celulit pobediv?????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kazite to sa kafom,kakav je recept?Ja pitala u jednom salonu i rekli mi mesec dana tretman.Naizmenicno gelovi i masaza.Masaza 10 eura i gelovi toliko.30 dana=300 eura sa popustom 250.Sica.I mirna si za more zategnes se lepo,a posle ...Ma cene su uzas.A sta ako nije efikasno?Ja nisam nikad masazu probala.Ima li efekta samo ona pa da kreme ubacis sama?Ustedis makar nesto.Javite iskustva.A jel vezbate cure?
 
vezbamo,vezbamo.
ja sam evo jutros odlucila da ne koristim lift do treceg sprata.
seko!
e talogom od kafe masiras nogice desetak minuta.ja duze ne mogu i to mi mnogo,dobijem upalu misica na rukama.mnogo sam jaka!
to nam menna savetovala i radi.sad ne znam koliko ce mi vremena trebati.
moja drugarica je smanjila i to vidno obim samo sto je isla na masazu.da organizujem vreme i odlucila sam da idem.devojka smanjila konfekcijske brojeve.vidi se.a te mackalice ti nece trebati jer ce kafa da ti skine povrsinski sloj i zategne kozu bas lepo.
10 eura je preterano.ova moja placala 250 kinti.
 
eh, sve zavisi od celulita. ja iz mog mazohisticko - opsesivnog visegodisnjeg iskustva mogu da ti kazem da mi nisu pomogli ni gelovi, ni masaza, ni one sprave koje te kao masiraju a u stvari te drmaju toliko da ti se place...nego, vrati se par strana unazad - videces masazu kafom, na ovoj temi. ako me ne resi celulita, odlican je piling.
realno, tesko da celulit mozes da skines mesec dana pred more pa sve i da sve odjednom primenis, ako ga imas odavno.
strujo, poruke su zalutale u ko zna koju vr dimenziju
 
A sto kafa mora da se kuva?
Da se recimo krupno samelje i pomesa recimo s medom ili tako nekom supstancom?
Mada to bibila smrt za kafu.
Strujo, kako cistis odvode posle te kafe?
Jbg, ja ne mogu da se mackam s talogom jer cu zapusiti odvode i sta onda?
Al ipak mislim da cu da probam :D
 
pre svega kada mora svaki put dobro da se izriba.masno,masno,masno.
sipnem domestos i asepsol s vremena na vreme.mada cu da pocnem i sa mr muskulom.za svaki slucaj.ubice me tata ako napravim neki gejzir.hehe,kad pocne da mi siklja kafa iz kade.
a sto bi trosila med,kad mozes jednostavno da odradis ovako.
 
sta je,masazu placala 250?Ova trazi 500 za masazu celih nogu i os 700 da te maze gelovima.Ja bih probala masazu mada imam prosirene kapilare na nogama.Necu da smrsam samo hocu da malo zategnem nogice jer kad stojim i stisnem misic malo mi se nagomila iznad kolena i ispod guze.
 
aaa, g-djice strujo, molim ja stavljam talog u kratku pamucnu carapicu (marke nike) i tako trljam i trljam...ne bre u serpu, nego spremim jednu duplu kafu muzu, pa posle ja i taman se skupi...ali, ali ja koristim talog od nesa, on je krupniji od turske. provericemo efekte za tri nedelje...da l' je fora u tome da to prodre u kozu, ili je fora u masazi, tek za sada ima efekata...
 
meni je to prosto neverovatno,vidljivo se povlaci?ja sam napala iznutra stepom i spolja onom masinom,i ne znam,zategnutije su mi noge u svakom slucaju ali celulita ima.da probam i kafu,ajd.i koliko dugo to radite?je l pritisnete ili samo mackate?
 
vidi - ja se posle tusnem, mada mozda moze i bolje. meni je ovih 10 minuta dovoljan trud i potroseno vreme, za period od predvidjenih mesec dana. za 20 dana pravim presek, videcu tacno koliko se stanje promenilo, pa mozda nesto dodam.
 
pa jeste tako su zvali coveka zbog face.bas lici na gargamela.
da 250 devojka radi kod kuce.pa ova je zategnula nogice.skinula viskove naslaga.pa da.i meni je tu oko kolena i ispod guze,tj.sa strane.ali smanjuje se polako.e da probas sa steperom? ili ako imas neke stepenice imaju te jednostavne,a ok vezbice.
 
upalim mtv,gledam simpsonove i idem gore dole,u stranu,uglavnom jednostavne vezbe,vazno da se znojim.pocela sam sa 10min dnevno,trenutno sam na 25,a cilj mi je 30min stepa i 15min masaze svaki dan+10 min kafe,to mi je ok,sasvim dovoljno+lagana vecera.za sada se drzim i skinula sam 1.5kg za nedelju dana i zategla nogice.doduse rupe su jos tu
 
ma naizmenicno pravis korake na stepenicama.desna leva pa se vratis istom kojom si pocela.tako dvadeset puta.pa pocnes drugom nogom.
e ja se pogledam odozgo u nogice i kao jupi dobro je.a onda bacim pogled u ogledalo.slegnem ramenima,promrljam nesto i okrenem se.
 
ma nije da mi se gadi nego bih se razocarala da ga vidim u punom sjaju. ovako nesto vidim, nesto ne, a za 20 dana ce svakako da se smanji, pa mozda onda skupim hrabrost
strujo, pokusala sam da ti odgovorim na mail, ali kazu da je moguce da imas nekog crva, i ne daju. jesu to prirodne ruze?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top