celulit pobediv?????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e da! ja koristila neke ampule garnieove.kao neki brzi tretman od 14 noci.***** ga.sve mi se nesto desilo, a ne znam bas sta.nekako tamo gde ga nisam videla sad ga vidim. i sta sad da radim sa tim? da opet nesto mazem pa da se pretvorim u masnu grudvetinu? lepo sam jednom napisala, a sto puta rekla. kad meni pukne film,pa kad se ugojim,ali ono bas, bas imacu 150 kg i bicu srecna.ah, da i prestacu da se kupam.pa nek ide zivot.ionako kazu da su buce srecniji od nas dascara.
 
ovde sam procitala da je jedna forumasica zadovoljna afroditinim masaznim pantalonama..a i u `liliju` su mi rekli da imaju povratne informacije od musterija da su odlicne..i ja sam ih kupila,i picim biciklom skoro svaki dan,i ja za ovo kratko vreme vec vidim promene na bolje.
 
da li to znaci da dok se nose "rade" samo ako si aktivan ili mogu da ih obucem i djuskam osam sati ispred kompa. jel rade dok sedim? hehe dok sedis Strujo moze samo da ti radi celulit. :) dalje, za koliko su upotreba? i da li se nanosi neki gel ispod ili one same imaju komponente koje deluju?
 
Struja:
da li to znaci da dok se nose "rade" samo ako si aktivan ili mogu da ih obucem i djuskam osam sati ispred kompa. jel rade dok sedim? hehe dok sedis Strujo moze samo da ti radi celulit. :) dalje, za koliko su upotreba? i da li se nanosi neki gel ispod ili one same imaju komponente koje deluju?
:-) mora da si aktivna sat vremena u njima.pise da one imaju komponente koje `rade`,a povecava se i ucinak gela ili cega vec,koje je potrebno naneti pre oblacenja`hlacnih nogavica` :-)
 
Ja sam mazala kojekakve gelove. I one koje moras da umasiras, i one koje samo namazes, i one kad moras samu sebe da isprebijas,pa dobijes pecate po nogama i masnice, i pantalonice i helankice, ma cak sam i neke kese stavljala i kojesta. Uh, da ne zaboravim gipsane pantalone od kojih se smoris ko mac u kamenu. I nista! E onda sam prestala da pusim, a umesto da pijem kafu, ja sam je mazala po nogama (talog od kafe), znam da zvuci smesno i babski ali deluje. I eto, sad ko mi nadje gram celulita, svaka mu cast.
 
eeeeeeeee to sa kafom. citam i na svakom od tih proizvoda kofein,kofein,kofein.dakle,tu nesto ima.hajde ti meni ako ti nije problem lepo ispricaj kad i kako,sa cim uvijes itd. da li ga pomesas sa nekom kremom da moze lepo da se utrlja? dakle,potanko.hvala.
 
Prosto, skuvas kafu i pustis da se prohladi pa je prospes (nikako da je pijes). I onaj talog od kafe koji ostane jednostavno utrljas na sve delove na kojima imas celulit. I tako masiras nekih 10-ak minuta. Posle toga se istusiras i namazes bilo koju hidratantnu kremu, ja licno koristim Johnsons baby gel. Inace, taj talog moze da deluje i kao piling, jer ima one sitne gromuljice. Probaj, neces verovati kako ce ti koza biri glatka.
 
ja sam skapirala da se mazes pa se uvijas pa to stoji.pa prodire ispod koze i utice bas na celulit.ok,ti si postigla glatkocu koze,zapravo pilingom povrsinskog sloja.to je ok,sa tim nemam problem,jer radim piling redovno.isti efekat se postize i secerom.glatka i sjajna koza.ali,ono ispod zeza nas koke.
duvan,kafa jedni od neprijatelja.stetne materije,plus kofein koji skuplja vodu,pa jos od neaktivnosti ili prirodno oslabljena cirkulacija limfe i neizbacivanje toksina.eto ga problem.
 
pusim,pijem 1-2 kafe,a i vode upravo 2-3 l.zapravo popijem za 8 sati na poslu 2l,to mi je mera i jos kod kuce.mada i to sa vodom je opet individualna stvar.sustina je upravo u prohodnosti limfnih kanala i cirkulaciji iste.razmena materija,bla bla.kod osoba koje imaju problem sa slabom cirkulacijom i samim tim izbacivanjem tecnosti,nije bas preporucljivo toliko vode,jer se ona talozi sa svim rastvorenim supstancama i stvara problem.otoke ili/i celulit.jer on je upravo nastao talozenjem stetnih materija u limfnim kanalicima i punjenjem okolnih celija tim sadrzajem.pri tom bubrezi treba da prerade toliko vode.razvila sam temu u dubinu. :lol: dakle,sustina borbe protiv celulita je upravo otpusavanje tih kanala i stimulacija protoka materija.kako to postici na mikronivou?pravilna ishrana,kretanje,vezbe...?
 
Jao, zeeeeneeee, mi za svako reshenje imamo problem, sta da vam kazem, meni je kafa pomogla, za neke 3-4 nedelje. Vrlo nemoguce da je celulit nestao sam od sebe,a biiiiilo ga je!!! Sad ga nema, znaci kafa je.
 
ma kul.nije problem,nego ja volim da analiziram stvari.takav sam covek.ako ne zaboravim do veceras,a nije iskljucivo,cak je za ocekivati,bas cu da probam.ima se mackam pa da vam javim rezultate.
baj d vej,najcesca sam na ovoj temi kao da imam cudo na sebi.:lol: :lol: ali zapela sam da ga eliminisem i ovolickog.nece on meni tu da se baskari. da vidimo ko ce da pobedi.struja vs celulit.
 
Pij sto vise vode...ako mozes i 4 litra..jos bolje...i nestace celulit....dokazano!Turbo slank...pomaze u smislu da se ne vracaju kilogrami ali...ga kombinujes sa dijetom, sto znaci bez masne i zacinjenje hrane, hleba i slatkisa...Pa sta da ti kazem ud'ri!:)
 
NE MOGU DA VERUJEM DA NIKO NIJE CUO ZA MANUELNU LIMFNU DRENAZU JEDINA ZDRAVA STVAR KOJA RESAVA CELULIT A I OPSTE STANJE ZDRAVLJA ORGANIZMA .
JEDINI PRAVI MAJSTORI ZA RESAVANJE TIH PROBLEMA SU GLOBWELL CENTAR ZA LIMFNU DRENAZU LJUDI SE SAMO TIME BAVE I TO POSTENO SVAKA CAST RAZNIM KREMAMA ALI LIMFNA DRENAZA JE TEHNIKA KOJA RESAVA PROBLEM ALI KADA TO NEKO ZNA DA RADI, A TO JE KOD NAS JEDINI ZORAN PANTIC , COVEK IMA SKOLU ZA TO. LIMFNA DRENAZA SE EKSTRA PREPORUCUJE TRUDNICAMA I ZENAMA U MENOPAUZI I SPORTISTIMA
 
Struja:
:lol:
meni sam ja veoma smesna.
pocela sam sa kafom.za sada posle dve veceri jedino se raduje kupatilo,koga moram da izribam obavezno,jer upropastim i kadu i lavabo i plocice.

Vidiš da sve to ima smisla.... Prvo se istrljaj kafom, a onda obuci neke vruće pantalonice ili tako nešto i ribaj kupatilo svaki dan do plafona... Efekti će biti zapanjujući! :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top