Kad decko voli drugu

Midnight Rambler:
psy:
netje on da te ostavi........svako bi voleo da ima takvu kao shto si ti(pored ostalih) :D
a sto ti je ovo trebalo?? :shock: ako se vec DISKRETNO nudis da joj pomognes kada je rec o zaboravljanju bivseg "nezasitog zenzkarosa", zar ne mislis da ti igranje IDENTICNE IGRE znacajno umanjuje sanse??

e glup si

coooll.gif
 
psy:
Midnight Rambler:
psy:
netje on da te ostavi........svako bi voleo da ima takvu kao shto si ti(pored ostalih) :D
a sto ti je ovo trebalo?? :shock: ako se vec DISKRETNO nudis da joj pomognes kada je rec o zaboravljanju bivseg "nezasitog zenzkarosa", zar ne mislis da ti igranje IDENTICNE IGRE znacajno umanjuje sanse??

e glup si

coooll.gif
a ti si irelevantan. i po pitanju procenjivanja moje inteligencije, i po pitanju bilo cega drugog :wink:
 
angel_87:
Zelela bih da vas pitam kako biste reagovali da znate da je vas decko zaljubljen u drugu osobu ? Ja sam to dozivela i zaista ne znam kako da se postavim. Moja prica je sledeca --- nadam se da vas nece smoriti da je procitate :
Naime, prvog dana kad sam krenula u gimnaziju mi se jako svideo jedan decko. On je stvarno bio cool, najzabavniji lik u odeljenju a uz to i najsladji. :) Ipak, u toj prvoj godini on je bio jaaaako nezreo i ponasao se kao klinac u petom razredu osnovne skole pa se shodno s tim zaljubio u matematicarku (!?). Mislim, ona je mlada i stvarno extra izgleda ali sto je mnogo - mnogo je !
Uglavnom, on se mucenik toliko zaljuio u nju da celu prvu godinu nije bas nista ucio ... na kraju ga je keva naterala da joj kaze sta mu je a kad je cula odvukla ga je na razgovor kod psihologa koji je to rastrubio svima ... uglavnom, na kraju ga je matematicarka spustila na zemlju i rekla mu da ima verenika i sina sa njim.
Uglavnom, na pocetku druge godine mi smo se smuvali. On je prvi decko sa kojim sam imala ozbiljnu vezu i sa kojim sam spavala. Medjutim, mislim da me on nikad nije voleo kao sto to zasluzujem. Kad smo prvi put spavali hvalio se po celom svom kraju da sam mu ja dala i sta ja znam ... tad smo i prvi put raskinuli. Ali posle par dana me je molio da se pomirimo i ja sam pristala. Tad je sve pocelo ... raskidali smo milion puta i uvek smo se ponovo mirili. Ja znam da me on ne voli ali ne mogu bez njega. Vec 2.5 godine smo zajedno i ja sam luda za njim. Toliko ga volim da sam postala spremna na sve da bih ga zadrzala. Znam da je grozno, ali spala sam na nivo onih pacenica iz sapunskih serija. Milion puta sam plakala kad je hteo da raskinemo, ucenjivala ga da cu se ubiti, lagala ga da sam trudna i sta ti ja znam sta ne. Uglavnom, on mi se svaki put vraca ... ali ja nisam srecna jer ne mogu da ga nateram da me zavoli. On laze i tvrdi da me voli a stalno me ostavlja i bruka me pred drugim ljudima. Da ne pricam o tome da stalno muvadruge devojke i da je letos (kad smo raskinuli) bio mesec dana sa drugom, a posle kad smo se pomirili me je dos 2 meseca varao sa njom.
I jos da pomenem da ga trip sa matematicarkom jos uvek drzi. Kad smo se smuvali on se kunuo da ga je to proslo, ali ubrzo sam saznala da to nije bas tako ... ipak, nije me to zabrinjavalo jer ga je ona kulirala sve do sredine nase trece godine. Naravno, u medjuvremenu je taj verenik ispario, ona nasla drugog pa je i sa njim puklo i onda je pocela da ga muva. Mislim, nije tu naravno nista bilo ali ona je cisto flertovala sa njim i mene je to izludjivalo. Hiljadu puta smo se posvadjali zbog toga i na kraju mi je priznao da je voli. Najcrnje od svega je sto sam prvo otkrila njen broj u njegovom telefonu a posle sam otkrila i da se dopisuju. Navodno on joj nesto pomaze oko racunara, prebacuje filmove sa DVD na DVX (cista laz, ona je i prof. informatike tako da sigurno zna 100 puta bolje od njega kako se to radi). Saznala sam i da je skoro bio kod nje (on kaze jednom, a ja sumnjam da je to bilo vise puta). A i skoro sam bila u WC-u u skoli i cula sam kako 2 drugarice pricaju kako su ga videle sa njom u nekom kaficu ali im je zao da mi kazu. A meni se smucilo da me ljudi sazaljevaju zbog njega !
Da ne smaram vise posto sam vec svetski smorila --- ja se plasim da ce me on ostaviti. Skolska godine se blizi kraju a on vec ima neke fiks ideje da ide sa njom na more. Mislim, ne sumnjam da ce tu nesto i biti kad maturiramo. Necu ovde nikoga javno da prozivam i da pricam o tudjem zivotu ali ta profesorka je stvarno spremna na sve. Jedna moja drugarica iz razreda se druzi sa nekim njenim drustvom pa sam tako saznala sve i svasta ... uglavnom, ja se bojim da ce me on ostaviti zbog nje koja je 11 godina starija.
Sta mi savetujete da radim ? Ja cu bez njega poludeti skroz ... da li da ga nekako nateram da ostane sa mnom ? Mozda da kazem sve njegovoj mami ili tako nesto. Znam da je to zlo ali ja ne mogu bez njega ... sta mi savetujete ?
Treba da razmislis gde je tu granica :!: Ako te on sa nekom drugom prevari ili je muva a ti kazes ok, jer ga volis onda on ima da te koristi do 101 i nazad. Nemoj da ocekujes da te neko postuje ili da te niko ne sazaljeva :!: Te devojke koje su to pricale, znaju da si zbog te ljubavi slepa. Ne razmisljas vise pravilno. Mislis da je on jedini na ovom svetu koji je savrsen i pocinjes da trazis gresku kod sebe. To nije u redu. Ti treba da shvatis da taj "gospodin" potpuno tebe koristi i tvoju ljubav. Ako jednom popustis i oprostis nesto lose sto je uradio, onda on ima da misli, gle kokoska zaljubljena u mene i sve prasta. Razmisli da li si spremna stvarno da sve cinis da bi ga zadrzala. Ti treba da ga vrtis oko malog prsta a ne on tebe. Ti treba da raskidas i on treba da ti prica kako ima da se ubije i da izmislja stvari da ga ti ne bi ostavila. Ali ako si ti stvarno bila u stanju da takve stvari radis, da ga toliko lazes da bi ga zadrzala, onda bi vec ti trebala da razmislis da li je to stvarno ljubav ili je to opsesija :!: Ali mozda te on stvarno voli, ko zna :!: Ali to ces moci samo da otkrijes ako mu kazes sta te nervira i ako pokazes da imas svoje misljenje i onda on kaze da tako nesto nikad vise nece da se desi, a ne ako ga pustas da radi sta mu se prohte. Ti si ili zaljubljena do usiju i nemas pojma vise sta radis ili si potpuno opsednuta njim da si spremna na sve da bi ga zadrzala kraj sebe. Pokazi mu da i ti imas karakter :!:
 
ändy:
Treba da razmislis gde je tu granica :!: Ako te on sa nekom drugom prevari ili je muva a ti kazes ok, jer ga volis onda on ima da te koristi do 101 i nazad. Nemoj da ocekujes da te neko postuje ili da te niko ne sazaljeva :!: Te devojke koje su to pricale, znaju da si zbog te ljubavi slepa. Ne razmisljas vise pravilno. Mislis da je on jedini na ovom svetu koji je savrsen i pocinjes da trazis gresku kod sebe. To nije u redu. Ti treba da shvatis da taj "gospodin" potpuno tebe koristi i tvoju ljubav. Ako jednom popustis i oprostis nesto lose sto je uradio, onda on ima da misli, gle kokoska zaljubljena u mene i sve prasta. Razmisli da li si spremna stvarno da sve cinis da bi ga zadrzala. Ti treba da ga vrtis oko malog prsta a ne on tebe. Ti treba da raskidas i on treba da ti prica kako ima da se ubije i da izmislja stvari da ga ti ne bi ostavila. Ali ako si ti stvarno bila u stanju da takve stvari radis, da ga toliko lazes da bi ga zadrzala, onda bi vec ti trebala da razmislis da li je to stvarno ljubav ili je to opsesija :!:Ali mozda te on stvarno voli, ko zna :!: Ali to ces moci samo da otkrijes ako mu kazes sta te nervira i ako pokazes da imas svoje misljenje i onda on kaze da tako nesto nikad vise nece da se desi, a ne ako ga pustas da radi sta mu se prohte. Ti si ili zaljubljena do usiju i nemas pojma vise sta radis ili si potpuno opsednuta njim da si spremna na sve da bi ga zadrzala kraj sebe. Pokazi mu da i ti imas karakter:!:

Ma on nju SIGURNO ne voli jer bre kad ti je do nekoga imalo stalo ne radis mu ni priblizno ono sto on radi njoj!
Sta ima vise da prica sa njim da mu "kaze sta je nervira" pa ona je za dve i po godine sa njim pricala, plakala, kukala, pretila i sta je bilo? Nista! Sve po starom jos gore...
Nema sta da mu ti pokazujes da si karakter, odnosno pokazaces mu tako sto ces ga sutnuti i to odmah. A ako i dalje verujes u te pricice, onda sta da ti kazem, onda si stvarno guska.
 
UrosWasHere:
ändy:
Treba da razmislis gde je tu granica :!: Ako te on sa nekom drugom prevari ili je muva a ti kazes ok, jer ga volis onda on ima da te koristi do 101 i nazad. Nemoj da ocekujes da te neko postuje ili da te niko ne sazaljeva :!: Te devojke koje su to pricale, znaju da si zbog te ljubavi slepa. Ne razmisljas vise pravilno. Mislis da je on jedini na ovom svetu koji je savrsen i pocinjes da trazis gresku kod sebe. To nije u redu. Ti treba da shvatis da taj "gospodin" potpuno tebe koristi i tvoju ljubav. Ako jednom popustis i oprostis nesto lose sto je uradio, onda on ima da misli, gle kokoska zaljubljena u mene i sve prasta. Razmisli da li si spremna stvarno da sve cinis da bi ga zadrzala. Ti treba da ga vrtis oko malog prsta a ne on tebe. Ti treba da raskidas i on treba da ti prica kako ima da se ubije i da izmislja stvari da ga ti ne bi ostavila. Ali ako si ti stvarno bila u stanju da takve stvari radis, da ga toliko lazes da bi ga zadrzala, onda bi vec ti trebala da razmislis da li je to stvarno ljubav ili je to opsesija :!:Ali mozda te on stvarno voli, ko zna :!: Ali to ces moci samo da otkrijes ako mu kazes sta te nervira i ako pokazes da imas svoje misljenje i onda on kaze da tako nesto nikad vise nece da se desi, a ne ako ga pustas da radi sta mu se prohte. Ti si ili zaljubljena do usiju i nemas pojma vise sta radis ili si potpuno opsednuta njim da si spremna na sve da bi ga zadrzala kraj sebe. Pokazi mu da i ti imas karakter:!:

Ma on nju SIGURNO ne voli jer bre kad ti je do nekoga imalo stalo ne radis mu ni priblizno ono sto on radi njoj!
Sta ima vise da prica sa njim da mu "kaze sta je nervira" pa ona je za dve i po godine sa njim pricala, plakala, kukala, pretila i sta je bilo? Nista! Sve po starom jos gore...
Nema sta da mu ti pokazujes da si karakter, odnosno pokazaces mu tako sto ces ga sutnuti i to odmah. A ako i dalje verujes u te pricice, onda sta da ti kazem, onda si stvarno guska.
Mozda si u pravu :!: Ali mozda bi on onda prestao da je nervira. Mozda bi i on onda uvideo da gresi i potrudio bi se da ucini nesto da bi je zadrzao. A mozda je stvarno najveci gad na svetu i ne zasluzuje je. Ja jesam za to da ona njega ostavi, ali ako je on stvarno voli, mozda bi trebalo da razmisli. E sada je pitanje, da li je to ljubav, kada se nekom toliko naudi, kao sto je on njoj. Mozda je on jednostavno nezreo i jos uvek nije shvatio koliko mu znaci. Mozda ce ona time da uspe da se on promeni. Verovatno je to nemoguce, ali ko zna. Cuda se desavaju. Neki ljudi se menjaju. Ti sad sigurno ima da kazes da vuk dlaku menja ali cud nikad ne, ali mozda je moguce :!: U svakom slucaju, ona treba da ga ostavi i da ga neko vreme ignorise. Ljudi kazu da uglavnom, tek kad izgubis voljeno, shvatis koliko ti je bilo vazno. Mozda ce tako i kod njega da bude, a ako ne, onda nek nadje drugog :wink:
 
ändy:
UrosWasHere:
ändy:
Treba da razmislis gde je tu granica :!: Ako te on sa nekom drugom prevari ili je muva a ti kazes ok, jer ga volis onda on ima da te koristi do 101 i nazad. Nemoj da ocekujes da te neko postuje ili da te niko ne sazaljeva :!: Te devojke koje su to pricale, znaju da si zbog te ljubavi slepa. Ne razmisljas vise pravilno. Mislis da je on jedini na ovom svetu koji je savrsen i pocinjes da trazis gresku kod sebe. To nije u redu. Ti treba da shvatis da taj "gospodin" potpuno tebe koristi i tvoju ljubav. Ako jednom popustis i oprostis nesto lose sto je uradio, onda on ima da misli, gle kokoska zaljubljena u mene i sve prasta. Razmisli da li si spremna stvarno da sve cinis da bi ga zadrzala. Ti treba da ga vrtis oko malog prsta a ne on tebe. Ti treba da raskidas i on treba da ti prica kako ima da se ubije i da izmislja stvari da ga ti ne bi ostavila. Ali ako si ti stvarno bila u stanju da takve stvari radis, da ga toliko lazes da bi ga zadrzala, onda bi vec ti trebala da razmislis da li je to stvarno ljubav ili je to opsesija :!:Ali mozda te on stvarno voli, ko zna :!: Ali to ces moci samo da otkrijes ako mu kazes sta te nervira i ako pokazes da imas svoje misljenje i onda on kaze da tako nesto nikad vise nece da se desi, a ne ako ga pustas da radi sta mu se prohte. Ti si ili zaljubljena do usiju i nemas pojma vise sta radis ili si potpuno opsednuta njim da si spremna na sve da bi ga zadrzala kraj sebe. Pokazi mu da i ti imas karakter:!:

Ma on nju SIGURNO ne voli jer bre kad ti je do nekoga imalo stalo ne radis mu ni priblizno ono sto on radi njoj!
Sta ima vise da prica sa njim da mu "kaze sta je nervira" pa ona je za dve i po godine sa njim pricala, plakala, kukala, pretila i sta je bilo? Nista! Sve po starom jos gore...
Nema sta da mu ti pokazujes da si karakter, odnosno pokazaces mu tako sto ces ga sutnuti i to odmah. A ako i dalje verujes u te pricice, onda sta da ti kazem, onda si stvarno guska.
Mozda si u pravu :!: Ali mozda bi on onda prestao da je nervira. Mozda bi i on onda uvideo da gresi i potrudio bi se da ucini nesto da bi je zadrzao. A mozda je stvarno najveci gad na svetu i ne zasluzuje je. Ja jesam za to da ona njega ostavi, ali ako je on stvarno voli, mozda bi trebalo da razmisli. E sada je pitanje, da li je to ljubav, kada se nekom toliko naudi, kao sto je on njoj. Mozda je on jednostavno nezreo i jos uvek nije shvatio koliko mu znaci. Mozda ce ona time da uspe da se on promeni. Verovatno je to nemoguce, ali ko zna. Cuda se desavaju. Neki ljudi se menjaju. Ti sad sigurno ima da kazes da vuk dlaku menja ali cud nikad ne, ali mozda je moguce :!: U svakom slucaju, ona treba da ga ostavi i da ga neko vreme ignorise. Ljudi kazu da uglavnom, tek kad izgubis voljeno, shvatis koliko ti je bilo vazno. Mozda ce tako i kod njega da bude, a ako ne, onda nek nadje drugog :wink:


Ok sto je on nezreo,ali zar ona treba da da se muci i biva jos vise povredjena dok on ne sazri.Ma daj,ljudi se ne menjaju...mozda jedan u milion slucajeva.
 
E...ovo mi je MNOGO poznato...Ja sam bila u takvoj situaciji...Mnogo sam volela jednog decka a ja njemu nista nisam znacila i isto sam mu bila otirac...Gazio me,radio je sa mnom sta je hteo , ponizavao me,varao..Ma,strasno...I eto kad sam ga videla sa drugom ...pukla sam i konacno ga ostavila...A ti vise nemoj da mu dopustas takva sranja...ostavi ga i nadji drugog koji ce da zasluzuje tvoju ljubav.Mozda ti se cini da nikada vise neces voleti i da nema boljeg od njega,ali veruj mi-ima!!!Sve prolazi sa vremenom i najvece ljubavi...
 
MIMICA GIRL:
E...ovo mi je MNOGO poznato...Ja sam bila u takvoj situaciji...Mnogo sam volela jednog decka a ja njemu nista nisam znacila i isto sam mu bila otirac...Gazio me,radio je sa mnom sta je hteo , ponizavao me,varao..Ma,strasno...I eto kad sam ga videla sa drugom ...pukla sam i konacno ga ostavila...A ti vise nemoj da mu dopustas takva *...ostavi ga i nadji drugog koji ce da zasluzuje tvoju ljubav.Mozda ti se cini da nikada vise neces voleti i da nema boljeg od njega,ali veruj mi-ima!!!Sve prolazi sa vremenom i najvece ljubavi...
Prolaze, ali ostaju lose uspomene i bol u srcu kad vidis tu osobu, a ponekad se bol pretvara u mrznju. Ali ipak angel treba da nadje boljeg :!: Podhitno :!: Nekog ko je voli iako nije lako naci ga tako brzo. Treba imati strpljenja.
 
1.ODJEBI GA na najgori moguci nacin...
(niko ne zasluzuje da se neko tako ophodi prema njemu)(ako znas da te ne voli i da je decko utripovao da ce sto-sta imati sa tom matematicarkom,e onda je ...)
2.nadji sebi boljeg...nekoga ko ce ti se posvetiti totalno...i za koga ces znati da ga ne delis sa jos nekom... :evil:
3.zagorcaj mu zivot,tako da te dobro zapamti 8)
4.nema sta da te brine,preboleces ga...
bice ti tesko,ali vreme leci skoro sve...

toliko od mene... :D
 
ne znam, ali ne mora da te ochigledno iskorishcjava ako te ne voli.
uf, shto sam loshe sklopila rechenicu. :roll:
da li sam paranoichna ili... ne znam, kad chitam ovo, samo pomishljam svashta. nema me vishe ovde. (8 (: (8p
 

Back
Top