Mmmmmuskarci...

migud

Domaćin
Poruka
3.196
Zbog njih su mi suze frktale horizontalno, adrenalin i svi ostali hormoni me pretvarali u zenku, mozak odbijao poslusnost, a srce silazilo u pete. Zbog njih sam pisala pesme, surove kisne kapi mi odzvanjale k`o najlepse Bahove note; zbog njih sam pravila turbo-gluposti, padala na ispitima, rezala sama na sebe. Zbog njih mi je hedonizam omiljena rec, stvarnost ponekad bolna i daleka, mrska i siva, i dva su sveta u kojima egzistiram. Jedan za mene, drugi za nas.. Zbog njih, a zbog mene...
 
migud:
Zbog njih su mi suze frktale horizontalno, adrenalin i svi ostali hormoni me pretvarali u zenku, mozak odbijao poslusnost, a srce silazilo u pete. Zbog njih sam pisala pesme, surove kisne kapi mi odzvanjale k`o najlepse Bahove note; zbog njih sam pravila turbo-gluposti, padala na ispitima, rezala sama na sebe. Zbog njih mi je hedonizam omiljena rec, stvarnost ponekad bolna i daleka, mrska i siva, i dva su sveta u kojima egzistiram. Jedan za mene, drugi za nas.. Zbog njih, a zbog mene...
Kao da cujem sebe.... Zbog njih, a zbog mene...? Jednom ce neko...
 
i*m just a girl:
Muskarci, ah ti muskarci...
Kod mene je muskarac postao sinonim za bol.
Umesto da pogledam svog muskarca i blazeno pomislim *ti me volis* , ja cesto konstantujem nemo *ti me BOLIS*
ali, ja jos uvek verujem da pravi postoji... :D


Eh, pa ta nada nas i drzi tu gde jesmo. Inace bismo presle `crtu` pa cekale `pravu`!
 
migud:
Zbog njih su mi suze frktale horizontalno, adrenalin i svi ostali hormoni me pretvarali u zenku, mozak odbijao poslusnost, a srce silazilo u pete. Zbog njih sam pisala pesme, surove kisne kapi mi odzvanjale k`o najlepse Bahove note; zbog njih sam pravila turbo-gluposti, padala na ispitima, rezala sama na sebe. Zbog njih mi je hedonizam omiljena rec, stvarnost ponekad bolna i daleka, mrska i siva, i dva su sveta u kojima egzistiram. Jedan za mene, drugi za nas.. Zbog njih, a zbog mene...


koja si ti drama queen.....
 
muskarci su svinje!
ma,ne oni su buve na svinjama!
ma ne ,oni su amebe na buvama na svinjama...
iz BRILIJANTINA...

sta bi mi bez njih?
ko bi nam lomio srca?
za kim bi uzdisale do kraja zivota?
ko jos moze da nas inspirise da psujemo ko kocijasi?
mozda svekrve :?
 
xpajamacax:
muskarci su svinje!
ma,ne oni su buve na svinjama!
ma ne ,oni su amebe na buvama na svinjama...
iz BRILIJANTINA...

sta bi mi bez njih?
ko bi nam lomio srca?
za kim bi uzdisale do kraja zivota?
ko jos moze da nas inspirise da psujemo ko kocijasi?
mozda svekrve :?

pa da nema muskaraca, ne bi bilo ni 'svekrivih' :wink:
 
Usamljena mala:
Nije fer!Napale ste majog Stefija :wink: salim se...
Tema je jako diskutabilna...
Sve u svemu:"Volimo ih BAS TAKVE KAKVI JESU ..." htele mi to da priznamo ili ne :cry:

...kako koga usamljena devojcice, kako koga...
23_45_1.gif
 

Back
Top