEMA TEORIJE DA OSTANE NESTO a NOADAWARE nije nista POSEBNO(tresla se gora rodio se mis)a po logici sve sto se placa je dobro pa KUPI GA.
 
drago41:
komsijecedameBU:
Koristim spybot s&d 1.3 i redovno mi nalazi 5 "safeguard protect veevo" odem na fix
on obrise ali prilikom restarta kompjutera i ponovnog skeniranja pojavljuje se opet.
Koristio sam i xoftspy 4.12 ali ista stvar se desava.
Kako da ga se oslobodim ?

Koji browser koristis kada ti se to pojavi :?:

JOs nesto probaj skini spyboot 1.4 beta kompletniji je :!:

pokusao sam da skinem ver. 1.4 sa sajta ali nisam nasao.Mozes li mi napisati direktan link?
 
drago41:
komsijecedameBU:
Koristim spybot s&d 1.3 i redovno mi nalazi 5 "safeguard protect veevo" odem na fix
on obrise ali prilikom restarta kompjutera i ponovnog skeniranja pojavljuje se opet.
Koristio sam i xoftspy 4.12 ali ista stvar se desava.
Kako da ga se oslobodim ?

Koji browser koristis kada ti se to pojavi :?:

JOs nesto probaj skini spyboot 1.4 beta kompletniji je :!:
http://www.zdnet.nl/downloads.cfm
 

Back
Top