zvucni fajlovi u DW

mrs X

Zainteresovan član
Poruka
122
imam zvucne fajlove u cda formatu koje treba da ubacim u sajt. cda ne moze da se importuje u DW. U Sound Forge-u te fajlove snimim u wav i to otpada jer su ogromni. mp3 mi ne nudi kao format. na kraju snimim u rm koji je solidan, mali i ubacuje se u DW. Koliko ce ljudi moci to da preslusaju i da li postoji elegantno resenje?
 
imas programe koji prebacuju wav u mp3!Mislim da bi to bilo elegantnije resenje.

Takodje ima program koji prebacuje wav u swf format i tu mozes da odredis koliko ce biti bps.U ovom slucaju mozes da dobijes "najlaksi" fajl.Mislim da bi to bilo najelegantnije resenje.
 
loop:
imas programe koji prebacuju wav u mp3!Mislim da bi to bilo elegantnije resenje.

Takodje ima program koji prebacuje wav u swf format i tu mozes da odredis koliko ce biti bps.U ovom slucaju mozes da dobijes "najlaksi" fajl.Mislim da bi to bilo najelegantnije resenje.
Jel` to znaci da rm format ne dolazi u obzir i mozes li mi napisati kako se zovu gore napomenuti programi i da li se mogu skinuti sa net-a.
 
ne znam nista o tom rm formatu tako da nisam merodavan o tome raspravljati.

evo link za prebacivanje wav u swf http://www.xyz-software.com/default.asp?PAG00_CODE=PRD001
program se zove SWF Sound Automation Tool v1.52

za prebacivanj wav u mp3 koristim audiograbber v1.83 koji je besplatan tako sto prvo narezam pesmu na cd pa je onda ripujem u mp3 format.Verovatno postoji i neki jednostavniji nacin ali ja ga stvarno ne znam jer uopste ne radim sa muzikom.
 
loop:
za prebacivanj wav u mp3 koristim audiograbber v1.83 koji je besplatan tako sto prvo narezam pesmu na cd pa je onda ripujem u mp3 format.Verovatno postoji i neki jednostavniji nacin ali ja ga stvarno ne znam jer uopste ne radim sa muzikom.
ni ja ne ynam nista o tome pa cu te sad zato pitati sta znaci "ripuje"?
 

Back
Top