pretrazivac ponuda

  • Začetnik teme Marrijeta
  • Datum pokretanja
M

Marrijeta

Gost
Da li neko zna da li postoji neki pretrazivac koji bi mogao da mi prikaze ponude vise agencija, kako ne bih vise morala da se cimam i da se vucem od agencije do agencije?
Hvala
 
Meni je ta ideja sa rezervacijama preko interneta strava. Naišla sam na ovaj sajt još pre par meseci i jako mi se sviđa što stalno dodaju nove sadržaje. I ja toplo preporučujem sajt svima!!!! Pozdrav
 
Poslednja izmena od moderatora:
Od ove nedelje procitala sam da rade i rezervacije. To je onaj klasican vid rezervacije, gde vi posaljete upit i ako ima mesta oni ga rezervisu u agenciji. Ali ono sto je super je to sto vam oni,a koliko sam shvatila, po osobi daju po kreditnu karticu za mobilni besplatno, skroz besplatno.
To je stvarno, ali stvarno super. Em nadjete ponudu brzo, odete u agenciju i oni vam poklone tih petstotina dinara kredita.
Fantsticno!
 
Ja vec rezervisao preko njih. Mislim, nije bas rezervacija posto moras da odes do agencije da uplatis, ali ne moras tamo u agenciji da se smaras i citas cenovnike, a i odmah znas u koju agenciju da ides. Dobio sam dopunu za kredit odmah sledeceg dana!

Nadam se samo da ce da uvedu placanje karticama kad to bude bilo moguce u ovoj nasoj zemlji...
 

Back
Top