celulit pobediv?????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima!
Htela bih samo da znam da li to sa kafom stvarno pomaze,ili je to neka sala.Imam problem sa celulitom i probala sam nekoliko krema i gelova,ali nista ne vredi,celulit je jos uvek tu.Koliko vremenski treba koristiti kafu?
Hvala unapred
 
imam utisak da sam se malo smanjila u obimu.bar po farmerkama.primadona jedino da cekas jedno mesec dana da ja sastavim toliko pa da ti kazem kakav je rezultat posle toliko vremena.ja se drndam s ovim tek nedelju dana.
 
probala garnier rapid drn zvrn u ampulama.nema leba.mozda da sam upala u bacvu sa istim...
zvala sam centar za limfnu drenazu koji vodi onaj strucnjak jedini u zemlji kako rece clan mogli.
dakle,cene su tako bezobrazne.celo telo 25 eura,parcijalna masaza dakle samo noge ili stomak i gornji deo 15 eura.prvo rade tri tretmana nedeljno,pa u zavisnosti kako deluje dva,pa jedan,ali ide se posle mesecno bar 1-2 puta. dakle grubo za jedan mesec ti treba 12 000 dinara.
e nece me videti.
ova kafa deluje.jeste da sam preskocila jedno dve veceri,i da se masiram jedva 5-10 minuta.ali polako deluje.do sledece godine mozda i skinem. :lol:nigde ne zurim.
 
ima, ima. moze biti da ne deluje isto na sve - ali ja imam onaj visegodisnji celulit, pa i ne ocekujem da se skine za nedelju dana, jer ga nisam ni nabacila za toliko.
moze, bas mi se svidja. pp ili e-mail?
 
@Strujo, bas super sto vidis rezultate, rekla sam ti ja da ne moze da skodi. E bas neki dan sam pricala drugarici to za kafu, i ona kaze da je umesto kafe koristila guaranu (?!?) pomesanu sa oshtrim brashnom. I kaze da deluje. Sad, ko je blesav da se "kupa" u guarani (gde ima tu se i prosipa), mada ako je fora u kofeinu, u guarani ga ima 5, 6 puta vise nego u kafi... E sad vec zbunjujem jude...
 
jao napisala si jude!
divno! moja sestricina ne moze da izgovori lj pa koristi j.tako vrlo cesto koristim tu foru.strava je.
divno,divno! :)
e ne mogu! :lol:
mada...ako saznas jos neku foru,samo pisi.nesto mora da upali.
joj kad ga skinem pa kad nabacim onaj ultra minic,pa se popnem JA na stikle.
***** ti!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top